Jak rozjasnic włosy o 1/2 tony bez rozjasniaczy?uzywał ktos farby alcantra 4/7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-04, 13:19   #1
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772

Jak rozjasnic włosy o 1/2 tony bez rozjasniaczy?uzywał ktos farby alcantra 4/7


Chciałabym rozjasnic włosy o 1/2 tony,aby były bardziej czerownawe
i zastanawiam sie nad kupnem farby firmy alcantra , 4/7 miedziana czerwien lub 5/7 miedziana czerwien ,jak myslicie ktora wyjdzie jasniej i jaki utleniacz powinnam miec 6% czy 9%?
Obecnie włosy mam ciemne a w swietle wisniowe chciałabym miec cały zcsa takie jak w swietle,niestety nei moge rozjasnic bo mam długie włosy i grube wiec nei rozjasniłoby mi ich rownomiernie

http://www.allegro.pl/item158702176_...sow.html#photo
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 14:00   #2
*Jadis*
Raczkowanie
 
Avatar *Jadis*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 207
GG do *Jadis*
Dot.: Jak rozjasnic włosy o 1/2 tony bez rozjasniaczy?uzywał ktos farby alcantra 4/7

Kolor 5/7 miałam, kiedys sprzedawca wysłał mi go przez pomyłkę zamiast 5/72. Ja akurat mieszałam go z innymi, ale sam w sobie był dosyć ciemny, choć w przypadku alcantary, to nie ma znaczenia, bo nawet czerń po jakims czasie sama się zmywa, więc mozna eksperymentować. Wydaje mi się, ze 4/7 będzie zbyt pomaranczowy, bo 5/7 to jest kolor przypominający wino, bez miedzi. Na pierwsze farbowanie możesz uzyc utleniacza 9%, wtedy będzie mocniejszy efekt, tylko uważaj, zeby na odrostach nie wyzedł jasniejszy. Potem możesz już używac 6%, jeśli kolor dobrze wyjdzie za pierwszym razem.
*Jadis* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 22:34   #3
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: Jak rozjasnic włosy o 1/2 tony bez rozjasniaczy?uzywał ktos farby alcantra 4/7

czyli powinnam dłuzej trzymac na odrostach czy ktorocej?
mysle teraz o intensywen czerwienie z alcantry tylko ona jest za jasna,gdyby wyszła o jeden ton ciemnij byłoby fajnie.I jak jest z ta farbą,powinnam ją dłuzej trzymac na włosach czy krotko jezeli nie bede chciała miec tak intensywnej czerwieni?
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.