loreal professionel i inne dla blodnynek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-25, 17:06   #1
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738

loreal professionel i inne dla blodnynek


Dziewczyny, próbowałyście może jakiś kosmetyków (najlepiej profesionalnych) do wlosów przeznaczonych specjalnie dla blondynek? Zastanawiam się nad sprawieniem sobie takiego szamponu, albo odżywki, bom naturalna bardzo jasna blondynka, ale blada jak sama śmierć, więc przydałoby się jakieś łagodne rozświetlenie (ale kolorowanie odpada).
Jeśli coś z tego próbowałyście i mogłybyście polecić, lub przestrzec to wielce wdzieczna będę.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-27, 11:41   #2
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: loreal professionel i inne dla blodnynek

podciągam wątek
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-27, 12:34   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: loreal professionel i inne dla blodnynek

sama jestem blondynka ale niestety moje wlosy z wiekiem zciemnialy twraz mam ciemny blond ale rozweselam go robiac jasne pasemka w chlodnym odcieniu ( odcien jest bardzo wazny gdyz jasnej platynowej blondynce czy z popielatym odcieniem nie pasuja zolte pasemka czy balejaz i na odwrot, blondynce z zoltym odcieniem nie pasuje platynowy blond)a kazdej blondynce polecam szampon i odzywke do tego koloru, czyli preperaty te powinny zawierac rozjasniajacy rumianek badz ekstrat z cytryny
superka napisał(a):
> Dziewczyny, próbowałyście może jakiś kosmetyków (najlepiej profesionalnych) do wlosów przeznaczonych specjalnie dla blondynek? Zastanawiam się nad sprawieniem sobie takiego szamponu, albo odżywki, bom naturalna bardzo jasna blondynka, ale blada jak sama śmierć, więc przydałoby się jakieś łagodne rozświetlenie (ale kolorowanie odpada).
> Jeśli coś z tego próbowałyście i mogłybyście polecić, lub przestrzec to wielce wdzieczna będę.

superka napisał(a):
> Dziewczyny, próbowałyście może jakiś kosmetyków (najlepiej profesionalnych) do wlosów przeznaczonych specjalnie dla blondynek? Zastanawiam się nad sprawieniem sobie takiego szamponu, albo odżywki, bom naturalna bardzo jasna blondynka, ale blada jak sama śmierć, więc przydałoby się jakieś łagodne rozświetlenie (ale kolorowanie odpada).
> Jeśli coś z tego próbowałyście i mogłybyście polecić, lub przestrzec to wielce wdzieczna będę.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-27, 13:33   #4
drobinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 58
Re: loreal professionel i inne dla blodnynek

Ja jestem naturalną blondynką, profesjonalnych kosmetyków do włosów blond nie używałam ("czaję" się na salonowego Loreala ale jeszcze nie kupiłam bo jest dość drogi)natomiast z "nie prfesjonalnych" najbardziej mi pasuje szampon rumiankowy francuskiego Home Institute (lekko rozświetla i nadaje połysk)oraz szampon rumiankowy Yves Rocher (przepraszam za byki ale nie pamiętam jak się to pisze)ale ten trochę wysusza, więc lepiej nadaje się do włosów tłustych. A ze zwyczajnych "marketowych" to dość dobry i taniutki jest szampon rumiankowy Polskie Zioła (moja mama go uwielbia-pięćdziesięcioletnia naturalna, jasna blondynka), Timotei mi nie pasował bo moje włosy stały się zbyt żółte a po odżywce sztywne.

UWAGA: znalazłam w marketach szampony, które rumianek miały jedynie w nazwie bo w sładzie było wszystko poza wyciągiem z rumianku.
drobinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-27, 14:26   #5
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Re: loreal professionel i inne dla blodnynek

A może ktos zna szampon i odzywke dla blondynki farbowanej?
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-27, 14:33   #6
drobinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 58
Re: loreal professionel i inne dla blodnynek

Mi się wydaje, że te Loreala są przede wszystkim właśnie dla farbowanych blond włosów (szampon i odżywka w piance) ale upewnij się w salonie. A dla bardzo jasnych farbowanych blond włosów, jeśli kolor wyszedł zbyt żółty w celu ochłodzenia barwy świetnie się sprawdzają szampony dla włosów siwych - koleżanka to stosuje i efekt jest naprawdę bardzo dobry.
drobinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-27, 16:16   #7
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: loreal professionel i inne dla blodnynek

fi ja ma GUHL nie jest za tani ale ok nadaje sie do naturalnych i farbowanych w sklad serii wchodzi sampon , balsam -trzeba splukiwac , odzywka w piance bez splukiwanie i intensywna odzywka naklada sie ja na 3 min i potem splukuje nie wiem czy ta seria jest w Pl ja mieszkam w Niemczech i tu wszystko kupuje zdaza mi sie kupic cos gdy jestem w PL ale to raczej kosmetyki typu maseczki itp
fi napisał(a):
> A może ktos zna szampon i odzywke dla blondynki farbowanej?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-27, 19:52   #8
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: loreal professionel i inne dla blodnynek

Na stronach Loreala pisze, że kosmetyki są do włosów farbowanych i naturalnych.
zdrówko
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-27, 20:24   #9
helenridley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 31
Re: loreal professionel i inne dla blodnynek

Ja używam schwarzkopf professional, cała seria to szampon, odżywka i maseczka. kosmetyki te są przeznaczone dla włosów blond naturalnych, farbowanych i rozjaśnianych. Zawierają ekstrakt z rumianku. Szampon juz mi się kończy i zamierzam kupic następny. Mimo ze na początku stosowania wydawało mi sie ze nic nie daje moim włosom to jednak tak mniej wiecej po zuzyciu połowy włosy są naprawdę swieze, ładnie podkreślają naturalny kolor włosów, moje stały sie "złociste". Dodatkowo bardzo wygodne opakowanie z dozownikiem "pompką". Kosztuje ok 30/40 zl.
helenridley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-28, 08:00   #10
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: loreal professionel i inne dla blodnynek

Dzięi helen
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.