zabiegi odmładzające - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-17, 23:11   #1
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19

zabiegi odmładzające


Witam wszystkich !
Ostatnio w porannym programie TVNu usłyszałam fragment wypowiedzi o jakimś cudownym urządzeniu, które potrafi cofnąć wiek naszej skóry o ok. 10 lat metodą bezinwazyjną. Niestety nie dosłyszałam więcej informacji w tym nazwy tego cudownego wynalazku....
Czy ktoś wie o jakie urządzenie / zabieg chodzi ?
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 15:22   #2
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

może chodzi o któryś z tych zabiegów?

Nieinwazyjne (niechirurgiczne) programy odmładzające:
http://www.laser-medica.szczecin.pl/...ie-sk%C3%B3ry/
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 10:47   #3
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Cool Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Nie to żaden z tych znanych już zabiegów, to jakś skomplikowana nazwa (?) zabiegu chodzi o podgrzanie kolagenu w skórze i powoduje to wyprostowanie włókien i odmłodzenie o ok. 10 lat bez skalpela - tak to chyba dosłyszałam , to jakaś nowość
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 11:51   #4
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Cytat:
Napisane przez Toffikowa Pokaż wiadomość
Nie to żaden z tych znanych już zabiegów, to jakś skomplikowana nazwa (?) zabiegu chodzi o podgrzanie kolagenu w skórze i powoduje to wyprostowanie włókien i odmłodzenie o ok. 10 lat bez skalpela - tak to chyba dosłyszałam , to jakaś nowość
ooo ciekawe
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 12:43   #5
sommerfugl
Raczkowanie
 
Avatar sommerfugl
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z daleka :-)
Wiadomości: 61
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

A moze oto chodzilo???
Photorejuvenation, czyli odmładzanie za pomocą światła, nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również ją leczy. W sposób kompleksowy likwidowane są objawy starzenia się skóry: zmiany naczyniowe takie jak rozszerzone naczynka, “pajączki”, nadmierne rumieńce, trądzik różowaty, zaczerwienienia oraz wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe: przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne i starcze.Zabiegi skracają i przebudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają zmarszczki. Dla uzyskania pełnego efektu leczenie należy powtórzyć 2-5 krotnie w odstępach 3 tygodniowych. Zabiegi te stosownie są w każdym wieku - również u młodych osób z problemami skórnymi. Równie często poddają się im panie jak i panowie. Przed zabiegiem nie wolno się opalać. Jest to zabieg bezinwazyjny - bez użycia skalpela i naruszania ciągłości skóry. Krótka rekonwalescencja i duże bezpieczeństwo zabiegu pozwalają normalnie kontynuować pracę zawodową.

xxx

Ja mialam wykonany ten zabieg 8.02. (photorejuvenation) na calej twarzy, mialm przebarwienia sloneczne,zmarszczki (spowodowane szybkim odchudzeniem) wokol oczu i wokol ust.
Po zabiegu zauwazylam ze skora zeczela pracowac zrobila sie bardziej jedrna elastyczna, zmarszczki wygladzily sie i zniknely mi podkowki wokol oczu.
10 lat mlodsza?? napewno nie, moze pare latek ale nie 10.Ten zabieg powoduje "zatrzymanie czasu", tak wiec prawdziwe rezultaty zobaczymy za 10 lat.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-12-15 o 10:21 Powód: link
sommerfugl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 09:28   #6
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

NIE
To tez nie ten zabieg. W tym zabiegu o ktory chcę sie dowiedziec skora skraca sie np. na twarzy o ok. 2->3 cm i kosztuje pare tysiecy zlotych.....tylko na obszar twarzy.
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 10:44   #7
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

idę dzisiaj na mezoterapie także przy okazji zapytam się lekarza o ten zabieg
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 09:40   #8
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Question Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

