rudy,zloty,brazowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-03, 21:44   #1
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413

rudy,zloty,brazowy


Witajcie
Pytanie bedzie zwiazane z cienmi do oczu.Otoz kiedys mialam bardzo fajne cienie firmy Oriflame,kolory:zloto,rud y,braz,opakowanie bylo koloru bordowego.Dzis niestety takich cieni firma juz nie produkuje.Czy moglybyscie mi polecic takie podobne ciebie innej firmy?Bardzo bardzo podobaly mi sie te odcienie i pasowaly do mojego typu urody,a teraz za czarta takich nie moge kupic((((
pomozecie?

caluski
Stokrocia
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 13:02   #2
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 138
Re: rudy,zloty,brazowy

Jesli chodzi o rudy cień, to ja na przykład mam cień Margaret Astor, który zwie się Mexican Brown. Zerknij na niego. Widziałam też cienie potrójne o rudawych odcieniach z Bourjois.
Brązów ogólnie jest dużo, więc nie wiem co Ci polecić, ma być jasny, czy raczej ciemny ?
Złotego nie widziałam, może któraś z dziewczyn widziała ? Też bym chętnie kupiła.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 13:32   #3
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: rudy,zloty,brazowy

Dziekuje Szarado za odpowiedz
Co do cieni Margaret Astor,to osobiscie nie jestem do nich przekonana.Kupilam juz raz dwa lata temu i wystarczy.Strasznie sie osypywaly na policzki i byly nitrwale,co do kolorow nie watpie,ze sa ladne
Mi zalezy na kombinacji trzech cieni w jednym opakowaniu.chyba,ze Art Dec ma w swoim asortymencie takie kolory jakie mi sie marza?
Co do Bourjois to jestem tymi "trojkami" bardzoz ianteresowana,ale nie mgoe sie zdecydowac,ktory zestaw wybrac bo kolory sa przepiekne!
Brąz ma byc ciemny taki byl w tym zestawie Oriflame
Zlotego jest duzo,min ladne sa odcienie zlota w ISADORA czy Revlon,kiedys widzialampolecam

pozdrawiam
Stokrocia
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 14:32   #4
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: rudy,zloty,brazowy

ja polecam Bourjois
moze poszukasz w Inglocie?mysle ze powinni miec podobne polaczenie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 14:34   #5
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: rudy,zloty,brazowy


Czy Bourjois ma rude cienie do oczu,czy tylko zlote?
Czy ktoras z WAS bylaby uprzejmna napisac mi jakie sa dokladnie ! te trojkolorowki tej firmy?bardzo mi na tym zalezy..iktore polecacie dla brunetki o czarnych oczach o dosc ciemnej karnacji?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 14:39   #6
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: rudy,zloty,brazowy

http://www.sephora.com/browse/produc...dPaginate=true
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 14:41   #7
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: rudy,zloty,brazowy

aha i te pojedyncze z pedzelkiem
http://www.sephora.com/browse/produc...dPaginate=true
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-04, 14:50   #8
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: rudy,zloty,brazowy

dzieki,dzieki teraz to dopiero mam problem,ktore sobie wybrac..Bardzo podobaja mi sie te srebrne,ale boje sie czy nie beda ze ostre?jak roz i zloto sie sprawdza na powiece?))

Estella jestes SUPER
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 15:12   #9
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: rudy,zloty,brazowy

> Estella jestes SUPER
<--wlasnie jestem tego koloru

nie ma sprawy,jestem chora i mam troszke czasu,poza tym sie nudzeee

mi sie podobaja cienie zgnilo zielone,jasny bez z drobinkami,brazy u osob z ciemna karnacja i wlosami
ja mam jasne wlosy i karnacje wiec nie wyznaje sie tak dobrze w cieniach dla brunetek i szatynek
ps.mi sie podoba strasznie cien pojedynczy z pedzelkiem rozowy opalizujacy na zloty kolor-tylko strasznie trudno go dostac
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 18:30   #10
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: rudy,zloty,brazowy

Polecam Bi-Kor -piękne zestawy ze złotem ,brązem i wiele ,wiele innych.Mogę wysłać zdjęcie palety na @
Cienie (cztery kolory w paletce) są w cenie 50zł.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 18:59   #11
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: rudy,zloty,brazowy

bardzo prosze o to zdjecie
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-06, 19:40   #12
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Re: rudy,zloty,brazowy

