Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-20, 20:06   #1
milkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 33
Exclamation

Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Z tego co wiem wiele dziewczyn ma problem z włosami
tzw.siankiem!
*włosy puszyste(sianowate)
*pół proste pół kręcone
*nawet po prostowaniu super prostownicą wlosy na dworze sie skręcają i puszą.
*W domu kiedy na sekunde zwiazesz wlosy gumką odrazu masz odcisniety slad na wlosach
MIALAM TEN SAM PROBLEM I NIE MOGLAM ZNALESC ZADNEGO SPOSOBU NA MOJE WLOSY ! ALE ZNALAZŁAM !!!!!!!!

UŻYWAM:
- Szampon L'oreal Elseve "intensywne wygładzanie"
(pomarańczowe opakowanie, [ wlosy suche,szorstkie,niesprecy zowane]
- Odżywka L'oreal Elseve z tej samej serii
- Maseczka Schwarzkopf schauma Easy strengtheing Mask - Szybka regeneracja [odbudowa i pielegnacja] ( brązowa zakrętka a opakowanie cos w kolorze capuccino) PACHNIE PRZECUDOWNIE !
-Później na lekko osuszone wlosy nakladam płynny jedwab
Gliss Kur bez spłukiwania!

NASTĘPNIE SUSZE WŁOSY GŁOWĄ W DÓŁ I UKŁADAM GRZYWKE RĘKĄ PODCZAS SUSZENIA

WŁOSY REWELACJA!!!!!!!!!! PO WSZYSTKICH KOSMETYKACH KTORE STOSOWALAM(a probowalam wielu) MOGE POWIEDZIEC ZE TE SĄ NAJLEPSZE!
ŻADNE DO TEJ PORY NIE DAWAŁY TAKICH EFEKTÓW JAK TE!

*Dodam ze myje wlosy codziennie i robie sobie przerwe 2 razy w tygodniu zeby nie uzywac za często tych kosmetykow (maseczki i odzywki) bo pisze na nich uzywac 2-3 razy w tygodniu.

MOJE WRAZENIA : KONIEC Z SIANKIEM ! PIĘKNE BŁYSZCZĄCE PROSTE WŁOSY !!!
milkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 20:12   #2
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nic Ci się nie wywinie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 20:14   #3
milkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 33
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tam gdzie mam pazurki mam lekko zawinięte do środka.
Ale jak susze i caly czas je czesze podczas suszenia nic mi sie nie wywija!
sama jestem pod wielkim wrazeniem
milkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 20:24   #4
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hmm no ja też w sumie ...
Mogę wypróbowac, zwłaszcza, że osttanio wogóle omijam prostownicę szerokim łukiem i zainwestowałam w odżywienie. Włoski już sie Znacznie poprawily, ale teraz chciałam je jeszcze bardziej odżywić, żeby były w świetnej formie. Także dzięki za wszytsko, chętnie wypróbuje i zainwestuje w te kosmetyki. Dziex
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 20:46   #5
milkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 33
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja uzywalam postownicy codziennie ;/ i wlosy byly w fatalnym stanie
ale od kąd uzywam tych kosmetykow prostownica lezy w szafie
milkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 21:06   #6
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez milkadg Pokaż wiadomość
Ja uzywalam postownicy codziennie ;/ i wlosy byly w fatalnym stanie
ale od kąd uzywam tych kosmetykow prostownica lezy w szafie
Miejmy nadzieję, żę mnie też się uda ..
dobijają mmnie już te włosiska ...
właśnie umyłam, a z racjii tego, że mam grzywke oczywiście powiwijała mi się okropnie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 23:29   #7
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja mam dokładnie takie same włosy.Chyba też skuszę się na te kosmetyki,zwłaszcza szampon i odżywkę Loreal'a.U mnie takie układanie podczas suszenia odpada,bo odstawiłam w kąt suszarkę Jeszcze muszę pożegnać się na dobre z prostownicą
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-20, 23:38   #8
Pipi6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja mam ten szampon i odżywkę, a także włosy o jakich piszesz. Niestety po paru dniach używania nie zauważyłam żadnej różnicy i odstawiłam go na półkę. Lepiej na mnie działał fioletowy Sunsilk, ale rozstałam sie z nim, bo nowe opakowanie jest bardzo niewygodne no i zapach tez zmienili, a poza tym znudzil mi sie po 3 latach i zaczęłam szuka czegoś nowego. Ale jak tak zachwalasz, to mnie kusi by jeszcze raz sprobowac. Wrażeniami sie podzielę.
Pipi6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 08:44   #9
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie bede zakladac osobnego watku, gdyz rowniez chcialabym sie podzielic moim sposobem na siano na glowie. Mam strzeche po wielokrotnym balejazu, wlosy pokruszone, do polowy plecow juz prawie, zzolkle z widocznym popielato mysim ciemnym 2cm odrostem.

