włosy, które wypadją i wolno rosną... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-17, 12:32   #1
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Exclamation

włosy, które wypadją i wolno rosną...


Witam Chcialabym zaczerpnąć jakiejś porady dotyczącej moich włosów...Chodzi o to że od jakiegoś czasu strasznie wypadają(boje się że zostane łysa) i na dodatek nie chcą rosnąc...Przypuszczam że to wina stresu ponieważ cierpię na depresjie...Ztosuję henne wax, nafte, olejek rycynowy, seboradin, pije skrzyp i jem dużo marchwi... wcześniej stosowałam garniej niger i skrzyp w tabletkach i nic mi to nie dało....Nie wiem już co mam robić...W wakacjie też bardzo czesto farbowałam włosy i nie wiem czy to też nie ma znaczenia...Prosze o pomoc....
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 16:05   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
Witam ... wcześniej stosowałam garniej niger ..

albo seboradin niger , albo garnier neril ( ten drugi znacznie lepszy wg mnie, zajrzyj na KWC.

Poza tym podobnych watków o wypadających i słabych włosach jest na wizażu cała masa, użyj proszę wyszukiwarki wizażowej.

Co do farbowania, obecnie dobrej jakości farby , przy dobrych preparatach pielęgnującyhc same w sobie wcale nie musza niszczyć włosów i u niektórych wcale nie niszczą. Jednak jeśli włos był już wówczas osłabiony, bądź masz słabe z natury , albo tez wówczas miałas już depresję lub byłas pod wpływem silnego stresu farbowanie napewno dodatkowow osłabi włos. Pozatym mocna farba ( a przede wszystkim rozjaśniacz ), lub taka farba, która nie do końca odpowaida skórze może doprowadzić do jej podrażnienia i/lub uszkodzenia mieszków, wówczas napewno włosy będą wypadac i przestaną rosnąć. Uszkodzenie mieszka jest niebezpieczne, ponieważ może dojść do tego, że w ogóle częśc zostanie zniszcona, wówczas trwale przestaje funkcjonować. Jendkowoż uszkodzony, ale nie zniszczony mieszek da się wyleczyć stosując odpowiednie preparaty. Ponieważ nie wiesz dokładnie dlaczego wypadają i nie rosną Ci włosy zanim zaczniesz stosować różne kuracje (inaczej leczy sie tę przypadłość kiedy mamy do czynienia z zaburzeniami hormonalnymi , uszkodzeniem, mieszka czy wynikiem stresu/depresji lub braku witamin) udaj się czym prędzej do dermatologa.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 16:15   #3
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

no właśnie zrobiłam ten błąd że rozjaśniałam je bardzo czesto....co prawda było to w wakacjie ale....3 razy pod rząd rozjaśniałam włosy co 2 tygodnie,a potem przefarbowałam na czarno i 2 tygodnie póżniej na ciemny brąz....Nie wiem czy to ma jakies znaczenie bo od wakacji juz trochę czasu minęło ale przypuszczam że to chyba też wpłynęło na obecny ich stan...
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 16:52   #4
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Stres,depresja bardzo osłabia włosy.Wypadają garściami,dobrze wiem z własnego doświadczenia.Mi pomogły tabletki merz special,biore 3 miesiące,robie przerwe potem znowu.Już tak nie "łysieję" więc tobie też polecam ale efekty są tak po ok 2 miesiącach,półtora odrastają nowe włoski...Lepiej chyba leczyć depresję niż włosy,bo był czas że próbowałam naprawdę wszystkiego i nic nie pomagało,a wydawałam na to kupe kasy!Na to że wolno rosną nic nie odkryłam jeszcze,ale kiedyś tak nie było więc też myśle ze to przez stres,bo wyniki badań mam dobre i niczego mi nie brakuje żadnych witamin itp.Od niedawna używam szamponu seboradin ale na efekty jeszcze za wcześnie więc nic nie napiszę.
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 17:37   #5
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Smile Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

