Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Pokaż wyniki sondy: Jaki nosisz aparat do zębów?
aparat stały metalowy 49 44,14%
aparat stały porcelanowy (kosmetyczny) 12 10,81%
aparat ruchomy 6 5,41%
nie noszę 44 39,64%
Głosujący: 111. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-30, 13:58   #1
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Smile

Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.


Szukam jakiegos dobrego ortodonty,ktorego ktos mi by polecil zalezy mi na dobraniu aparatu aby zlikwidowac przerwę miedzy zebami dlatego chce znaleźć dobrego lekarza. Oczywiscie chodzi o Białystok,pozdrawiam
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 11:00   #2
biedrona1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 125
dobry i tani stomatolog w LOdzi??? POMOCY!!! :(

Pomocy!!! Poszukuję dobrego i taniego stomatologa w Łodzi do załatania mi moich dziurek... wrrr Moge dojechac gdziekolwiek jednak najbardzie interesuja mnie rejony Dąbrowy i Balut...Czy ktos moze mi pomoc??? z gory dziekuje...
biedrona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 13:24   #3
lady Makbet
Przyczajenie
 
Avatar lady Makbet
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 24
Dot.: Ortodonta-Białystok

Jeszcze za dawnych dobrych czasów chodziłam do ortodony na Słomińską. 2 lata nosiłam aparat ruchomy i do dzisiaj jest wszystko OK
lady Makbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 22:05   #4
futas84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 30
Smile Dot.: Ortodonta-Białystok

Slyszlam ze dobra ortodontka przyjmuje na Upalnej w Medix-ie
futas84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 12:54   #5
Blossomgirl
Przyczajenie
 
Avatar Blossomgirl
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Stomatolog\protetyk warszawa

Dziewczyny! zdecydwalam sie na poprawe swojego usmiechu (mam bardzo drobne zęby w dodatku z przewami miedzy jedynkami, jedna z dwojek jest "niewyrosnieta" itp), ale chcialabym zrobic to prefesjonalnie, wiele sie naczytalam nt stomatologi estetycznej, ale niestety nie znam nazwiska zadnego specjalisty, ktory doradzilby mi co tam naprawde da sie zrobic, ktory zaplanowal by naprawe mojego usmiechu.
Pytanie: czy macie jakiegos dobrego stomatologa/protetyka (wiele naczytalam sie o licowkach, koronach i mostach- wydaje mi sie ze to by moglo pomoc na moj problem..) oczywiscie z warszawy? wiadomo rynek tu wielki i stad moje watpliwosci? Najbardziej zainteresowala mnie klinika stomatolog enel-med, ale nie znam zadnych wiarygodnych opinii na jej temat. Poradzcie!
Z gory wielkie dzieki
__________________
Blossomgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 13:45   #6
Modliszka
Przyczajenie
 
Avatar Modliszka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: Stomatolog\protetyk warszawa

Ja podobnie chciałabym zmienić swój uśmiech - mieć ładniejsze i równiejsze zęby.
Też sporo naczytałam się o chirurgii stomatologicznej.
W grę wchodzą koronki tudzież licówki (zapewne zadecyduje o tym lekarz stomatolog). Licówki to nakładki na zęby (trzeba je wymieniać co kilka lat), koronki to nieco większa ingerencja (zeszlifowanie zęba pod koronkę), ale pewniejsza i trwalsza.

Pytanie moje jest następujące:
- czy zna któraś takowego dobrego stomatologa w Katowicach i okolicach (proszę namiary)?
- jakie ceny się tam kształtują?
Modliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 21:22   #7
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Question Tani dobry dentysta WROCŁAW !!! i najlepiej aby mial znieczulenie WAND ...:((((( HELP

Szukalam na forum i nic nie mogla znalesc wiec zakladam watek )
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 20:56   #8
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Wink Usuwanie kamienia nazebnego ....ultradzwiekami...BOLI ?? Gdzie robicie to we WROCKU

ile kosztuje i czy to boli......i na jak dlugo to pomaga....
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 09:56   #9
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Usuwanie kamienia nazebnego ....ultradzwiekami...BOLI ?? Gdzie robicie to we WROCKU

Usuwałam kiedyś z jednego zęba, nic mnie nie bolało, ale ten dzwiek nie był przyjemny nie mam wiecej kamienia na tym zębie ..wiec nie mogę odpowiedziec na pytanie na ile to wystarcza
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 22:27   #10
futas84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 30
Smile Dot.: Usuwanie kamienia nazebnego ....ultradzwiekami...BOLI ?? Gdzie robicie to

