Byc profesojnalistka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-30, 13:24   #1
AlmE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 25
GG do AlmE

Byc profesojnalistka...


Ucze sie obecne w LO na profilu Bio-chem.Kocham te dwa przedmioty...chcialabym w przyszlosci studiowac kosmetologie.I tu jest problem.Chce sie uczyc dlugo ! Nie 2-3 lata ale 5 ! Moim marzeniem jest porzadne wyksztalcenie w tej dziedzinie.I teraz co mam zrobic ?Jaka uczelnie wybrac ?
Moze sa jakies dobre ale nie w Polsce ? Moge studiowac w jezyku angielskim.
Czy po medycynie mozna zrobic specjalnosc kosmetologia ?
Bede wdzieczna za wszystkie opinie i rady.
AlmE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-30, 17:14   #2
Libana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 11
Re: Byc profesojnalistka...

Witam!na Uniwersytcie Łódzkim jest kierunek farmacja ze specjalnością kosmetologia, trwa on 3 lata i masz po nim licencjat , teraz można jeszcze iść po tym na 2 lata magisterskie uzupełniające.To w łodzi , potem jeszcze Akademia Medyczna w Bydgoszczy, Śląska Akademia Medyczna - to były ucz. państwowe.Uczelnie niepaństwowe to :Wyższa szkoła fizjoterapii we Wrocławiu, Wyższa Szkoła Zawodowa Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu, Zakład doskonalenia Zawodowego- Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.Na uczelniach państwowych kosmetologia jest tylko specjalnością a nie tak jak na niepaństwowych kierunkiem. (ps. skąd jesteś)
Libana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-30, 17:21   #3
Libana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 11
Re: Byc profesojnalistka...

kurcze wysłało mi sie , ale dokończę zagranicznych nie znam, ale po tych uczelniach zostaje się wysoko wykwalifikowanym kosmetologiem, kosmetyki profesjonalne najczęściej są sprowadzane z zagranicy, a nauka też już dogania (powoli,hihi)zachodnie kraje, dużo o tym ostatni czytałam, ale to od ciebie zależy
Libana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-31, 10:14   #4
AlmE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 25
GG do AlmE
Re: Byc profesojnalistka...

Jestem z Włocławka.Jeszcze dwa latka mam.Moze jednak postaram sie dostac na moja wymarzona kiedys medycynke i pozniej pomysle Dziekuje Ci serdecznie za odpowiedz.
Jesli juz to chyba Lodz wybiore...
AlmE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-31, 18:17   #5
Libana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 11
Re: Byc profesojnalistka...

właśnie ja planuję do łodzi się wybrać , z tego co daleka znajoma mówiła ( jest na drugim roku we wrocławiu) jest super oceny ma dobre jeśli chce mieć 5 to musiałaby dłużej w ksiązkach posiedzieć , przedmioty są interesujące bardzo fajnie ogółem , w łodzi kładzie się większy nacisk na przedmioty związane ze samym kierunkiem( farmacją ) na pierwszym roku( daje to wiedze z troche "medyczną"), potem te same przedmioty co w innych uczelniach(potrzebne w kosmetologii), zajęcia prkatyczne ( chyba 15 tygodni). Ewelina (we wrocławiu) jest bardzo zadowolona, mówi że super ...
Libana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.