O, ja tez juz myslalam o tym żeby zapytac mojego lekarza, ale na mezoterapie wybieram sie dopiero tak za miesiąc. To czekam na wieści, może lekarz będzie wiedział....
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 13:54   #9
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Cytat:
Napisane przez Toffikowa Pokaż wiadomość
O, ja tez juz myslalam o tym żeby zapytac mojego lekarza, ale na mezoterapie wybieram sie dopiero tak za miesiąc. To czekam na wieści, może lekarz będzie wiedział....
niestety nie wiedział co to za zabieg, idziesz pierwszy raz na mezoterapie czy byłaś już wcześniej?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 00:22   #10
Austrajilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 65
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

a nie chodzi ci przypadkiem o urzadzenie Beautytek?
Austrajilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 09:51   #11
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Na mezotarapii byłam już raz rok temu na wiosnę. Byłam bardzo zadowolona, lekarz zalecał powtórzenie na jesień, ale moja skóra po tej jednej serii była w tak dobrej kondycji, że nie poszłam
No i przez ten czas zero kremów Ale tera czas już chyba mojej skórze zrobić ponownie taki prezent.


NIe to nie beautytek....
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 11:12   #12
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Cytat:
Napisane przez Toffikowa Pokaż wiadomość
Na mezotarapii byłam już raz rok temu na wiosnę. Byłam bardzo zadowolona, lekarz zalecał powtórzenie na jesień, ale moja skóra po tej jednej serii była w tak dobrej kondycji, że nie poszłam
No i przez ten czas zero kremów Ale tera czas już chyba mojej skórze zrobić ponownie taki prezent.


NIe to nie beautytek....
dziwne, bo mezoterapie powtarza się około 3-4 razy w odstepach 10 dniowych, miałaś tą igłową czy bezigłową ?, a miałaś obolałą twarz po niej bo ja jestem 3 dni po i boli mnie nadal cała buzia, mam nawet kilka siniaków .
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 09:33   #13
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Tak wszystko się zgadza, pisząc "raz" miałam na myśli jeden cykl. Z założenia miały być 3 zabiegi, ale moja skóra "piła jak głupia" i miałam z tego co pamiętam to aż 5 zabiegów. A odstepy były zalezne od stanu skóry i stosowanej mieszanki środków, i były to 1, 2, lub nawet raz 3 tygodnie między zabiegami. Miałam igłową. I prawie zero dolegliwości właściwie po 2,3 godzinach moja twarz wyglądała już prawie normalnie Jedynym sladem były w paru miejscach malutkie ranki odukłucia igła, ale bez wylewów czy zasinień.
Dlatego ja z kolei jestem zdziwiona, że to u ciebie tak przebiega.... Możę jakieś uczulenie na podane środki ? Kontaktowałaś się z lekarzem ?
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 12:07   #14
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Cytat:
Napisane przez Toffikowa Pokaż wiadomość
Tak wszystko się zgadza, pisząc "raz" miałam na myśli jeden cykl. Z założenia miały być 3 zabiegi, ale moja skóra "piła jak głupia" i miałam z tego co pamiętam to aż 5 zabiegów. A odstepy były zalezne od stanu skóry i stosowanej mieszanki środków, i były to 1, 2, lub nawet raz 3 tygodnie między zabiegami. Miałam igłową. I prawie zero dolegliwości właściwie po 2,3 godzinach moja twarz wyglądała już prawie normalnie Jedynym sladem były w paru miejscach malutkie ranki odukłucia igła, ale bez wylewów czy zasinień.
Dlatego ja z kolei jestem zdziwiona, że to u ciebie tak przebiega.... Możę jakieś uczulenie na podane środki ? Kontaktowałaś się z lekarzem ?