Postanowilam czytac sklady kosmetykow. W wiekszosci szamponow i odzywek z marketow i profesjonalnych sa skladniki wysuszajace wlosy, duzo chemii i rakotworczych substancji. Kupilam miesiac temu szampon ziolowy, w sklepie ze zdrowa zywnoscia i produktami organicznymi, nie pieniacy sie do czego mozna sie z czasem przyzwyczaic. Szampon dobralam do skory glowy. Wlosy sie nie przetluszczaja tak szybko, trzy dni spokojnie wytrzymuja, kiedys to bylo gora dwa dni. Reszta wlosow jest po umyciu nim szorstka, bo ten szampon myje, a nie osadza sie na wlosach, ale kupilam takie serum Citre Shine ze Schwartzkopfa, ktore zawiera silikony i olejki, sklad sprawdzilam i wydaje sie nie szkodliwy, nie ma w nim alkoholi i innych podejrzanych substancji, tym czyms traktuje koncowki wlosow po wysuszeniu recznikiem, dzieki czemu moge je rozczesac.

Przed umyciem szamponem daje na 40 minut maske z oleju kokosowego, miodu, cytryny i oliwy. To bardzo nawilzylo mi koncowki.

Kuracje stosuje od miesiaca i jestem bardzo zadowolona. Wyprobowalam juz wszystkie najlepsze odzywki jakie byly w zasiegu mojej reki, bylam w stanie wydac kazda kase za szampon czy inne kosmetyczne profesjonalne cuda. Zapuszczam wlosy, nie farbuje odrostow i nie bede sie katowac wiecej chemia.

Do tego jem duzo zdrowych produktow i biore suplementy cynku, magnezu, witamin z grupy B. Musi sie udac! Grunt to zapuscic wlosy i nie farbowac wiecej.

Niestety nie jestem w stanie uzyskac fajnych sliskich wlosow bez modelowania. Chocbym nie wiem co na nie nalozyla i tak beda lekko falowane i wywijajace sie w rozne strony i plus moj odrost wygladaja niechlujnie. Kupilam wiec suszarko lokowke z Remingtona, ma ogromna szczotke, o srednicy jakies 4 cm i suszy lekko cieplym powietrzem, takim chlodnawym. Jako ze moje zniszczone wlosy schna bardzo szybko, taka temperatura doskonale sie sprawdza i nie niszczy ich chyba zbytnio... Suszenie zajmuje mi niecale 10 min! Oto moj sposob na walke z puszacymi sie, falowanymi wlosami.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 09:33   #10
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja też mam podobne włoski... i jeszcze nie znalazłam na nie sposobu
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 09:48   #11
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja przestałam mieć ten problem odkąd zaczełam używać "mocnej" suszarki
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 11:09   #12
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

suszarka niszczy wlosy i sa po niej takie suche, sianowate, szorstkie w dotyku ja susze zimnym powietrzem i nakladam balsam do prostowania kallosa (przed suszeniem) i wtedy jakos w m iare wygladaja chociaz na koncowki musze nakladac olejek bo sa strasznie suche ten gliss kur wyprobuje
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 09:54   #13
Pipi6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Caramel Babe, a ty w Londynie mieszkasz? Może powiesz, gzdie ten szampon ziołowy kupiłaś, albo chociaż jak się nazywa.