Usuwanie raczej nie boli chyba ze masz kamien poddziaslowy to moze troszeczke zabolec. Zalezy takze od wrazliwosci zabkow, Dla mnie gorsza jest obencosc wody przy usuwaniu ale dzieki niej mniej, badz wogole nie boli. Co pol roku nalezu usuwac kamien chyba ze ktos ma mniejsze badz wieksze predyspozycje bo jego osadzania sie.
futas84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 20:17   #11
moskirz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 137
GG do moskirz
Dot.: Usuwanie kamienia nazebnego ....ultradzwiekami...BOLI ?? Gdzie robicie to

w zasadzie nie boli.. tylko ten pisk

kiedy zaboluy?? ja się końcówke za głeboko wsadzi albo kiedy trafi sie na ubytki przyszyjkowe( najczęściej wydrapane przez samego pacjenta za pomoca szczoteczki do zebów i nieumiejętnego szczotkowania) albo kiedy jest w zebie próchnica albo kiedy sa nieszczelne wypełnienia...

kamień usuwa się co pół roku.. juz pierwszy pokład kamienia powstanie po 10 dniach z niedoszczyszczonej płytki nazebnej ( taki kozuszeek na zebach , który zalega juz po nocy)
moskirz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 22:08   #12
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Usuwanie kamienia nazebnego ....ultradzwiekami...BOLI ?? Gdzie robicie to we WROCKU

Ja miałam usuwany kamień ultradźwiękami ze wszystkich zębów i pod dziąsłami też, wcale nie bolało. Miałam po tym tylko lekko zaczerwienione dziąsła.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:18   #13
Allana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 77
Dot.: Tani dobry dentysta WROCŁAW !!! i najlepiej aby mial znieczulenie WAND ...:((((( HELP

Też dołączam się do prośby! A w szczególności szukam we Wrocławiu dentysty, który leczyłby laserem (dużo lepsze to, od zwykłaj wiertarki i borowania )
Allana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 23:06   #14
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Usuwanie kamienia nazebnego ....ultradzwiekami...BOLI ?? Gdzie robicie to we WROCKU

Mnie nie boli samo usuwanie,tylko później przez parę godzin trochę bolą wszystkie zęby.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 10:23   #15
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Usuwanie kamienia nazebnego ....ultradzwiekami...BOLI ?? Gdzie robicie to we WROCKU

Nie obawiaj się, nie boli ja mam wrażliwe zęby i nieprzypominam sobie, żebym chciała uciekać z fotela.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 10:32   #16
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Dot.: Usuwanie kamienia nazebnego ....ultradzwiekami...BOLI ?? Gdzie robicie to we WROCKU

Nie boli, chyba że igła podejdzie trochę za głęboko, ale ogólnie da się wytrzymać. Nieprzyjemny jest dźwięk (wysoki pisk), ale to też przecież da się jakoś przetrzymać. Kamień powinno się usuwać co pół roku, tak mi powiedział lekarz. Ja za górę i dół płaciłam 120 zł (Rybnik).
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 22:08   #17
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Tani dobry dentysta WROCŁAW !!! i najlepiej aby mial znieczulenie WAND ...:((((( HELP

tani i dobry rzadko idzie w parze
i z opinia ze laser lepszy od tradycyjnego wiertla tez sie nie zgodze ale to moja prywatna opinia
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 09:30   #18
Allana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 77
Dot.: Tani dobry dentysta WROCŁAW !!! i najlepiej aby mial znieczulenie WAND ...:((((( HELP

Tani to pojęcie względne, ale wiadomo, że ważniejsze żeby był dobry, więc jesli kogoś polecasz, to po prostu napisz, nie wiem jak założycielka tematu, ale ja nie czekałam na opinie o dentystach, a na konkretne informacje, o konkretnym lekarzu lub gabinecie. I zdecydowanie wolę laser. Przynajmniej nie boli.
Allana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 09:49   #19
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Tani dobry dentysta WROCŁAW !!! i najlepiej aby mial znieczulenie WAND ...:((((( HELP

podbijam temat
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 12:37   #20
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Tani dobry dentysta WROCŁAW !!! i najlepiej aby mial znieczulenie WAND ...:((((( HELP

napisze szczerze ze sama jestem dentysta i polecanie kogokolwiek,jak i krytykowanie, z mojej strony moze byc nie fair-ja widze sprawe"z drugiej strony fotela"
a do zalozycielki tematu-znieczulenie aparatem typu Wand tez trzeba podac igielka pod sluzowke-odczucia dla pacjenta takie same jak przy tradycyjnym znieczuleniu
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 12:59   #21
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Tani dobry dentysta WROCŁAW !!! i najlepiej aby mial znieczulenie WAND ...:((((( HELP

