błyszczyki maybellina a juicy tubes - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-16, 17:43   #1
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253

błyszczyki maybellina a juicy tubes


Przymierzam się tak do zakupu najnowszego błyszczyku maybellina w tubce, ponieważ jak wszystkim wiadomo albo i nie jestem zagorzałą fanką tej firmy. Ale właśnie – mam już juicy tubes i jak dzisiaj spojrzałam w perfumerii na te tubkowe maybellina to od razu skojarzyłam je z tymi z lancome...No cóż –pomyslalam- w końcu to jeden koncern czy jak to tam sie zwie...I z tego co wy mówiłyście to produkują oni i dla mniej bogatych i dla tych bogatszych ale w róznych odstępach czasu. No i co, czyli wynika z tego że te błyszczyki to to samo co juicy tubes? A może ktoś ma ten błyszczyk maybellina i powie o nim coś nie coś? Czy on w ogóle koloryzuje?

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-16, 18:00   #2
Hepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 133
Re: błyszczyki maybellina a juicy tubes

Zgłasza sie posiadaczka (jedynie ) chlip maybellina !
Bardzo spodobały mi się te błyszczyki , nieco się kleją, jednak są dosyć trwałe i pięknie czymś tam pachnące . Moje kolorki (beżowopiaskowy i bladoróżowy) praktycznie nie koloryzują ust, no, może pierwszy pozostawia po sobie takie delikatne złotawe drobinki , obydwa bardzo ładnie (tak wilgotno ) się błyszczą .
Gorąco polecam
Hepi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-16, 18:07   #3
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: błyszczyki maybellina a juicy tubes

Ii tam czemu od razu niestety, wg mnie juicy tubes są po prostu przeciętne jeśli nie okropne...A nie pachną przypadkiem taką landrynką? Hmm planuję sobie kupic ten beżowopiaskowy ale szkoda że nie koloryzuje Czyli tak sobie myślę że jednak te lancome są podobne do maybellinowskich Jakby co to może kupię niedługo i zdam relację z porównania...Bo w takim razie po co napaleńce na juicy tubes nie mają sobie kupić tańszych maybellinkow?

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-16, 18:14   #4
Hepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 133
Re: błyszczyki maybellina a juicy tubes

Z tym jego niekolorowaniem to wygląda tak, że on zupełnie (przynajmniej na moich ustach) zmienia kolor . POniżej prezentuję jak to to wygląda .
No własnie się napaliłam na juicy tubes , hyhy, bo niby taki trwały itd - czyli baba chce . Cierpliwie poczekam na porównanie, szkoda by było straconych pieniążków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maybelline.JPG (1,4 KB, 17 załadowań)
Hepi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.