Czy można zmieszać 2 kolory henny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-04, 17:56   #1
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502

Czy można zmieszać 2 kolory henny?


Kupilam dzis dwa kolory henny do brwi Scancolor. Ani jeden ani drugi nie jest dokladnie taki jak bym chciala. Brazowy za jasny, czarny za ciemny. Czy moge wiec wymieszac oba te kolory, zeby uzyskac pozadany odcien? Nie wyjdzie z tego jakis "kosmiczny" kolorek, typu trawiasto zielony ?
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 23:15   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pytanie do Beatki i "wtajemniczonych" wizazanek.

Nie znam tej henny.Ja kupuję zawsze Refectocil (jest w paście) i można ja mieszać - można uzyskac taki kolorek jak chcesz - poza tym czym dłużej trzymasz hennę na brwiach czy rzęsach tym ciemniejszy kolor uzyskasz.
Ostatnio wypróbowałam hennę Dalia i mimo ,że dziewczyny nie pochwaliły jej w KW to ja mam inne zdanie - zrobiłam ją już u kilkunastu osób i u wszystkich efekt jest bardzo ładny i trwałość też bardzo dobra (nawet wydaje mi się ,że lepsza niz Refectocil),do tej henny nie dodaję jednak tabletki dołączonej do zestawu ale wodę utlenioną kupioną w aptece, poza tym papka musi byc dość gęsta tak aby pokryła dokładnie włoski - i trzeba trzymać dłużej niż Refectocil - zauważyłam też ,że zdecydowanie mniej szczypie w oczy niż Refectocil - wadą jest to ,że trzeba mieć dużą wprawę w nakładaniu jej na rzęsy (samodzielnie raczej nie da się dokładnie tej henny nałożyć), z mieszaniem henny proszkowej nie eksperymentowałam - tę w paście możesz mieszać - ale możesz kupić też grafitową - może będzie Ci lepiej pasowała
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 23:31   #3
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: Pytanie do Beatki i "wtajemniczonych" wizazanek.

Dziekuje ci Beatko , nie bede jednak ryzykowac i mieszac Kupie farbki, o ktorych napisalas
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.