Jeszcze raz proszę o odpis!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-04, 14:37   #1
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374

Jeszcze raz proszę o odpis!!!


Przepraszam dziewczyny , że znowu zawracam wam głowę. Czy mogłybyście mi wyjaśnić co to są te oferty na Allegro? Przy każdym sprzedawanym produkcie jest cena, ofert i do końca. Co to znaczy? Podejrzewam, że jestem najmłodszą wizażanką i nie mam jeszcze wprawy co do niektórych spraw. Chcem sobie kupić podkład Visible lift Loreala po 25 zł od jakiejś hurtowni minimax. Jeśli kiedykolwiek kupywałyście coś od tej hurtowni na Allegro to powiedzcie czy jest to bezpieczne. Boję się żeby ktoś mnie w balona nie zrobił.
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 14:46   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Jeszcze raz proszę o odpis!!!

witam
zawsze mozesz sprawdzic wystawione komentarze sprzedajacego,ew. zadac mu jakies pytanie na temat produktu.jesli odpowie szybko i nie bedzie nic kręcił to można zaryzykowac.
jesli ten podkład jest po 25 zł w ofercie kup teraz a ty chcesz go mieć to kliknij "kup teraz " i bedzie twój.
sprawdz tez ile jest do kupienia tych podkładów zebys nie kupiła np .10.
jesli jest 1 podkład i kup[ujesz go "kup teraz ' to po zakupie napisz maila do sprzedawcy jako potwierdzenie zakupu i ew.wybierz odcien podkładu.
powodzenia i sprawdzaj wszystko po 3 razy zanim kupisz.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 14:57   #3
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Jeszcze raz proszę o odpis!!!

Podaj linka Dorotko, to zobaczymy co to jest i może razem cos wymyslimy
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 16:58   #4
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Jeszcze raz proszę o odpis!!!

Dorotko, a tak z ciekawości, najmłodsza, to znaczy ile lat? [img]icons/icon7.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 18:34   #5
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 254
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M
Re: Jeszcze raz proszę o odpis!!!

Dorotk@ napisał(a):
> Przepraszam dziewczyny , że znowu zawracam wam głowę. Czy mogłybyście mi wyjaśnić co to są te oferty na Allegro? Przy każdym sprzedawanym produkcie jest cena, ofert i do końca. Co to znaczy?

Cena - jeśli "kup teraz", to możesz mieć ten produkt od zaraz za taką cenę - wytstarczy kliknąć na to "kup teraz", potwierdzić u sprzedającego i możesz odebrać produkt.
Oprócz "kup teraz" możesz też licytować - tzn. kliknąć "licytuj" i wpisać taką cenę, za jaką chcesz kupić - jednak nie może być mniejsza od pewnej kwoty, o której wyskoczy Ci napis na stronce.
Ofert - inni ludzie może też chcą kupić ten podkład [img]icons/icon7.gif[/img] Dlatego wpisują swoje ceny, a kto wpisze najwyższą do czasu zakończenia aukcji - wygrywa [img]icons/icon7.gif[/img]
Do końca - no to właśnie ile czasu możesz się jeszcze licytować.
Ceny można wpisywać kilka razy, jeśli ktoś Cię przebije, Ty przebijasz jego aż uznasz, że jednak za dużo byś musiała zapłacić - wtedy produkt zostaje dla tego kogoś, kto zapłacił najwięcej.
Oprócz tego może się zdarzyć, że sprzedający ustalił cenę minimalną - np. dla tego podkładu 40 zł. Ty nie widzisz, jaka to cena, ale w okienku pisze Ci: "cena minimalna nie została osiągnięta". Wtedy nawet jeśli wygrasz aukcję sprzedawca nie sprzeda Ci tego towaru, bo on sobie zastrzegł wyższą cenę.
Mam nadzieję, że nie namieszałam Ci jeszcze bardziej, w razie czego pytaj śmiało, co niejasne [img]icons/icon7.gif[/img]
A komentarze, jakie ma użytkownik, możesz zobaczyć klikając na "przejrzyj opinie o sprzedającym" - czerwone to komentarze negatywne, zielone - pozytywne.
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Ula
Ula-M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.