ce-ce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-05, 13:41   #1
Violunia
Raczkowanie
 
Avatar Violunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 167

cece


witam

Chciałam sie dowiedziec czy ktos z Was miał jakies doswiadczenia z farbami cece.Wiem takze ze Pani Grazynka preferuje farby innej firmy ale chciałam sie równiez Jej zapytac czy moze słyszała jakies opinie na ich temat.Widziałam na palecie cece w sklepie fryzjerskim bardzo ładny ciemny popielaty blond po prostu piekny lecz wybrałam wtedy goldwell równiez c.popiel. blond.Teraz farba mi sie sprała...zresztą i tak nie do konca była taka popielata.Teraz mam takie złotawe włoski i mysle o tym pieknym popielu ahh...jednak nic nie wiem o tych farbach...prosze o pomoc..

buzikaki
Violunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-05, 13:55   #2
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
Re: cece

nie jestem absolutnie eksperetm i nie sugeruj sie moja opinia.ale moja fryzjerka która wlasnie pracuje na Ce-Ce i Londzie .Zawsze odradza mi Ce-Ce mowi ze sa mało trwale te farby
Ale ja absolutnie nie potwierdzam tego ani nie zaprzeczam bo nie znam sie na tym a aosobiscie nie mialam zadnego kontaktu z ta farbachetnie tez poczytam co PAni Grazynka napisze o tych farbkach
pozdrawiam
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-05, 13:58   #3
Violunia
Raczkowanie
 
Avatar Violunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 167
Re: cece

Dzieki za odpowiedz i czekamy na dalsze opinie
Violunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-05, 14:06   #4
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
Re: cece

spojrz tu na wypowiedz pewnej forumowiczki
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1078160025
jednak chyba ce-ce rzeczywiscie sa nietrwałe
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-05, 15:15   #5
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Re: cece

Mialam nia robiony fiolet,ale tak sie spral ,ze wyglada jak ciemny braz o lekkim odcieniu oberzyny.Jest jedna dobra strona-odrosty nie sa tak bardzo widoczne jak w wypadku fioletu :/
Ale i tak wole ta farbe niz londe...
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-05, 16:19   #6
mmq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 81
Re: cece

Hej ja stosowale tą farbe i uważam ze to totalna porażka ( mialem niebieską czerń), jest o wiele gorsza od zwyklych farb supermarketowych, strasznie szybko sie zmywa a kolor nawet na poczatku nie jest ladny - w sumie to zadna profesjonalna z tych które mialem nie byla lepsza od zwyklych ze sklepu.
mmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-05, 16:39   #7
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
Re: cece

mmq!
w 100% podzielam twoja opinie .Ja zauwazyłam ze farby ze sklepu sa trwalsze niz te fryzjerskie
kiedys farbowalam brazami "LOki"-firma
Farba niestety niszczy troche włosy ale kolory cud-miód.Wogole sie nie zmywała i były bardzo intensywne.
ciekawe z czego to wynika ze sklepowe utrzymuja sie dłuzej/....
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-05, 19:41   #8
Violunia
Raczkowanie
 
Avatar Violunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 167
Re: cece

No własnie a co do tych loków to słyszałam własnie ze jest fajna farbka tylko ze kiedys było ich pełono w kioskach a teraz nigdzie tylko płyny do trwałej... szukałam strony na necie ale nic..jak znajdziecie to dajcie znac Buzka
Violunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 00:18   #9
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Re: cece

