Jak zdobyć katalog yves-rocher? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-21, 15:52   #1
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374

Jak zdobyć katalog yves-rocher?


Próbowałam szukać czegoś na ten temat jednak nic nie znalazłam. Czy mógłby się ktoś pofatygować i napisać jak można zdobyć katalog. Jeśli się już go zdobędzie to czy trzeba coć płacić i jak w ogóle zamawiać z tego katalogu. Najbliższy sklep yves rocher jest jakieś 60km ode mnie Słyszałam że są to bardzo dobre kosmetyki o ładnych zapaszkach.
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 16:37   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Jak zdobyć katalog yves-rocher?

To ja Ci jeszcze raz odpowiem hmm...Więc tak: kosmetyki pachną ładniusio, ale nie dla każdego np mi nie podobaja sie te plarsis nature...
Hmm wiesz co znalazłam e mail na ich stronie, może więc napisz i poproś o katalog co? http://yves-rocher.com.pl/index.php?p=50 tutaj są ich jakieś maile...
Albo może lepiej coś takiego, bo to znalazłam na mojej karcie zamowieniowej ktorejs z Yves Rocher...:
ul. Lipowa 4 30-702 Kraków
telefon: (012) 423 62 35 od 8 do 18 więc sie trza pospieszyc
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 16:43   #3
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Re: Jak zdobyć katalog yves-rocher?

dzięki za informacje. A mam jeszcze małe pytanko. załóżmy że mam już katalog to jak mam z niego zamawiać, muszę coś za niego płacić?
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 16:54   #4
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Jak zdobyć katalog yves-rocher?

Za katalog nie płacisz, oni ci raz na kilka miesięcy go przysyłają i jak chcesz to kupujesz a jak nie to nie musisz. A jak chcesz to zamawiasz, wysyłasz blankiet zamowieniowy do nich ktory bedzie dołączony do katalogu. No, i czekasz. Po ok. tygodniu przesyłka przychodzi, ty za nią płacisz listonoszowi i odbierasz swoje produkty. A za kilka tygodni znow nowy katalog przysyłają itd...Ale nie musisz koniecznie z niego zamawiać. A, i dla nowych klientow zawsze są jakieś promocje więc jak już złożysz zamowienie to najprawdopodobniej do paczki ktora przyjdzie dostaniesz jakis prezencior. Ale o tym będzie w tym katalogu co ci go przyslą .

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 17:41   #5
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Re: Jak zdobyć katalog yves-rocher?

dzięki dzięki i jeszcze raz dzięki. zawsze jakoś chciałam mieć kosmetyki yves rochera, słyszałam że są bardzo dobre no i tanie. ty mi w tej chwili bardzo pomogłaś, nie będe musiała już jechać do elbląga specjalnie po kosmetyki. cmok, cmok
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 17:44   #6
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Re: Jak zdobyć katalog yves-rocher?

aha jeszcze jedno, za przesyłkę płaci się jak zwykle 8 zyli, prawda? a może to zależy od ilości zamawianych produktów? Ja ich będe chciała trochę zamówić. Zależy mi na podkładzie w słoiczku w kształcie łezki. Miałaś go może?
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 17:58   #7
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Jak zdobyć katalog yves-rocher?

Przesyłka...Dorwałam właśnie katalog YR i tam informują że przesyłka 5,95 a z doświadczenia wiem, że nie zależy to od ilości zamówionych produktów. Nie, nie miałam tego podkładziku...Ale czy mówisz o serii Yria czy źle myślę? Ja ze swojej strony poleciłabym ci krem lawendowy do przesuszonych stóp, całkiem fajnie działa a jeszcze jaka frajda jak się go aplikuje! Ja go sobie chowam do lodówki i przynosi świetne ukojenie wieczorem, mniam mniam! A jak ptorzebujesz płynu do demakijażu bądź toniku to polecam Ci wypróbowaną już serię bio-calmille, suuper! W ogóle w tym katalogu co ostatnio dostałam (jak zamówisz to kubki gratis) to jest taka promocja ze jak zamowisz za 90 zł to możesz sobie wybrac dowolny prezent z katalogu, fajnie http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ll&where=items a tu link do ocen w KW kosmetyków Yves Rocher, przejrzyj sobie żeby bubla nie kupić. No,
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-21, 17:59   #8
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Re: Jak zdobyć katalog yves-rocher?