do Mychy- a ile kosztuja te tabletki i le jest ich w opakowaniu??? I powiedz jeszcze jakie zabiegi stosowalas na swoje wlosy,ktore Ci nie pomogly???(chce wiedziec zeby takich unikac...)
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 17:53   #6
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Merz spezial starcza na miesiąc jest 60 tabletek bierze się dwie dziennie,z ceną różnie bo sprzedają je i po 45 zł i po 35zł.Ja kupuje taniej w takim sklepie zielarskim
Próbowałam róznych innych tabletek mogę nazwy przekręcać-silica,dromin,skrzypowita -na mnie nie działało
Próbowałam szamponu h-pantonten i wydaje mi się ze takie tabletki też brałam czy jakos tak też lipa
Po olejku rycynowym włosy sypały sie nawet w czasie mycia
Robiłam też kurację vichy -szampon i te ampułki -żadnych efektów
Nie wiem może komuś innemu pomaga mi nie pomogło
Wiesz ja mam taki problem od kilku lat z tym wypadaniem i nie rośnięciem więc wszystkiego nie pamiętam.
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 18:01   #7
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Wink Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Cytat:
Napisane przez Mycha Pokaż wiadomość
Merz spezial starcza na miesiąc jest 60 tabletek bierze się dwie dziennie,z ceną różnie bo sprzedają je i po 45 zł i po 35zł.Ja kupuje taniej w takim sklepie zielarskim
Próbowałam róznych innych tabletek mogę nazwy przekręcać-silica,dromin,skrzypowita -na mnie nie działało
Próbowałam szamponu h-pantonten i wydaje mi się ze takie tabletki też brałam czy jakos tak też lipa
Po olejku rycynowym włosy sypały sie nawet w czasie mycia
Robiłam też kurację vichy -szampon i te ampułki -żadnych efektów
Nie wiem może komuś innemu pomaga mi nie pomogło
Wiesz ja mam taki problem od kilku lat z tym wypadaniem i nie rośnięciem więc wszystkiego nie pamiętam.
Chyba wyprobuje te Twoje tabletki;-0 Chociaz jak bralam silice to wydwalo mi sie ze sa mocniejsze ale jak odstawilam to zaczely mi znowo masowo wypadac....A nie moge cale zycie jechac na tabletkach...chcialam wyprobowac ampulki vichy ale jak piszesz ze Tobie to nic nie dalo to sobie odpuszcze bo szkoda kasy....Wlasnie ja teraz stosuje olejek rycynowy ale jego efektow czy tez skutkow ubocznych nie zauwazylam jeszcze bo mam go dopiero od 2 dni... Ale naczytalam sie o nim sporo pozytywnych opini....
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-18, 21:58   #8
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

nie przesadzaj z marchewka! Bo nadmiar (ale i niedobor) witaminy A powodowac moze wypadanie wlosow (oczywiscie nie calkowite, ale nadmierne)
Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 20:22   #9
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Smile Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Cytat:
Napisane przez Cereal1 Pokaż wiadomość
nie przesadzaj z marchewka! Bo nadmiar (ale i niedobor) witaminy A powodowac moze wypadanie wlosow (oczywiscie nie calkowite, ale nadmierne)
ze nadmiar dziala na wypadanie wlosow to nie wiedzialam....kurde;-( to mam problem....
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 20:41   #10
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Thumbs up Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Ja używałam seboradin niger przez około rok czasu. Kondycja włosów niestety się nie poprawiła. Ponad miesiąc temu kupiłam Neril z Garniera> kończę już drugą butelkę i już widzę efekty. Na opakowaniu jest napisane, że może nastąpić wzmożone wypadanie włosów w początkowej fazie stosowania. Teraz włosy wypadają mniej, szybciej rosną i wydaje mi się, że mają zdrowszy wygląd
Polecam ten szampon.
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 21:04   #11
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Exclamation Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Ja używałam seboradin niger przez około rok czasu. Kondycja włosów niestety się nie poprawiła. Ponad miesiąc temu kupiłam Neril z Garniera> kończę już drugą butelkę i już widzę efekty. Na opakowaniu jest napisane, że może nastąpić wzmożone wypadanie włosów w początkowej fazie stosowania. Teraz włosy wypadają mniej, szybciej rosną i wydaje mi się, że mają zdrowszy wygląd
Polecam ten szampon.
ja stosowalam z tej seri nie szampon tylko takie cos do wcierania w glowe Pierwsza butelka nic nie dala wiec kupilam druga...tez mi to nic nie dalo;-( zostalo jeszcze tej odzywki na jedno lub dwa uzycia ale odstawilam to bo jakos boje sie ze wzmozone wypadanie wlosow jest spowodowane wlasnie tym specyfikiem;-(
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 21:39   #12
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Napisane na opakowaniu szamponu jest:
Ważne:
W początkowym okresie stosowania, może wystąpić przejściowe nasilenie wypadania włosów, spowodowane wypychaniem ich przez pobudzone cebulki włosowe.
Zalecane jest konsekwentne i regularne stosowanie produktu.


