Kody kreskowe, gdzie jest data waznosci.HELP! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-15, 15:41   #1
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278

Kody kreskowe, gdzie jest data waznosci.HELP!


Dziewczyny, zdesperowana rozsylam wici po wszystkich forach. Moze wsrod Was znajdzie sie jakas specjalistka od rozkodowywania? Nacielam sie juz na zdechlego Revlona, St.Ives, Vichy, Avene, Almay. Ja rozumiem, ze w Argentynie kryzys i nie maja za co importowac, ale to chamstwo (i drobnomieszczanstwo - wezykiem, wezykiem) ladowac przeterminowane produkty na polki sklepow i aptek (!) nie informujac o tym potencjalnych klientow. Takie mazidlo to mozna ewentualnie stosowac - przy duzej dozie ostroznosci - do smarowania piet. A cwaniaki rzecz jasna nie podaja na zgrzewce ani terminu produkcji ani waznosci. Psiakosc. Buszowalam w necie, ale wyszukiwarki mi wypluwaja jakies skomplikowane wzorce, a mi chodzi po prostu o te DATE. BTW, kody krajow juz mam.
Dziewczyny, Babciu, Mgielko (ales mnie tymi linkami zalatwila, Lejko i reszta Kolezanek: prosze, pomozcie.
Dziex, kochane
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 16:15   #2
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Kody kreskowe, gdzie jest data waznosci.HELP!

Zajrzyj może w te dwa miejsca :

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...%20rok%20produ

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...rn=V&pattern=V

Nie ma to jak wklejanie linków
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 18:04   #3
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Kody kreskowe, gdzie jest data waznosci.HELP!

Mgielko, jestes bezbledna. Ja trafilam na te info za pomoca wysiukiwarki, ale faktycznie: linki rules! Mam u Cebie dlug wdziecznosci od wczoraj.
Nie bede Ci tu truc, ze Bog Ci w dzieciach wynagrodzi, bo nie znam Cie tak dobrze (jedna moja znajoma na pytanie, czy lubi dzieci odpowiedziala:
- Tak, zwlaszcza w panierce)
ALE:
dziekuje bardzo, ze odpisalas. Pozdrawiam, mam nadzieje, ze odreagowalas po wczorajszym a ten jedyny przyczolgal sie do Ciebie z bukietem czerwonych roz z zebach.
Ucalki, C.
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.