Wczoraj dokonałam odkrycia ogladajac własne zdjęcia, tak sobie sledziłam wygląd moich włosów i doszlam do wniosku, że one były takie jak jak pisze Milkadg jak używalam całej serii fioletowego sunsilka. Nawet jak farbowałam i rozjaśniałam włosy to nie było siana, były gładkie i błyszczące, bez uzywania suszarek i prostownic. Aż teraz mi smutno, że do takiego stanu je doprowadzilam. Myslę, że skoro sunsilk działał, to ten loreala pomarańczowy szampon też. Akurat mam go w łazience, bo kupiłam zamiast sunsilka, lecę szybko go zuzywac, żeby znowy kupic szampon.

A jeszcze pamietam, że kiedyś nie farbowałam włosów trwałą farbą tylko szamponami, takimi do 24 myc. One tak fajnie wlosy obklejaly i obciążały troche, pzrez co byly gładkie i mniej szopowate. I mogłam kolor zmieniac, kiedy tylko mi sie zachciało.
Pipi6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 15:14   #14
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ech ja tez sobie kiedys ogladalam moje zdjecia tak sprzed 4-5 lat no i sie zalamalam jakie sliczne mialam wloski i w ogole jaka sliczna nastolatka ze mnie byla a teraz brzydka stara baba z szopa na glowie hahaha

a z sunsilka fioletowego kiedys nalogowo kupowalam odzywke bez splukiwania no i rzeczywiscie troszke wygladzala (podobne dzialanie do lotionu kallosa na moich wlosach)... w sumie nie wiem czemu przestalam jej uzywac. musze znow kupic. a szamponow z sunsilka nigdy nei mialam bo kolezanka mi odradzila, raz kupila i po umyciu wlosy wygladaly jakby nie myla tydzien i wyrzucila wiec ja tez nigdy nie probowalam... ale moze sie skusze? to oblepia wlos czy odzywia tez? co do szamponow to ja tez teraz zamiast farb i rozjasniania u fryzjera przenioslam sie na domowa koloryzacje loreal casting tak za miesiac znow sobie zrobie, fajny szampon btw
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 15:34   #15
AliceTigra
Raczkowanie
 
Avatar AliceTigra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 111
Wink Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

skąd Ja to znam... jestem uzalezniona od koloru blond.. bo poprostu w zadnym innym kolorze nie czuje sie tak dobrze jak w tym.. a ,ze biegne juz do fryzjerki jak mi sie pokazuja odrosty to wynik czestego rozjasniania jest oczywiscie znany.. moje wlosy sa bardzo suche i zniszczone.. do tego przy kazdej lepszej deszczowej pogodzie potwornir sie puszą wydalam mnostwo kasy na przerozne odżywki i maseczki.. stosuje je bardzo czesto.. ale efektu nie widac zadnego.. ale od jakiegos czasu fryzjerka polecila mi jedwab do wlosow "BIOSILKA" i musze stwierdzic, ze to malenkie cudo ma cos w sobie.. niewiele jak narazie moge powiedziec , bo uzywam go od niedawna.. ale po jego uzyciu moje wloski sa bardziej zregenerowane i nie puszą sie juz tak jak kiedys
AliceTigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 22:08   #16
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
suszarka niszczy wlosy i sa po niej takie suche, sianowate, szorstkie w dotyku ja susze zimnym powietrzem i nakladam balsam do prostowania kallosa (przed suszeniem) i wtedy jakos w m iare wygladaja chociaz na koncowki musze nakladac olejek bo sa strasznie suche ten gliss kur wyprobuje
Zgadzam sie z tą suszarką Ale ja już nauczyłam się bez niej żyć Dumna jestem z siebie
Jakiego balsamu z kallosa używasz?/ ile kosztuje/ no i czy pomaga
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 22:10   #17
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez AliceTigra Pokaż wiadomość
skąd Ja to znam... jestem uzalezniona od koloru blond.. bo poprostu w zadnym innym kolorze nie czuje sie tak dobrze jak w tym.. a ,ze biegne juz do fryzjerki jak mi sie pokazuja odrosty to wynik czestego rozjasniania jest oczywiscie znany.. moje wlosy sa bardzo suche i zniszczone.. do tego przy kazdej lepszej deszczowej pogodzie potwornir sie puszą wydalam mnostwo kasy na przerozne odżywki i maseczki.. stosuje je bardzo czesto.. ale efektu nie widac zadnego.. ale od jakiegos czasu fryzjerka polecila mi jedwab do wlosow "BIOSILKA" i musze stwierdzic, ze to malenkie cudo ma cos w sobie.. niewiele jak narazie moge powiedziec , bo uzywam go od niedawna.. ale po jego uzyciu moje wloski sa bardziej zregenerowane i nie puszą sie juz tak jak kiedys
Ooo ja wlasnie myśle nad kupnem... widze, że warto, wiec sie chyba zaopatrzę Dzięki AliceTigra
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 12:16   #18
AliceTigra
Raczkowanie
 