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
napisze szczerze ze sama jestem dentysta i polecanie kogokolwiek,jak i krytykowanie, z mojej strony moze byc nie fair-ja widze sprawe"z drugiej strony fotela"
a do zalozycielki tematu-znieczulenie aparatem typu Wand tez trzeba podac igielka pod sluzowke-odczucia dla pacjenta takie same jak przy tradycyjnym znieczuleniu
hm, no to za bardzo nam nie pomogłaś, moze napsizesz przykladowe ceny przeglądu zebow, borowania, itd
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 13:04   #22
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Tani dobry dentysta WROCŁAW !!! i najlepiej aby mial znieczulenie WAND ...:((((( HELP

w gabinecie w ktorym pracuje przeglady sa bezplatne,przykladowe ceny-prosze bardzo
wypelnienia 100-140zl w zaleznosci od wielkosci ubytku
usuniecie 100zl
sciagniecie kamienia 160zl-gora i dol
piaskowanie-240

uslog jest wiele jeli ktos bedzie zainteresowany czyms konkretnym chetnie przyblize temat
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 15:52   #23
Allana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 77
Dot.: Tani dobry dentysta WROCŁAW !!! i najlepiej aby mial znieczulenie WAND ...:((((( HELP

To pewnie masz troche znajomości. Powiedz wiec, gdzie we Wrocławiu znajdę dentytstę z laserem? Od kilku lat tylko tak sie lecze,ale u siebie w miejscowości, a teraz studiuje we Wrocławiu i przydałby mi sie jakiś kontakt. Nie wyobrażam już sobie innego leczenia niż laserem.
Allana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 22:11   #24
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Tani dobry dentysta WROCŁAW !!! i najlepiej aby mial znieczulenie WAND ...:((((( HELP

znajomosci znajomosciami, ale powiem szczerze, ze nie mam pojecia gdzie we wroclawiu opracowuja ubytki laserem.Musisz poszukac sama
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 01:30   #25
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Tani dobry dentysta WROCŁAW !!! i najlepiej aby mial znieczulenie WAND ...:((((( HELP

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
znajomosci znajomosciami, ale powiem szczerze, ze nie mam pojecia gdzie we wroclawiu opracowuja ubytki laserem.Musisz poszukac sama
przegląd za darmo, nawet jak nie zdecyduje sie na dalszą usługę?
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 10:54   #26
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Tani dobry dentysta WROCŁAW !!! i najlepiej aby mial znieczulenie WAND ...:((((

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
przegląd za darmo, nawet jak nie zdecyduje sie na dalszą usługę?
tak, oczywiscie
rejestrujesz sie, zaznaczasz, ze na przeglad, a pozniej nie musisz leczyc sie u nas,no chyba ,ze spodoba ci sie tak bardzo,ze nie chcesz juz szukac innego gabinetu
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 11:24   #27
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Tani dobry dentysta WROCŁAW !!! i najlepiej aby mial znieczulenie WAND ...:((((

ja jako stały bywalec dentystów polecam tych z Komandorskiej. naprawili to co inny spaprali i póki co mam znów zdrowe ząbki
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 11:37   #28
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Tani dobry dentysta WROCŁAW !!! i najlepiej aby mial znieczulenie WAND ...:((((

Cytat:
Napisane przez bemolka Pokaż wiadomość
ja jako stały bywalec dentystów polecam tych z Komandorskiej. naprawili to co inny spaprali i póki co mam znów zdrowe ząbki
a cos szczegolowiej mozna prosi,jakis cenniuczek, nazwe kliniki?
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 20:17   #29
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Tani dobry dentysta WROCŁAW !!! i najlepiej aby mial znieczulenie WAND ...:((((

a oczywiście że można

http://www.dental-art.pl/
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 22:31   #30
Svay
Przyczajenie
 
Avatar Svay
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Tani dobry dentysta WROCŁAW !!! i najlepiej aby mial znieczulenie WAND ...:((((

Bemolka a możesz napisać, do kogo chodzisz? Na stronie nigdzie nie znalazłam, kto przyjmuje, ale może znasz kogoś wartego polecenia? Dzięki!
Svay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-14 01:11:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.