Jeśli zamówienie nie przekroczy 100 zł. To płacisz 5.95 zł za przesyłkę. Jeśli przekroczysz sume stu złotych koszty pokrywa YR. Ja z reguły tak robię. W tym łezkowym słoiczku jest podkład wygładzający. Sprawdza się nawet na cerach mieszanych. Ja go mam i nie narzekam. Skóra jest jakby "równiejsza", ładnie też pokrywa niewielkie niedoskonałości cery. Ma konsystencję kremu. To chyba tyle.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 18:07   #9
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Re: Jak zdobyć katalog yves-rocher?

ojojoj, widzę, że się nie pomyliłam co do wspaniałości tej firmy. Jest naprawdę dobrze oceniana. Rzadko się zdarza, żeby kosmetyki o niewielkich cenach miały tak szerokie zainteresowanie. Jeszcze raz dziękuje za pomoc, jesteście kochane.
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 19:45   #10
Czkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 360
Re: Jak zdobyć katalog yves-rocher?

Też się dołączam do pochwał na temat Yves Rocher To bardzo fajna firma. Mają dużo promocji. Najczęściej zamawiam kosmetyki, które są 30 % a nawet 40 % tańsze. Bardzo lubię też kupować 2 kosmetyki w cenie jednego - w ten sposób bardzo często kupuję różne zapaszki. A co do gratisów dołączanych do zamówienia, to mam już chyba ze 3 torebki, ze 2 plecaczki, ze 2 pledziki komplet kubków i dużo innych gadżetów. To firma naprawdę przyjazna klientom. Najlepiej zadzwoń do nich a błyskawicznie przyślą Ci katalog. Powodzenia Dorotko w buszowaniu po katalogu Yves Rochera. I wiesz co, ja mimo że mieszkam w Warszawie i mam do dyspozycji kilka ich sklepów, naprawdę lubię zamawiać z katalogu czy też innych ofert przysyłanych pocztą, bo prawie zawsze dodają jakiego "cosia" w prezencie
Czkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 19:50   #11
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Jak zdobyć katalog yves-rocher?

A ja jak się WRESZCIE, za 20 razem - dosłownie!!! - dodzwoniałam, bo cały czas zajęte - rozumiem, infolinia - to sie dowiedziałam, że nie moge przez telefon zamówić, tylko trzeba napisac do Krakowa, bo przez telefon nie moga przyjmowac danych ze względu na ochronę danych osobowych.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-21, 22:34   #12
Czkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 360
Re: Jak zdobyć katalog yves-rocher?

Naprawdę? Ja ostatnio nic nie zamawiałam, a więc i nie dzwoniłam. Moja mama jednak ostatnio zamawiała peeling do ciała brzoskwiniowy, ale właśnie telefonicznie i nie miała żadnych problemów
Czkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-22, 14:47   #13
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Re: Jak zdobyć katalog yves-rocher?

Ja mam do Ciebie jeszcze malutkie pytanko, czy za telefon który mi podałaś do Yves Rocher pobierają normalną opłatę jak za zwykłą rozmowę czy może drożej?
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-22, 16:33   #14
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Re: Jak zdobyć katalog yves-rocher?

Według taryfy operatora. Nie robią żadnych narzutów, by zarobić,ale to też nie numer 0800 co ludziska mają się rozbestwiać.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-22, 19:12   #15
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Re: Jak zdobyć katalog yves-rocher?

Oki to już prawie wszystko wiem. Jutro chcem wysłać dane osobowe aby przysyłali mi katalog z którego będe mogła zamawiać kosmetyki. I teraz istnieje jedno ale...Mam wysłać tylko dane osobowe(imię, nazwisko, adres)i oni w ten sposób już będą wiedzieli że chcem katalog, czy muszę dodatkowo coś napisać. Bo kiedy dziś dzwoniłam powiedzieli mi że jest także katalog z którego nie można zamawiać. W nim są tylko informacje na temat produktów. Mi zależy na tym z którego można zamawiać.
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-22, 19:26   #16
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Re: Jak zdobyć katalog yves-rocher?

Pewnie mieli na myśli Zieloną Księgę Urody. Ciekawa ksiązeczka i ładnie wydana. Ale rzeczywiście nic z tego nie zamówisz. Napisz im, że słuszałaś tyle pochlebnych opinii na temat ich produktów i teorię chcesz sprawdzić w praktyce Stąd interesuje cię tylko ten z cennikiem i blankietem zamówieniowym.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.