Regeneracja wlosow u fryzjera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-17, 20:55   #1
sandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 26

Regeneracja wlosow u fryzjera


dziewczyny moze orientujecie sie czy w salonach fryzjerskich przeprowadzaja jakies zabiegi regeneracyjne na wlosy, bo moje strasznie wypadaja sa lamliwe i wogole wygladaja fatalnie! podajcie prosze jakies nazwy i namiary,pozdrawiam
sandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-17, 22:18   #2
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Regeneracja wlosow u fryzjera

Ja chodzę do salonu gdzie są kosmetyki Welli Professional i tam mają różne produkty do regeneracji włosów, ale wszystko zależy od tego czego włoskom brakuje, a to stwierdza fryzjer.Jest też taki przyrząd, którym dotyka się włosków i na ekranie monitora pokazuje on ich stan i kondycję, fajne to [img]icons/icon7.gif[/img] Ja lubię taką maskę chyba z alg, która nakłada się na włoski w salonie i potem siedzi się z nią na głowie pod takim skraplaczem [img]icons/icon7.gif[/img] Włoski po tym są odżywione super, mają odpowiednią wilgotność i się pięknie błyszczą i są mięciutkie [img]icons/icon7.gif[/img] Myślę że w każdym firmowym salonie fryzjerzy mają takie preparaty i dobiorą Ci je po obejrzeniu stanu Twoich włosów.
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:32   #3
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Re: Regeneracja wlosow u fryzjera

polecam kuracje tzw "rytual Kerastase" w salonie Loreal... Sama sie wybieram, bo slyszalam ze efekty sa zniewalajace... Wlosy blyszcza sie przepiekne, są widocznie zdrowsze, gładsze...
giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:33   #4
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Re: Regeneracja wlosow u fryzjera

aha ceny są zależne od długości włosków - od 100 do 150zł
giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 11:00   #5
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418
Dot.: Re: Regeneracja wlosow u fryzjera

Hmm...Ja chodzę do Podkowy Leśnej (pod Warszawą) do Bio-Studia. Silna regeneracja kosztuje 50 złotych i ejst naprawde dobra. Ja połączyłam regenerację z podcięciem wlósów o 10 centymetrów (sporo, ale bardzo odżyły)...Oczywiście regeneracja na długo nie pomoże bez odpowiedniego szamponu (ja używam tego rozowego loreala z perłą, lub schwarzkopfa do zniszczonych wlosow, oba są dobre) i odżywki (najlepiej z tej samej linii)...Do tego wypadałoby przynajmniej raz w tygodniu nałożyć maseczkę. Włosy po umyciu trzeba wycisnąć z wody baaardzo delikatnie i owinąć niezbyt szorstkim ręcznikiem (niech woda wsiąknie w ręcznik, to lepsze dla włósów niż masakrowanie ich tarciem o nie). Przy czesaniu warto użyć odżywki w sprayu, która ułatwia rozczesywanie... Podejrzewam, że jesli skrocisz wlosy chociaz troche, zrobisz sobie regeneracje i bedziesz dbac regularnie o wlosy to odzyją (moje odżyły, a były w marnym stanie)... PS. Jeszcze warto brać jakieś witaminki, ale to wg uznania.
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 13:51   #6
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Regeneracja wlosow u fryzjera

Kiedsy moje wlosy byly okropne: sianowate, suche do granic mozliwosci (mimo picia duzej ilosci wody mineralnej...), zle sie rozczesywaly a do tego sa geste i dlugie. Weszlam na Allegro i znalazlam profesjonalna maske Allwaves do wlosow suchych i porowatych kupilam i jest SWIETNA!! Konczy mi sie 1 opakowanie (a jest ogromne bo ma 500ml!) i mam zamiar kupic kolejne wolsy sie szybko rozczesuja, sa gladkie, mile w dotyku i nie sa dobrze nawilzone polecam aukcje: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1566959 . Na dole strony sa tam rozne kosmetyki porfesjonalne (uzuwane w salonach fryzjerskich), moze ceny nie sa male (ale na pewno tez nie duze), ale warto
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.