Jak długo można stosować Benzacne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-20, 12:14   #1
kobietka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
GG do kobietka22

Jak długo można stosować Benzacne?


Witam wszystkich Mam takie male pytanko, ostatnio zaczelam stosowac zel BENZACNE, ktory jest wymianiany na forum jako srodek leczniczy na tradzik. Rzeczywiscie widac roznice, ale ostatnio wyczytalam ze produktow z nadtlenkiem benzoilu nie mozna uzywac zbyt dlugo, ale ile to "zbyt dlugo" ma trwac nie napisali. Moze ktoras z was by wiedziala. Niechciala bym sobie nim zaszkodzic bo licze na wiesze efekty niz sa teraz. Dodam ze stosuje go od 2 tyg. Z gory dziekuje za odpowiedzi.
kobietka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-20, 13:19   #2
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: pytanie/benzacne

ja go stosowałam z bardzo dobrym rezultatem .. do czasu (była to cała 1 tubka 5%) Gdy zakupiłam nowy, na twarzy miałam uczulenie i przestałam go już stosować. Zresztą zobacz moją ocene w KW tam napisałam to dość dokładnie. Aaa i nie popełnij tego błędu co ja
papap
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-20, 13:56   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: pytanie

Oleczka ma rację... Ja kilka razy próbowałam podejść do tego leku, ma faktycznie bardzo silne dzialanie, ja po nim distaję uczulenia, mam wstrętne czerwone placki a skóra jest mocno podrażniona i bardzo się luszczy. Przeczytaj dokladnie oceny w KW, ten środek naprawdę działa bardzo silnie dlatego myślę że najlepiej uzywać go go zgodnie z sugestiami wizażanek, miejscowo tylko a po jakimś czasie zmywać. I mocno nawilzać skórę.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-20, 14:05   #4
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: pytanie

Smoczyca napisał(a):
> Przeczytaj dokladnie oceny w KW, ten środek naprawdę działa bardzo silnie dlatego myślę że najlepiej uzywać go go zgodnie z sugestiami wizażanek, miejscowo tylko a po jakimś czasie zmywać. I mocno nawilzać skórę.>
100% prawdy
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-20, 20:10   #5
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203
Re: pytanie

Ja używam BENZACNE 10% tylko punktowo na jakies nieprzewidziane krostki i jestem bardzo zadowolona- zaczęłam niedawno już chyba 4 opakowanie w moim życiu. Polecam, ale właśnie do stosowania punktowego, np. na noc- bardzo ładnie wysusza i zmniejsza wypryski! Pozdrawiam!
__________________
>>absolutely.no.regrets <<
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-20, 20:20   #6
julita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 180
GG do julita
Re: pytanie/benzacne

Boszsze a ja cała twarz tym smarowałam i to z polecenia dermatologa I po przeczytania niusa się przestraszyłam :Czy to znaczy że będę szybko stara?
Szczęście że kremy z wysokim filtrem używam
julita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-20, 21:28   #7
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: pytanie/benzacne

News na temat Brevoxylu ukazał się w grudniu, stąd ten początek, że wkrótce się ma pojawić w aptekach, teraz tylko go odświeżyłam i dodałam kilka szczegółów, nie sądziłam, że wzbudzi takie zainteresowanie, w takim razie uzupełnię go o jeszcze kilka wyjaśnień.
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-21, 10:36   #8
k.k
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pytanie

Stosowałam benzacne. Rzeczywiście daje pozytywne rezultty jeżeli chodzi o trądzik. Jednak po zbyt długim stosowaniu można spodziewać się hm.. nazwijmy to- skutkami ubocznymi. Po 1. napewno wysusza skórę, a co za tym idzie powstają łuszczące się miejsca, czerwone plamki.
Można stosować, ale najlepiej punktowo i nie regularnie, tzn jeżeli zauważyłaś zniknięcie trądziku to myślę, że powinnaś odstawić żel.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-23, 06:54   #9
kobietka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
GG do kobietka22
Re: pytanie

Dzieki serdeczne za wszystkie odpowiedz Poki co bede dalej stosowac ale juz z wyrazna ostroznoscia
kobietka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-23, 07:27   #10
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: pytanie

mmm stosuję Benzacne od 1,5 roku i nic się nie dzieje tzn pryszcze lub zalążki pryszczy szybciutko się goją, smaruję punktowo i tylko tam gdzie coś się dzieje...z tego co wiem mozna dostać Benzacne o dwóch stężeniach słabsze i mocniejsze, a na ulotce jest informacja, że używa sie go do kuracji....a nie na codzień jak krem....

Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.