ćwiczenia na wyszcuzplenie ud - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-09, 17:56   #1
didżej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 88

ćwiczenia na wyszcuzplenie ud


Hej. no własnie.. czy znacie jakies cwiczenia na wyszczuplenie ud. ja sama zzaczełam od paru dni stosowac tzw jakby takie skłony. To znaczy ze leze na boku i jedną noge unosze i tak z 200 razy robie. NIe wiem cyz to jakis efekt przynosi i czy to ma sens..
didżej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 18:08   #2
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Re: ćwiczenia na wyszcuzplenie ud

Co tu dużo gadać,najlepsze jest bieganie!
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 18:59   #3
didżej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 88
Re: ćwiczenia na wyszcuzplenie ud

to to na pewno
ale czy te cwiczenia ktore wykonuje, daja jakies efekty? mi sie wydaje ze torche musza dawac, bo jak tak juz powtarzam powiedzmy z 50 raz cwiczenie to juz bola nogi.
didżej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 19:07   #4
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: ćwiczenia na wyszcuzplenie ud

Ach mnie po tym ćwiczeniu i wielu innych (na nogi)strrrrasznie przez trzy dni bolą mięśnie w nóżkach i chodzę jak na szczudłach tak mam sztywne nogi, a boli każdy mięsień nawet te w kolanach, ufff a masaże niewiele na to pomagają.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 19:15   #5
didżej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 88
Re: ćwiczenia na wyszcuzplenie ud

hm ja w sumie nie narzekam az tak na bole. Jak zaczełam cwiczyc to na 25 razie zaczynały mnie bolec nogi, teraz dosżłma do tego ( a cwicze opiero 4 dni) ze zaczynaja bolec na 50 razie ale w miare gdy probuje nie zwarzac na bol i robie dalej on sam ustepuje. Co 100 zmieniam noge. W sumie to nie wiem, staram si eczetso robic te cwiczenia, jak tylko mam czas, nie ukrywam ze jakwstane potemz łozka to nie cuzje nog, ale to trwa tlyko chwile, potem wsyztsko waraca do normy [img]icons/icon7.gif[/img]
didżej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 22:16   #6
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: ćwiczenia na wyszcuzplenie ud

Ćwiczenie jest dobre bo sama takie wykonuje ale 200 razy??Hmm...może ciut przesadzasz, bo efekt może być taki że zamiast wyszczuplić i wysmuklić to możesz rozbudować mieśnie..(nie wiem tak mi się wydaje). Ja zawsze wykonuję serię (przejętą z areobiku) najpierw 16 z prostą nogą, potem 16 z ugiętą, nastepnie po 8 z prostą i ugiętą a nastepnie po 4 razy i zmieniam nogę. Potem wykonuję inną serię ćwiczeń (te same powtórzenia 16,8,4)i jak czuję,że dam jeszcze rade powracam do ćwiczeń wykonywanych na poczatku, ta sama seria, ta sama ilośc powtórzeń. Zapytaj jeszcze Smoczka na forum fitness ona Ci na pewno dobrze poradzi odnośnie tych ćwiczeń [img]icons/icon7.gif[/img]. Na mieśnie ud dobra jest też jazda na rowerze i pływanie [img]icons/icon7.gif[/img].
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 07:25   #7
kobietka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
GG do kobietka22
Re: ćwiczenia na wyszcuzplenie ud

A ja uważam że najważniejsza jest systematyczność. Bez tego nie ma efektów. Liczba powtórzeń zrobinych za jednym zamachem raz na tydzień czy dwa nie przyniesie żadnej poprawy, przynajmniej według mnie. [img]icons/icon7.gif[/img]
kobietka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-10, 09:12   #8
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Re: ćwiczenia na wyszcuzplenie ud

Zgadzam się z kobietką22.Zrób codziennie mniej,niż np.2 razy w tygodniu więcej.W tedy nie będzie zakwasów i problemu,że następnego dnia nogi bolą.Systematyka przedewszystkim!!
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 14:05   #9
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: ćwiczenia na wyszcuzplenie ud

Hej ! Nie wiem, czy Twoje ćwiczenia cosik dają, ja mam swoje sprawdzone- tzw. wypady raz jedną nogą, raz drugą. Nóżka prawa do przodu, lewa wtedy dotyka kolankiem podłogi, chwilkę wytrzymać i zmiana. Działa !
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 14:39   #10
minio
Raczkowanie
 
Avatar minio
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 390
Re: ćwiczenia na wyszcuzplenie ud

ale nie nalezy dotykac kolanem podlogi, a zatrzymac je tuz nad nia [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Potrafił nieraz siebie się wyrzec, aby innych wspierać,
Nie litość go jednak wiodła ni sumienie,
Lecz myśli jakieś dziwne zwyrodnienie
Kazało mu, podobne zwykłej dumie,
Czynić, czego nikt lub mało kto umie;
I za tymże impulsem w pokus chwilach,
Duch jego takoż ku złu się nachylał.

Byron "Lara"
minio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 19:00   #11
didżej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 88
Re: ćwiczenia na wyszcuzplenie ud

dziekuje wam wsyztsklich. bede robic tak ze 100 z ugieta noga, 100 z wyprostowana na kazda noge. No i potem mzoe pod wiecoz rjak bede sżła spac to w łozeczku jeszcze jedna serie. [img]icons/icon7.gif[/img] dzieki ! [img]icons/icon7.gif[/img]
didżej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-10, 19:04   #12
didżej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 88
cwiczenia na wyszczuplenie ud~!!!!!!!

Hej! Mam pytanie. A wiec, cwicze codziennie ze leze na boku i noge unosze w gore i dostawiam do drugiej i tak ze 100 razy, potem zmieniam noge. po ile rayz poiwnnam potwarzac cwiczenie aby wyszczuplic uda a nie rozbudowac miesnie? Prosze odpiszcie !
didżej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-11, 12:10   #13
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: cwiczenia na wyszczuplenie ud~!!!!!!!

[img]icons/icon7.gif[/img] Żeby wyszczuplić uda nie możesz bazowac tylko na jednym ćwiczeniu [img]icons/icon7.gif[/img] Musisz zmusić do pracy wszytstkie mięśnie i oprócz takich własnie ćwiczeń typowo modelujących, jak to przez Ciebie wykonywane, powinnaś też wykonywać ćwiczenia kardio (aerobowe-a więc na uda rewelacyjne jest wolne bieganie, marsze, wolna jazda na rowerze, taniec). Co do ilości powtórzeń to powinnaś robić ich nawet mniej-np po 50 na jedną nogę, ale za to potem zrobić serię kilku innych ćwiczeń na uda-np. wszelkie wariacje na temat plie( http://republika.pl/weronkia/grand%20plie.htm zobacz zdjęcie-to ćwiczenie pochodzące z baletu i możesz je spokojnie wykonywać(taki przysiad), ale niekoniecznie tak głęboko. To co robi dziewczyna na zdjęciu to grand plie, a Ty rób np demi-średnio głęboki przysiad) Pozatym pomocne są wszelkie wypady ( w przód , w tył, w bok, z obciążeniem lub bez), przysiady ze sztangą( to na siłowni) itp [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.