Działanie:
... Optymalne działanie następuje po upływie 8-12 tygodni. Jego skuteczność można wzmocnić stosując Rewitalizujący Tonik do włosów wypadających NERIL.


Może spróbuj tego szamponu? Mnie naprawdę pomógł. A bardzo mi włosy wypadały.
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 21:46   #13
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Lightbulb Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

no to jeszcze moze byc tak ze przez przerwanie kuracji moga wypadac mi jeszcze bardziej;-( no ale stosowalam 5 tygodni...
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 22:53   #14
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Mi własnie po 4 tygodniach przestały wypadać, no może nie całkiem, ale jest tego o połowę mniej w wannie
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 23:05   #15
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Mnie kiedyś tez bardzo wypadały, swego czasu mialam łysienie plackowate Ostatnio moze nie jakos okropnie bardzo, ale wypadaly nadmiernie. Zuzylam 2 butelki Seboradinu Niger (raptem troche ponad 2 tyg....) i wlosy przestaly wypadac juz po kilku pierwszych myciqch.
Terazx stosuje dermene i widze ze troche bardzie mi wypadaly na poczatku stosowania, ale wlasnie koncze pierwsza butelke (miesiac uzywam) i widze poprawe....tylko bardzo mi koncowki wysusza i sie placza wlosy po niej. Moze sprobuj czegos?
Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 14:45   #16
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

hmm....powiem Wam ze po zuzyciu 2 buteleczek seboradinu niger zaczelam sie bac tego typu srodkow....chodzi o to ze na paczatku wypadanie jest bardziej nasilone,gdyz slabsze wlosy wypadaja aby zrobic miejsce nowym,zdrowym...no tak z tym ze ja mam wszystkie wlosy slabe przez serie farbowan i rozjasnian, moze dlatego leci mi tyle wlosow....wiec,co?mam zostac najpierw lysa zeby w zamian odrosly mi nowe,zdrowe????
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 15:57   #17
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Jedynym wyjsciem bedzie dobry dermatolog...bo niektorzy stwierdzaja ze to przejsciowe i nawet badan nie chca porobic :
Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 17:09   #18
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Exclamation Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

wiem...tylko i tak sa teraz takie kolejki ze masakra....troche sobie poczekam;-( mam nadzieje ze do tego czasu nie zostane calkiem lysa;-(
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 18:06   #19
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

mudziolek odpiałam ci na wątku o fryzurze jak włosy wypadaja..mi leciały koszmarnie z braku żelaza, był o 10 punktów mniej niz dolna granica!ale dermatolog mnie naprowadził na to.. leki brałam poł roku, choc włosy mi nie odrosły , to trwa zaacznie dłużej, to te co zostaly tak urosły ze mam prawie do pasa! szopa na głowie to skutecznie kryje mniej włosków (mam falowano-kręcone )
__________________
~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 18:25   #20
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Idź do dermatologa! Jeżeli naprawdę bardzo ci wypadają to idź koniecznie. Ja miałam ten sam problem ale po wizycie i przepisaniu specjalnego płynu po 2 tygodniach zauważyłam poprawę. Miałam kontrolę i powiedziała pani lekarz że mniej wypada (przy badaniu) i mam jeszcze troszkę używać specyfiku. Naprawdę szkoda wydawać dożo kasy na coś co niekoniecznie zadziała.
tually jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 18:40   #21
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Smile Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

sprobuje jeszcze kuracjie z silica...bralamk jakis czas temu i mi pomoglo;-0- a wiec spobuje i jesli to nie pomoze to zapisuje sie do dermatologa;-)
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 23:01   #22
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

tez mialam niedobur zelaza i od tego mialam stwierdzone lysienie plackowate
Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 23:33   #23
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

mi zaczely wypadac od pigulek antykoncepcyjnych i niestety sie za pozno zorientowalam. od tego tez mam problemy z naczynkami. :/ nic nie wrocilo do normy, pomimo, ze nie biore tego swinstwa juz prawie 2 lata.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 23:58   #24
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