Stokrociu!! Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Otóż mam te oriflamowe cienie i ich nie używam. Hmm, to chyba te "golden embers": ciemny perłowy brązik, taki rudawo czerwony, też perłowy i złoty, ale też dość ciemny, takie niby stare złoto. Kiedyś kupiłam za kilka zł od Małej-Czarnej . Były w świetnym stanie, właściwie to chyba tylko kolorki wypróbowane. Mi też nie pasują kolorystycznie... Ciężko mi określić ubytek, kolorki tylko wypróbowane były, ale te cienie są dość miękkie i duzo się ich nakłada. W każdym razie na pewno ubytek nie jest większy jak 5%. A i aplikatorki gdzieś wcięło. Aktualnie mam w nich taki badziewny z inglota... Chętnie je na coś wymienię. Co Ty na to?
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-06, 20:13   #13
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: rudy,zloty,brazowy

jestem bardzo zainteresowana tymi cienmi.mozemy przejsc na priv?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-06, 20:24   #14
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: rudy,zloty,brazowy

Estello!
Bardzo Ci dziekuje za pokazanie mi tej strony z cienmi B.
Juz sobie jeden trzypak kupilam a dokladnie kolor Prune Royale 48
.Te cienie sa przepiekne,nie osypuja sie i maja swietna konstystencje.
JA chcialam sie was poradzic ktore zloto wyglada ladniej na powiece:Les Bruns Cuivre 41 czy Les Ors 47 ?nie moge sie zdecydowac a takie fajne te cienie!
bardzo ladne sa tez te nowe cienie matowe...
Czy Les Argents 46 nie wychodzi zbyt ostro?czy da sie nimi ladnie modelowac oko?
zaraz dostane zawrotu glowy)))))
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-07, 00:21   #15
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
do Stokroci

Wysłałam Ci @. Zapomniałam tylko poprosić o adresik .
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-07, 13:21   #16
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 138
Les Argents

Ja mam ten odcień, nie potrafię się za bardzo nimi wymalować, ale też nie należę do osób szczególnie uzdolnionych pod tym względem ...
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 11:26   #17
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: Les Argents

troche wlasnie sie go boje bo odcienie sa dosc mocne,ale za to jestem zachwycona trojkolorowka Bourjois-kolory oberzynymmm...A moze cchesz sprzedac te cienie?
sorry,ze tak pytam,ale jak rzadko zuywasz,to moze......?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 11:29   #18
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 138
Re: Les Argents- do Stokroci

A może i nawet bym je sprzedała, lub na coś sie zamieniła, ale muszę sprawdzić, czy nie są za bardzo zużyte (używałam tego najjaśniejszego). Zobaczę w domku i dam znać
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 11:32   #19
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: Les Argents- do Stokroci

to sprawdz
W sumie ten jasny kolor jest bardzo wazny,bo bez niego nie zrobie dobrego makijazu oka-nie wymodeluje go po prostu odpowiednio((( Wkrotce dostane nagrode z Oriflame-duzo kosmetykow,to mozna by sie na nie wymienic,jesli by byly malo uzywane
caluski
Stokroteczka
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-08, 12:11   #20
mimoza22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 33
Re: rudy,zloty,brazowy

Stokrocia ja mam te cienie ale nigdy nie potrafiłam sie nimi ładnie pomalować. Mam brazowe oczy. Moze zaporopujeasz mi jakis makijaz dzienny tymi cieniami


>
>
>
> caluski
> Stokrocia

stokrocia napisał(a):
> Witajcie
> Pytanie bedzie zwiazane z cienmi do oczu.Otoz kiedys mialam bardzo fajne cienie firmy Oriflame,kolory:zloto,rud y,braz,opakowanie bylo koloru bordowego.Dzis niestety takich cieni firma juz nie produkuje.Czy moglybyscie mi polecic takie podobne ciebie innej firmy?Bardzo bardzo podobaly mi sie te odcienie i pasowaly do mojego typu urody,a teraz za czarta takich nie moge kupic((((
> pomozecie?
>
> caluski
> Stokrocia
mimoza22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 12:27   #21
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: rudy,zloty,brazowy

Hej Mimozo
Ja tych cienie dlugo na oczy nie widzialam.Teraz czekam na przesylke od Karinki obecuje,ze jak je tylko dostane do reki,napisze Ci jak wykonywalam dokladnie ten makijaz.Nie jest to trudne,ale te cienie nie bardzo nadaja sie do pracy czy szkoly wg mnie.Sa przepiekne,ale trzeba je dawac z wyczuciem.Moze kolezanka z Krakowa? Tez mam ciemne oczy-czarna oprawa i ciemno-brazowe oczy,u brunetek te cienie wygladaja bardzo ladnie
Na razie poeksperymentuj.