Avatar AliceTigra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 111
Wink Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

heheh nie ma za co wiem jakie to uciążliwe , dlatego chcę doradzić to co moze wkoncu ( i NARESZCIE) przyniesc jakikolwiek efekt pozdrawiam Matrulka10000
AliceTigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 12:20   #19
AliceTigra
Raczkowanie
 
Avatar AliceTigra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 111
Wink Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Martulka - przepraszam to chyba przez ten ciiiiinshki dzionek
AliceTigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 12:29   #20
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

miałam szampon Elseve Intensywne wygładzanie i on zrobił z moich włosów jedno siano...
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 16:28   #21
Pipi6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sunsilk fioletowy włosów mi nie oblepiał, tylko lekko obciążał. ja używałam szamponu i dżywki z tej serii codziennie, czasem co 2 dni myłam włosy i wygladały na duzo zdrowsze niz w rzeczywistości. Bez zadnych suszarek i prostownic włosy były super, ale wtedy mi sie tak ne wydawało, ciagle mi malo było. Z reszta każdemu pasuje co innego, ten sunsilk nie jest drogi, także nawet jak sie nie sprawdzi, to można oddac komuś i nie żałowac.

Mam tez elseve wygładzający, ale nie działał na m,n ie tak cudownie jak sunsilk, może za krótko go uzywałam, żeby to sprawiedliwie ocenic.
Pipi6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 12:20   #22
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

kupie tego sunsilka ale wlansnie boje sie ze beda mi sie przetluszczac wlosy po nim ;/ i tak juz mi sie przetluszczaja od tych wszystkich odzywek, na drugi dzien to istne straczki podobno nowa seria dove jest dobra
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 09:19   #23
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez AliceTigra Pokaż wiadomość
Martulka - przepraszam to chyba przez ten ciiiiinshki dzionek
looz i jeszcze raz dzięki
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 10:38   #24
Łyna
Przyczajenie
 
Avatar Łyna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja również miałam podobny problem.Dodatkowo mam włosy rozjaśnione balejażem.Z "siankiem" poradziłam sobie w następujący sposób:po umyciu włosów szamponem Regenal Welli (żeby włosy nie zżółkły) nakładam na nie odżywkę Fuctis Nutri-Gładka, chwilę trzymam na włosach (1-2 min) i spłukuję letnią (niezbyt ciepłą!) wodą. Następnie nakładam na włosy jedwab BioSilk,jedną dużą kroplę,od połowy długości włosów,skupiając się na końcówkach.Suszę włosy suszarką używając do tego grubej okrągłej szczotki.I mam miłe w dotyku,wygładzone włoski
__________________
Łyna
Łyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 12:44   #25
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

hej! mam identyczne włosy z tym że moje się kręcą, po myciu idę spać z mokrymi , bardzo rzadko używam suszarki, a sporadycznie prostownicy..używam dobrych szamponów ale żaden jeszcze mi ich tak ładnie nie nawilżył żeby mi sie zrobiły wreszcie normalne fale lub proste włosy ://
planuję je obciąć , są już bardzo długie i męczy mnie rozczesywanie..mam siano jak się patrzy..nie wiem co poradzić na to ze pod spodem włosy są ciemniejsze, bardziej błyszczą,lepiej sie kręcą, a na wierzchu są zamiast brązowe już z włosami w słoncu błyszczące na rudo co niektóre! wyraźnie widac różnicę w tych na wierzhu a pod spodem..dodaję że nigdy nie farbowałam włosów..macie jakieś dobre produkty które by z siana zrobiły ładne loki lub fale?