Cytat:
Napisane przez Violunia
No własnie a co do tych loków to słyszałam własnie ze jest fajna farbka tylko ze kiedys było ich pełono w kioskach a teraz nigdzie tylko płyny do trwałej... http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif szukałam strony na necie ale nic..jak znajdziecie to dajcie znac http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Buzka


http://www.kosmetykiprofesjonaln e.pl/


Wlasnie dodalam ich jako nowego producenta na KWC. Jak czegos uzywalyscie to piszcie, dodawajcie produkty. Ja bylam zachwycona zelem do prostowania wlosow "Styling Glaze", ale na necie, ani po nim widu, ani slychu. Zrobilabym fotke mojego, ale chyba go juz wycofali...?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 07:54   #10
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: cece

zgadzam się z innymi dziewczynami - farby są nie trwałe , a i strzyżenie nie zawsze jest super , w naszym mieście mają coraz mniej klientek więc zorganizowały sobie konkurs - stylizacje dla klientek - rezultaty co najmniej zaskakujące http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=16043&id_dz=15 - mi sie bardziej podobała przed - teraz wyszła jak pyza i to kilka lat starsza
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 12:04   #11
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: cece

Cytat:
Napisane przez kaYa
zgadzam się z innymi dziewczynami - farby są nie trwałe , a i strzyżenie nie zawsze jest super , w naszym mieście mają coraz mniej klientek więc zorganizowały sobie konkurs - stylizacje dla klientek - rezultaty co najmniej zaskakujące http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=16043&id_dz=15 - mi sie bardziej podobała przed - teraz wyszła jak pyza i to kilka lat starsza
O matko, to jest STRASZNE!!!!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 00:49   #12
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Dot.: cece

Cytat:
Napisane przez kaYa
http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=16043&id_dz=15 - mi sie bardziej podobała przed - teraz wyszła jak pyza i to kilka lat starsza
Dokładnie, beznadzieja

A co do farb Ce-Ce, to kiedyś, zanim rozjaśniłam włosy, farbowałam brązem (4), fryzjerka mi poleciła i byłam zadowolona, bo wyglądał naturalnie. Ostatnio miałam extra świetlisty popielaty blond (10/01) i kompletnie nie chwycił, nawet na białych pasemkach Teraz zakupiłam popielaty świetlisty blond (9/1), ale jeszcze go nie wypróbowałam, bo czekam aż mi się szamponetka spierze Mam nadzieję, że wyjdzie, bo choruję na ten kolorek
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 18:38   #13
Justynka_xc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 272
ce-ce

witam, zastanawiam sie na zrobieniem sobie bardzo jasnego blondu, perłowego, platynowego niemal bialego odcienia myslalam o farbie ce-ce 0/0 (ekstremalnie bialy blond, abo jakos tak:P) moze ktos uzywa tej farby, dorodzi czy ladny kolor wychodzi? i czy wystarczy tylko sama farba bez rozjasniania, bo mimo ze mam jasne blond wlosy to jednak dosc sporo zoltego pigmentu i nie jestem do konca przekonana czy uzyskam taki czysty blond
Justynka_xc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 21:32   #14
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: ce-ce 0/0 biały blond??

Cytat:
Napisane przez Justynka_xc Pokaż wiadomość
witam, zastanawiam sie na zrobieniem sobie bardzo jasnego blondu, perłowego, platynowego niemal bialego odcienia myslalam o farbie ce-ce 0/0 (ekstremalnie bialy blond, abo jakos tak:P) moze ktos uzywa tej farby, dorodzi czy ladny kolor wychodzi? i czy wystarczy tylko sama farba bez rozjasniania, bo mimo ze mam jasne blond wlosy to jednak dosc sporo zoltego pigmentu i nie jestem do konca przekonana czy uzyskam taki czysty blond

Jedna z wizażanek wydaje się używała tej właśnie farby i jest wątek na ten temat , użyj wizażowej wyszukiwarki.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 21:45   #15
xstylistka
Raczkowanie
 
Avatar xstylistka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 134
Dot.: ce-ce 0/0 biały blond??