milego dnia

PS.Odezwe sie jeszcze
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 12:34   #22
mimoza22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 33
Re: rudy,zloty,brazowy

dzięki za odpowiedż Bede wiec musiała nadal przed każda impreza siedzieć przed lusterkiem i bawic sie cieniami , hi hi Przeczytałam jeszcze przed chwilką ze uzywasz podkładu Max Factora, jezeli masz jeszcze chwilke to przosze napisz mi jakiego i czy nadaj sie on do cery mieszanej czyli takiej jak moja
mimoza22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 12:48   #23
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: rudy,zloty,brazowy

HEJ!
Ja wlasnie przesiaduje na stronie www.moda.net.pl ,bo mila kolezanka nam podala ten link ,wiec zapoznaje sie z archiwum.
Ja posiadama podklad Hyper Smooth (chyba,tak sie to pisze).Wczesniej mialam dwa pozostale podklady tej firmy i przyznam szczerze,ze troche sie co do nich pomylilam.Po pierwsze jak na 18-stke te podklady byly stanowczo za ciezkie i tworzyly maske na twarzy,nei czulam sie z tym dobrze,choc z drugiej strony kryly bardzo dobrze.Na dzien wg mnie nie bardzo sie nadawaly.
Hyper jest solidnym podkladem.Mam takze skore mieszana,choc moze nie do konca u mnie sie sprawdza wysmienicie,tworzy niewidzialna oslonke na twarzy,ktorej nie widac.Rewelacyjnie stapia sie ze skora,tworzac jednolity kolor Do tego nawilza skore,przez co nie czuje,ze w ogole mam podklad na twarzy Co prawda jest chyba najdrozszy z tych wszystkich podkladow,jakie proponuje MAx Factor,ale naprawde polecam z czystym sumieniem
JA nastawiam sie troche teraz na Lancome,Clinique lub nowy Revlon.Poki co mam ten moj ulubiony i jest ok

jeszcze jakies pytania?
Skad jestes?
Jestes brunetka?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 19:53   #24
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 138
Re: Les Argents- do Stokroci

Obejrzałam cienie - w tym jasnym jest dość widoczny ubytek, ale myślę, że jeszcze trochę posłuży, te cienie są bardzo wydajne. Ten najjaśniejszy odcień to właściwie kolor biały... Używałam go na rozjaśnienie miejsc tuż pod brwiami. Te dwa ciemniejsze są ledwo ruszone. Aplikator na miejscu, pudełeczko w dobrym stanie. Wybór należy do Ciebie
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 20:10   #25
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: Les Argents- do Stokroci

Szarada napisał(a):
> Obejrzałam cienie - w tym jasnym jest dość widoczny ubytek, ale myślę, że jeszcze trochę posłuży,

czesc!
tzn tak na oko ile procent jest ubytku?
Czy posiadasz jeszcze inne cienie z tej serii?tak pytam z ciekawosci jak sa wydajne i na ile starcza.

te cienie są bardzo wydajne. Ten najjaśniejszy odcień to właściwie kolor biały...

fajnie by bylo jakby jeszcze byl on w tym pudelku zalezy mi na modelowaniu oka.W sumie zawsze mozna posluzyc sie cieniem innej firmy...


Używałam go na rozjaśnienie miejsc tuż pod brwiami. Te dwa ciemniejsze są ledwo ruszone. Aplikator na miejscu, pudełeczko w dobrym stanie. Wybór należy do Ciebie

a za ile mozesz je sprzedac?lub na co zamienic?

pozdrawiam
i skad jestes?moze uda sie na zywo zobaczyc?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 10:46   #26
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 138
Re: Les Argents- do Stokroci

Hje Stokrocia,

Kurcze, nie potrafię dokładnie określić ile tego odcienia zostało jeszcze, myślę że na pewno 50% albo więcej. Mogę bardzo dokładnie okreslić np. ile zostało perfum,. bo widze ile tego jest i nawet mogę linijką zmierzyć A cienia, to nie wiem nawet ile jest. Ale nie zostało go mało, dna nie widći chyba jeszcze długo nie będzie widać.

Nie mam niestety innych cieni z tej serii, choć bardzo bym chciała (te brązy !).

Jestem z Krakowa. Cień sprzedałabym za jakąś symboliczną kwote, mogę jeszcze coś dłożyć, bo cieni to mam zatrzęsienie, których nie używam.
Mogę się też zamienić, coś chyba pisałaś o kosmetykach Oriflame, co to będą za komsteyki ?
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 19:03   #27
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: Les Argents- do Stokroci

wyslalam maila na charade@poczta.fm,mam nadzieje,ze dojdzie,bo pisalo mi cos,ze moze byc problem((daj znac,czy doszlo!
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 17:50   #28
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: rudy,zloty,brazowy

Minerwo))) Bardzo Ci dziekuje za dzisiejsza przesylke Cienie doszly w idealnym stanie i sa przesliczne
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.