aaa no to wszystko jasne ,uczulenia napewno nie mam bo moja skóra na alergie inaczej reaguje, zresztą ten lekarz uprzedzał mnie że moge miec wylewy i sianiaki ale nie sądziłam że aż takie, szok,myślę że ten lekarz chyba był jakiś lewy, sam zabieg tak mnie bolał że aż łzy mi ciurkiem leciały, to co zrobił z moją twarzą to normalnie brak mi słów, mam siniaka na sianiaku , a pod okiem to siniak jest wielkości jedno groszówki, może za grubej igły używał albo poprostu nie ma wprawy w robieniu tego zabiegu , a ciebie też tak bardzo bolał ten zabieg?

od wczoraj zastanawiam się nad mezoterapią bezigłową tylko mam obiekcje co do efektów czy tez są tak widoczne jak przy tej igłowej i jak często trzeba powtarzać cykl 10 zabiegów???

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-03-02 o 20:05
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 08:25   #15
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

o tym nic nie wiem. 10 zabiegów to strasznie dużo - 3 x więcej niz przy normalnej igłowej. To można by chodzić na te zabiegi przez cały rok na okrągło .
A co naprawde tak źle ??
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 10:20   #16
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Cytat:
Napisane przez Toffikowa Pokaż wiadomość
o tym nic nie wiem. 10 zabiegów to strasznie dużo - 3 x więcej niz przy normalnej igłowej. To można by chodzić na te zabiegi przez cały rok na okrągło .
A co naprawde tak źle ??
tak po tej igłowj do dnia dzisiejszego mam dużego siniaka na twarzy. Co do tych 10 zabiegów to chodzi się na nie co trzeci dzień, zaraz zadzwonie i dowiem się jak często trzeba powtarzać cykl 10 zabiegów.

Cytat:
Napisane przez Toffikowa Pokaż wiadomość
Nie to żaden z tych znanych już zabiegów, to jakś skomplikowana nazwa (?) zabiegu chodzi o podgrzanie kolagenu w skórze i powoduje to wyprostowanie włókien i odmłodzenie o ok. 10 lat bez skalpela - tak to chyba dosłyszałam , to jakaś nowość
czy ta metoda to nie jest przypadkiem "Thermage" polega ona na emitowaniu fal radiowych, które wnikają w skórę właściwą i tkankę podskórną...........

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-03-02 o 20:06
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 22:36   #17
Pablitos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

dokładnie tak jak Madziorka mówisz, To napeno thermage. Jeżeli Toffikowa mówi ze kosztuje kilka tysięcy, to tylko to wchodzi w grę.


Zabieg THERMAGE jest unikalną i na wskroś nowoczesną medyczną metodą napinania skóry, poprawy konturów twarzy, szyi, brzucha, ud i ramion.
Fale radiowe wnikając głęboko w skórę właściwą i tkankę podskórną nagrzewają je objętościowo przy czym następuje równocześnie chłodzenie i ochrona naskórka.
Fale radiowe wnikając głęboko w skórę właściwą i tkankę podskórną powodują:
  • w pierwszym etapie - skrócenie i odnowę struktury włókien kolagenowych stanowiących "rusztowanie skóry", które w procesie starzenia się uległy wydłużeniu i poskręcaniu, w efekcie czego włókna te odzyskują sprężystość i elastyczność,
    • w drugim etapie, trwającym do 6 miesięcy od dnia zabiegu, następuje uruchomienie mechanizmu gojenia się ran i prowokacja fibroblastów do produkcji kolagenu powodując w ostatecznym efekcie przebudowę struktury skóry i silne jej odmłodzenie.
    Dotychczas objawy starzenia się skóry, takie jak: jej nadmiar, wiotkość, zaburzenia owalu, opadające powieki można było leczyć chirurgicznie wycinając nadmiar skóry.

    THERMAGE pozwala na niechirurgiczne zwiększenie napięcia skóry i uzyskanie efektu liftingującego.
    W ostatecznym efekcie skóra zostaje ściągnięta i zagęszczona, poprawia się jej struktura, zmarszczki ulegają wygładzeniu, podnoszą się brwi, poprawia się owal twarzy oraz napięcie skóry szyi.

