Cera mieszana, przesuszona, z wypryskami- jak pielęgnować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-10, 15:43   #1
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid

Cera mieszana, przesuszona, z wypryskami- jak pielęgnować?


Mam problem z pyszczkiem! Otóż teoretczynie mam mieszaną cerę. Jednak bardzo łatwo się przesusza (badanie w aptece wykazało, że jest b. odwodniona, szczególnie na policzkach ;-( ), ale mam też skłonności do wyprysków (także ropnych!) i zaskróników (bleeee!. Wogóle mam dość grubą skórę, ale bardzo wrażliwą i skłonną do uczuleń (jestem alergiczką). Może ktoś z was wie, jakich powinnam używać kosmetyków? Tzn. chodzi mi o o COŚ do mycia buzi, mleczko, tonik, i supernawilżający krem. A jeśli któraś z was zna dobrego dermatologa albo kosetyczkę, która mogłaby mi pomóc - ozłocę . Dzięki z góry za odpowiedzi. Życie mi ratujecie.
kid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-10, 15:54   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Pomocy!!!!

myślę, że powinno pomóc połączenie delikatnych kwasów (np. effacklar k; ma tę zaletę, że w aptekach bywają jegho próbki, a to ważne dla wrażliwców) z nawilżaniem. jeśli chodzi o kremy nawilżające to przejrzyj KW; ze swojej strony polecam krem Toleriane LRP.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-10, 16:42   #3
ninka
Raczkowanie
 
Avatar ninka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 328
GG do ninka
Re: Pomocy!!!!

Kidku! Spróuj przejśc ssie do apteki polecam Ci serie apteczne, kila z nich ma rozbudowane serie do skóry mieszanej i tłustej, francuski La Roche -Posay czy polski Dermedic.Kosmetyki te oparte sa na wodzie termalnej, która łagodzi podrażnienia i zcazerwienienia.
Jeśli chodzi o LRP, polecam nowość zel do mycia skóry normalnej i mieszanej Toleriane lub znany juz wcześniej zel do oczyszczania skóry tłustej EFFACLAR, do pielegnacji skóry tłustej, tradzikowej, polecam także 2 kremy do wyboru, Effaclar K,( jest to preparat złuszczajacy)
lub kerem do skóry tłustej i mieszanej EFFIDRATE. Udaj sie do apteki , a tam na pewno dostaniesz jakąś próbeczke
lub umów sie na konsultacje z wizażystą...... pozdrawiam NINA
ninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.