Cytat:
Napisane przez Justynka_xc Pokaż wiadomość
witam, zastanawiam sie na zrobieniem sobie bardzo jasnego blondu, perłowego, platynowego niemal bialego odcienia myslalam o farbie ce-ce 0/0 (ekstremalnie bialy blond, abo jakos tak:P) moze ktos uzywa tej farby, dorodzi czy ladny kolor wychodzi? i czy wystarczy tylko sama farba bez rozjasniania, bo mimo ze mam jasne blond wlosy to jednak dosc sporo zoltego pigmentu i nie jestem do konca przekonana czy uzyskam taki czysty blond
To nie jest farba! Ale tylko dodatek do wybranego koloru. Stosuje się go jako dodatek do farby w celu rozjaśnienia (rozświetlenia) koloru. Użycie samego 0/0 nie przyniesie jakichkolwiek efektów, poza delikatnym rozjaśnieniem.
xstylistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 21:56   #16
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: ce-ce 0/0 biały blond??

Cytat:
Napisane przez xstylistka Pokaż wiadomość
To nie jest farba! Ale tylko dodatek do wybranego koloru. Stosuje się go jako dodatek do farby w celu rozjaśnienia (rozświetlenia) koloru. Użycie samego 0/0 nie przyniesie jakichkolwiek efektów, poza delikatnym rozjaśnieniem.
to prawda
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 22:11   #17
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: cece

Wyciągam wątek, bo sama ze 2 miesiące temu farbowałam włosy farbą ce-ce. Co prawda było to moje pierwsze farbowanie i nie mam porównania z innymi farbami, ale z drugiej strony nie wydaje mi się, aby kolor wyszedł nie taki, jak trzeba i aby się bardzo szybko zmywał. No ale może mi się tylko wydaje Zatem chętnie wysłucham Waszych opinii o tych farbach.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 22:21   #18
xstylistka
Raczkowanie
 
Avatar xstylistka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 134
Dot.: cece

Jedna z najtańszych, ale niestety także najbardziej kiepskich profesjonalnych farb na polskim rynku. I tylko tyle.
xstylistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 09:11   #19
Justynka_xc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 272
Dot.: ce-ce 0/0 biały blond??

dobrze wiedziec nie uzywam farb z ce-ce dlatego pytam wiec trzeba dodac tego 0/0 do np jakigos platynowego blondu zeby uzyskac bardziej intensywny efekt?
Justynka_xc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 10:35   #20
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: ce-ce 0/0 biały blond??

Cytat:
Napisane przez xstylistka Pokaż wiadomość
To nie jest farba! Ale tylko dodatek do wybranego koloru. Stosuje się go jako dodatek do farby w celu rozjaśnienia (rozświetlenia) koloru. Użycie samego 0/0 nie przyniesie jakichkolwiek efektów, poza delikatnym rozjaśnieniem.
O ile wiem, jedna z wizażanek użyła własnie jej samej na uprzednio juz blond włosy i wkleiła fotki szukam tego wątku.

o mam http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ia%B3e+w%B3osy
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 17:40   #21
pink231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Re: cece

[QUOTE=mmq;317345]Hej ja stosowale tą farbe i uważam ze to totalna porażka ( mialem niebieską czerń), jest o wiele gorsza od zwyklych farb supermarketowych, strasznie szybko sie zmywa a kolor nawet na poczatku nie jest ladny - w sumie to zadna profesjonalna z tych które mialem nie byla lepsza od zwyklych ze sklepu.[/QUOT

absolutnie nie zgadzam się z Tobą... mam od roku 1,11 ce-ce i nigdy nie byłam tak zadowolona jak z tej firmy , jestem wizażystką, i fryzjerką, pracuję na ce-ce i matrix często loreal, i jeśli chodzi o ce-ce paleta ma piękne odcienie szczególnie rudawe, czekolady, brązy . blond jest bardzo ubogi jeśli chodzi o ce-ce . kolor trwały. Zwykła marketowa farba zmywała mi się już po 3-4myciach, a używam niebieskiej czerni - granatowa czerń. Więc ce-ce jest rewelacyjna!!!!! kolor trzyma równy miesiąc!!!!!!!!!!!!!!!!
ps. Jeśli ktoś załóżmy nie wie jak dobrać proporcje, to też farba zmywa się szybciej a przy okazji gdy nie jest nałożony przez fryzjera wychodzą na głowie trzy kolory.. Pozdrawiam wszystkie fryzjerki ;-)
pink231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.