    Przebieg zabiegu:
    Zabieg trwa od 30 minut do 2 godzin.
    Zabieg wywołuje uczucie ciepła.
    Nie stosuje się znieczulenia .
    Zaraz po zabiegu można odczuwać mrowienie w skórze a skóra może być lekko obrzęknięta i zaróżowiona. Odczuwalne i widoczne jest napięcie skóry.
    W większości przypadków starcza jeden zabieg aby osiągnąć zamierzony efekt końcowy.
    Po zabiegu Pacjent można wrócić do wykonywanych wcześniej zajęć.

    Efekty zabiegu są subtelne i wraz z upływem czasu stopniowo narastają.
    Pierwsze wyraźne efekty widać po 4 - 8 tygodniach, dalsza poprawa jest po 3 - 4 miesiącach.
    Po 6 miesiącach uważa się że mechanizm regeneracji skóry został zakończony.
Pablitos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 08:09   #18
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

No to chyba jest taki zabieg
Nazwa co prawda jaby inna ale generalnie o to chodzi - a ten opis to pochodzi z jakiejs konkretniej kliniki ?

Madziorka, ja chyba jednak zdecyduję się na tradycyjną metode igłową, ale ciekawa jestem jak jest z tą bezigłową. Jak już bedziesz wiedziała więcej to daj znać prosze

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-03-03 o 11:14 Powód: post pod postem
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 11:21   #19
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Cytat:
Napisane przez Pablitos Pokaż wiadomość
dokładnie tak jak Madziorka mówisz, To napeno thermage. Jeżeli Toffikowa mówi ze kosztuje kilka tysięcy, to tylko to wchodzi w grę.


Zabieg THERMAGE jest unikalną i na wskroś nowoczesną medyczną metodą napinania skóry, poprawy konturów twarzy, szyi, brzucha, ud i ramion.
Fale radiowe wnikając głęboko w skórę właściwą i tkankę podskórną nagrzewają je objętościowo przy czym następuje równocześnie chłodzenie i ochrona naskórka.
Fale radiowe wnikając głęboko w skórę właściwą i tkankę podskórną powodują:
  • w pierwszym etapie - skrócenie i odnowę struktury włókien kolagenowych stanowiących "rusztowanie skóry", które w procesie starzenia się uległy wydłużeniu i poskręcaniu, w efekcie czego włókna te odzyskują sprężystość i elastyczność,
    • w drugim etapie, trwającym do 6 miesięcy od dnia zabiegu, następuje uruchomienie mechanizmu gojenia się ran i prowokacja fibroblastów do produkcji kolagenu powodując w ostatecznym efekcie przebudowę struktury skóry i silne jej odmłodzenie.
    Dotychczas objawy starzenia się skóry, takie jak: jej nadmiar, wiotkość, zaburzenia owalu, opadające powieki można było leczyć chirurgicznie wycinając nadmiar skóry.

    THERMAGE pozwala na niechirurgiczne zwiększenie napięcia skóry i uzyskanie efektu liftingującego.
    W ostatecznym efekcie skóra zostaje ściągnięta i zagęszczona, poprawia się jej struktura, zmarszczki ulegają wygładzeniu, podnoszą się brwi, poprawia się owal twarzy oraz napięcie skóry szyi.
    Przebieg zabiegu:
    Zabieg trwa od 30 minut do 2 godzin.
    Zabieg wywołuje uczucie ciepła.
    Nie stosuje się znieczulenia .
    Zaraz po zabiegu można odczuwać mrowienie w skórze a skóra może być lekko obrzęknięta i zaróżowiona. Odczuwalne i widoczne jest napięcie skóry.
    W większości przypadków starcza jeden zabieg aby osiągnąć zamierzony efekt końcowy.
    Po zabiegu Pacjent można wrócić do wykonywanych wcześniej zajęć.
    Efekty zabiegu są subtelne i wraz z upływem czasu stopniowo narastają.
    Pierwsze wyraźne efekty widać po 4 - 8 tygodniach, dalsza poprawa jest po 3 - 4 miesiącach.
    Po 6 miesiącach uważa się że mechanizm regeneracji skóry został zakończony.
Pablitos , podaj propszę źródło.

