Kłopotliwa cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-19, 14:01   #1
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana

Kłopotliwa cera


Bardzo, bardzo potrzebuję pomocy w "walce" z moją cerą, już nie daje sobie rady.
Mam cerę tłustą, wrażliwą i skłonną do alergii i zaczerwień. Nawet niektóre preparaty hypoalergiczne mnie uczulają np. tonik łagodzący Eris. Czasem występuje na niej trochę trądziku, ale to jest związane głównie z dojrzewaniem. Obecnie za radą dermatologa twarz myję wodą z mlekiem, na noc używam preparatu Hascoderm i robionej maści o podobnych właściwościach. Na dzień smaruję twarz kremem z filtrem Photoderm SPF 100. Co dwa miesiące chodzę do kosmetyczki na oczyszczanie, lecz niestety po ok. 2 tygodniach już koło nosa i na brodzie mam pełno zaskórników. Mam cerę taką szarawo-żółtawą, świecącą i widoczne pory skóry. . Kochane wizażanki, bardzo was proszę o pomoc w zdobyciu pieknej cery.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-20, 08:30   #2
Paulina17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 53
Re: Pomocy!!! Cera!!!

hejka!jeśli chodzisz z tym do lekarza juz wkrotce powinno Ci pomoc.Ja mam podobna cerę i mnie bardzo pomogły kosmetyki Oceanic do cery trądzikowej a równocześnie są do skóry bardzo wrażliwiej-hypoalergicznej.To dokladnie jest seria Young(tylko nie ta pomarańczowa!)pozdrawiam i trzymam kciuki!napisz o efektachpozdrowka,ciuma ski,jak masz jakieś konkretne pytania to pisz
Paulina17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.