a czy odżywoiasz się jak powinnaś? ja kiedyś przy intensywnym odchudzaniu doprowadziłam włosy do szczątkowego stanu..baaaardzo wypadały. teraz od roku biorę lewitan..po roku z cała odpowiedzialnością moge stwierdzić, ze specyfik baaardzo pomógł. nic mi sie z włosami nie dzieje. są lśniące, jest ich duzo i prawie nie wypadają!
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 09:05   #25
Blondyna120
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 120
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Laska kup sobie szampon DERMENA.Kosztuje ok. 24.zł. i mi nawet pomaga =]
Blondyna120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 12:17   #26
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Cytat:
Napisane przez Blondyna120 Pokaż wiadomość
Laska kup sobie szampon DERMENA.Kosztuje ok. 24.zł. i mi nawet pomaga =]
Ja bym się nie wyrywała tak z tym szamponem. Jest on przereklamowany, nawet w aptece odradzają. Używałam około 2 lata temu jak był nowością i nie dość że dostałam łupież to zaczęły mi okropnie wypadać i łamać się.
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 14:48   #27
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Exclamation Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Cytat:
Napisane przez ankkka Pokaż wiadomość
a czy odżywoiasz się jak powinnaś? ja kiedyś przy intensywnym odchudzaniu doprowadziłam włosy do szczątkowego stanu..baaaardzo wypadały. teraz od roku biorę lewitan..po roku z cała odpowiedzialnością moge stwierdzić, ze specyfik baaardzo pomógł. nic mi sie z włosami nie dzieje. są lśniące, jest ich duzo i prawie nie wypadają!
i wlasnie z tym jest problem....przed wyjsciem ze do szkoly nic jem...w szkole tez nic nie jem...do domu wracam najwczesniej o 15.00 a czesciej o 16.30 i dopiero wtedy jem pierwszy posilek(sniadanie)...I dodam ze zawsze to byl suchy prowiant(kanapki itp) bo mojej mamy nie bylo kilka miesiecy dlatego obiadow nie bylo...przyjechala dopiero w tamtym tygodniu i od tego czasu jem obiady...co nie zmienia faktu iz taki obiad jest moim pierwszym posilkiem...nie wiem...moze to dla tego??


ps.dzis kupilam silice...mam nadzieje ze cos pomoze...
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 16:21   #28
niunio
Raczkowanie
 
Avatar niunio
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 121
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
i wlasnie z tym jest problem....przed wyjsciem ze do szkoly nic jem...w szkole tez nic nie jem...do domu wracam najwczesniej o 15.00 a czesciej o 16.30 i dopiero wtedy jem pierwszy posilek(sniadanie)...I dodam ze zawsze to byl suchy prowiant(kanapki itp) bo mojej mamy nie bylo kilka miesiecy dlatego obiadow nie bylo...przyjechala dopiero w tamtym tygodniu i od tego czasu jem obiady...co nie zmienia faktu iz taki obiad jest moim pierwszym posilkiem...nie wiem...moze to dla tego??


ps.dzis kupilam silice...mam nadzieje ze cos pomoze...
Zle sie odżywiasz a to bardzo zle wplywa na wlosy. Zacznij inaczej jesc, na pewno brakuje Ci witamin i minerałów. Kup sobie cynk, mi bardzo pomogl, bralam cynk, wit A i E, wlosy mylam szamponem Seboradin Niger, ograniczylam suszenie, prostownica wtedy na bok, i wlosy przestaly wypadac,. A lecialy strasznie. W ogole stres, zla dieta maja duży wplyw na wlosy, a farbowanie tez Ci nie pomoglo. Mi zaczely wlasnie wypadac po malowaniu.
niunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 17:05   #29
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Lightbulb Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

eh...siedze z mokra glowa...przed chwila mylam wlosy....i znow jest ich o kilkaset mniej;-( czuje si8e tragicznie;-( seboradin,henna wax, olejek rycynowy,nafta, garnier niger,skrzyp polny -NIC NA MNIE NIE DZIAŁA;-( dzis kupilam silice ale nie licze na cud.....eh...masakra;-(
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 10:49   #30
niunio
Raczkowanie
 
Avatar niunio
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 121
Dot.: włosy, które wypadją i wolno rosną...

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
eh...siedze z mokra glowa...przed chwila mylam wlosy....i znow jest ich o kilkaset mniej;-( czuje si8e tragicznie;-( seboradin,henna wax, olejek rycynowy,nafta, garnier niger,skrzyp polny -NIC NA MNIE NIE DZIAŁA;-( dzis kupilam silice ale nie licze na cud.....eh...masakra;-(
Witam. Wyslalam Ci prywatna wiadomość.
niunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.