Cytat:
Napisane przez Toffikowa Pokaż wiadomość
No to chyba jest taki zabieg
Nazwa co prawda jaby inna ale generalnie o to chodzi - a ten opis to pochodzi z jakiejs konkretniej kliniki ?

Madziorka, ja chyba jednak zdecyduję się na tradycyjną metode igłową, ale ciekawa jestem jak jest z tą bezigłową. Jak już bedziesz wiedziała więcej to daj znać prosze
zapisałam się na mezoterapie bezigłową, nawet zapłaciłam juz góry za zabiegi mam mieć ich 10, podobno efekty są dokładnie takie same jak po tej igłowej, hmmm zobaczymy, będe na bierząco pisać co i jak ja niestety po mezoterapi igowej do dziś mam wielkiego siniaka w okolicy oka a minął już ponad tydzień od zabiegu, także nie mogę sobie pozwolić na to żeby wyglądać jak bokser ale efekty po jednej aplikacji mezoterapi igłowej są u mnie widoczne, nawet moja mama zauwazyła

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-03-03 o 11:21 Powód: post pod postem
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-11, 14:01   #20
Pablitos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

opis pochodzi ze strony internetowej kliniki"Skin laser studio" która mieści się w Katowicach
Pablitos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 11:56   #21
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Cytat:
Napisane przez Pablitos Pokaż wiadomość
opis pochodzi ze strony internetowej kliniki"Skin laser studio" która mieści się w Katowicach

dzięki


dzisiaj idę na drugi zabieg mezoterapii bezigłowej, po pierwszym nie widzę efektów, trochę jakby pogorszył mi się stan cery, zabieg trwa około 1,5 godziny, Pani używa róznych rodzaji prądów, trochę dziwne uczucie czasami troszkę nie przyjemne szczególnie w okolicy zębów, zobaczymy jakie będą moje wrażenia po drugiej wizycie.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 23:09   #22
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

jestem już po trzech wizytach no i muszę powiedzieć że efekty sa już widoczne (zmarszczki wygładzone i delikatnie spłycone, pory prawie niewidoczne, cera jaśniejsza i o zdrowszym wyglądzie jest też bardziej napieta i elastyczna) jak narazie jestem baardzo zadowolona, zostało mi jeszcze 7 zabiegów .
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 20:32   #23
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Jak tam mezoterapia, czy już koniec ?
Ja byłam dzisiaj u mojej lekarki i zrobila mi tak jak ostatnio zamiast mezoterapii Glikopeel - czyli kwas, bo stwierdzila,że mojej skórze to lepiej robi.
Ona twierdzi, że ten zabieg to jednak thermage
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 15:47   #24
alinavic
Przyczajenie
 
Avatar alinavic
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Angry Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Szukając wiadomości o Thermage znalazłam m.in. te linki:
http://www.thermage.net.pl/
http://www.makemeheal.com/forum/view...4&thread=42986
http://www.smartskincare.com/reviews...didx/thermage/

Nie wygląda to dobrze

Edytowane przez alinavic
Czas edycji: 2007-04-07 o 16:08
alinavic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 23:23   #25
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Cytat:
Napisane przez Toffikowa Pokaż wiadomość
Jak tam mezoterapia, czy już koniec ?
Ja byłam dzisiaj u mojej lekarki i zrobila mi tak jak ostatnio zamiast mezoterapii Glikopeel - czyli kwas, bo stwierdzila,że mojej skórze to lepiej robi.
Ona twierdzi, że ten zabieg to jednak thermage
jestem juz po 10 zabiegach, efekt jest całkiem przyjemny, widzę dużą poprawę skóry która jest bardziej jędrna , wygładzona, rozjaśniona, uważam jednak że seria zabiegów powinna być tańsza o połowę bo cena jest jednak zbyt wygórowana.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 08:49   #26
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