dodam że używam odżywki loki i fale z pantene, ale na suche włosy bo na mokre to mi isę zbyt przetłuszczają..i jeszcze płynny jedwab regeneracyjny z gliss kur, ale jak mi przetłuścił włosy kilka razy to musiałam następnego dnia umyć bo tragedia!

Edytowane przez malutka 166
Czas edycji: 2007-02-25 o 12:47 Powód: dopisek
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 19:44   #26
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Łyna Pokaż wiadomość
Ja również miałam podobny problem.Dodatkowo mam włosy rozjaśnione balejażem.Z "siankiem" poradziłam sobie w następujący sposób:po umyciu włosów szamponem Regenal Welli (żeby włosy nie zżółkły) nakładam na nie odżywkę Fuctis Nutri-Gładka, chwilę trzymam na włosach (1-2 min) i spłukuję letnią (niezbyt ciepłą!) wodą. Następnie nakładam na włosy jedwab BioSilk,jedną dużą kroplę,od połowy długości włosów,skupiając się na końcówkach.Suszę włosy suszarką używając do tego grubej okrągłej szczotki.I mam miłe w dotyku,wygładzone włoski

na mnie niestety to nie dziala zreszta nie naduzywam biosilku, bo wlosy sie do niego przyzwyczajaja i po jakims czasie efekty juz nie sa takie fajne wiec tylko na specjalne okazje. za to tonami wcieram we wlosy olejki (m.in. kallosa )
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 14:27   #27
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odświeżam wątek
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 15:16   #28
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Przed umyciem szamponem daje na 40 minut maske z oleju kokosowego, miodu, cytryny i oliwy. To bardzo nawilzylo mi koncowki.
Caramel, ciekawa ta Twoja maseczka . Czy mogłabyś podać proporcje?


Ja ostatnio stosuję mieszankę oleju rycynowego, oleju kokosowego i soku z cytryny ( w równych częściach) i również jestem zadowolona z rezultatów .
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 16:10   #29
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ja przestałam mieć ten problem odkąd zaczełam używać "mocnej" suszarki


popieram cie i tez od jakiegos czasu mysle ze ten problem z sianem na glowie tkwi w zarodku...czyli...w suszarce....pon iewaz kiedy ost bylam u fryzjera (Hair Coif) mila pani fryzjerka wyprostowala mi wlosy tylko swoimi dloniami
tak..tak...i suszarka oczywiscie ktora byla z funkcja Jonowania, ok 2000W, ale powietrze z niej niebylo wcale gorace...raczej srednio cieple...wyszlam z tafla pieknych,lsniacych,gladki ch,PROSTYCH!,wlosow...i wcale niebyla to zasluga kosmetykow bo nawet nienalozyla mi zadnej pianki czy lakieru...nalozyla mi te kosmetyki ktorych sama uzywam z linii Loreal Professionell bo ja o to poprosilam...czyli serum na pasemka Lumino Contrast, i spray anti-frizz...
dziwna rzecza jaest to ze mam w domu te kosmetyki i takiego efektu jak od fryzjera ani razu niewidzialam...a ma strasznie lipna suszarke...u fryzjera byla b.porzadna wiec wywnioskowalam ze musze zmienic suszarke na profesionalna
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 16:44   #30
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

w moim przypadku szampon ziołowy = jeden wielki mop na głowie
a wszelkie serie wygładzające to po prostu mieszanina sylikonów, po których włosy są obciążone i nierzadko szybciej się przetłuszczają


siano udaje mi się opanować dzięki regularnym wizytom u fryzjera (nie mam takich roztrzepanych końcówek) i silnej regeneracji - bo mimo wszystko włosy zdrowe same z siebie lepiej wyglądają
no i jak wiele Wizażanek polecam jedwab
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.