O Witaj!
ja też już kończę zabiegi. W sumie byłam 4 razy i czeka mnie jeszcze jedna wizyta na moją prośbę. 2 x miałam robiony tylko peeling, a 2 x mocniejszy peeling pinogronowy + mezoterapia.
Efekt rewelacyjny)
Znów ubyłomi lat )
Skóra wygładzona praktycznie 0 zmarszczek, napięta, dozywiona i nawodniona, bo te peelingi to są zawsze z dodatkami.
Lekarka na miejscu podejmuje decyzję co robimy zależnie od stanu skóry.
Zero komplikacji i jestem bardzo zadowolona.
Za taką wizytę peeling + mezoterapia płacę 150,- zł.
A ty ile zapłaciłaś za te zabiegi ??
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 10:49   #27
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Cytat:
Napisane przez Toffikowa Pokaż wiadomość
O Witaj!
ja też już kończę zabiegi. W sumie byłam 4 razy i czeka mnie jeszcze jedna wizyta na moją prośbę. 2 x miałam robiony tylko peeling, a 2 x mocniejszy peeling pinogronowy + mezoterapia.
Efekt rewelacyjny)
Znów ubyłomi lat )
Skóra wygładzona praktycznie 0 zmarszczek, napięta, dozywiona i nawodniona, bo te peelingi to są zawsze z dodatkami.
Lekarka na miejscu podejmuje decyzję co robimy zależnie od stanu skóry.
Zero komplikacji i jestem bardzo zadowolona.
Za taką wizytę peeling + mezoterapia płacę 150,- zł.
A ty ile zapłaciłaś za te zabiegi ??
miałaś mezoterapie igłową czy bezigłową?

za jedną wizytę mezoterapii bezigłowej zapłaciłam 300zł
peeleng kawitacyjny +ultradźwięki pod oczami +masaż - 240zł

z jakiego jesteś miasta?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 08:09   #28
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Ja mialam mezo igłową, tak jak pisałam wcześniej.
To ja na wszystko wydałam 600,- zł ale nie w gabinecie kosmetycznym tylko u lekarza dermatologa.
A TY..... rany wydałaś majątek
Jestem z Poznania )
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 13:19   #29
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Cytat:
Napisane przez Toffikowa Pokaż wiadomość
Ja mialam mezo igłową, tak jak pisałam wcześniej.
To ja na wszystko wydałam 600,- zł ale nie w gabinecie kosmetycznym tylko u lekarza dermatologa.
A TY..... rany wydałaś majątek
Jestem z Poznania )
no niestety , teraz będe miała jeszcze robioną serię zabiegów laserowych tzw. fotoodmładzanie, bo mam na twarzy pełno przebarwień które niestety z miesiąca na miesiąc są ciemniejsze podobno oprócz ich zlikwidowania skóra będzie bardziej jędrna i elastyczna, dam znać jak już będe po.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:09   #30
themarpis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Thumbs up MEZOTERAPIA daje rewelacyjne efekty!

Korzystałam z zabiegów mezoterapii bezigłowej na cellulit i efekty sa rewelacyjne teraz chodzę na zabiegi na twarz.Uwazam, że mezoterapia jest przełomem w medycynie estetycznej. Jest bezbolesna, w porównaniu z dobrymi kremami wcale nie jest droga. Zauwazyłam tylko ze pojawiło sie trochę tgzw. podróbek zabiegu, które kusza cena tak samo się nazywaja a nie maja nic wspólnego z mezoterapią bezigłowa NNM. Sprawdzajcie markę zabiegu. Ja robię mezoterapie bezigłową na Ślasku w Piekarach Śląskich w Studio Urody Q10 odnalazłam pierwszy taki aparat w okolicy.
themarpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-18 12:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.