PODKŁAD MATUJĄCY!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-01, 17:40   #1
nale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 8

puer/podklad super matujacy


Mam zadbaną cerę bez zaskórników i o ładnym kolorze. Niestety bardzo się przetłuszcza w strefie T - a co za tym idzie błyszczy. Toleruję ten błysk w dzień, ale na wieczorne koncerty, kiedy lampy po pierwsze bardzo grzeją, po drugie bezlitośnie wyciągają z twarzy wszytsko złe potrzebuję super matu. Jestem już zniechęcona poszukiwaniami i potrzebuję rady - krem, podkład, puder? A może na przykład IOd Diora, ten płyno-puder matujący do używania na makijaż? W sobotę mam bardzo ciężki dzień, ślub, prestiżowy koncert, bankiet i wesele, raczej bez czasu na poprawki bo z jednego będę się nielegalnie urywać, żeby zdążyć na drugie. Mam nadzieję, że dzięki Waszym radom uda mi się kupić coś odpowiedniego.
nale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-02, 12:09   #2
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: puer/podklad super matujacy

póki dziewczyny czegoś nie doradzą przejrzyj sobie dział podkłady i pudry na KW,poza tym w ostatnich dniach temat pudrów juz został ruszony,poczytaj wątki o pudrach i podkładach wna forum,na pewno coś znajdziesz
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 11:20   #3
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka
Podklady

Czy mozecie mi polecic jakis dobry podklad dla cery tlustej?Mam ogromne z tym problemy i nie wiem jak ukryc swiecenie sie skory.Czy probowalyscie takie preparaty jak Neutrogena na pory?Jak to sie sprawdza?
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 11:36   #4
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Podklady

Salka, przejrzyj dokładnie KW - jest tam dużo informacji na ten temat.
I skorzystaj z wyszukiwarki forum: zarówno temat podkładów dla cery tłustej jak i środków z kwasami był już wielokrotnie poruszany.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 18:49   #5
2Pac_Girlfriend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 12
PODKŁAD MATUJĄCY!!!!!

Hej Wizażanki.
Potrzebuję dość mocno matującego podkładziku....zbliża się zima i koniec z podkładem rozświetlającym... Cio mozecie polecić?
2Pac_Girlfriend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 19:33   #6
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Re: PODKŁAD MATUJĄCY!!!!!

Cześć, bardzo często przeglądam KW i z tego co wiem,to koleżanki polecają: Colourstay Revlon (70zł)- ma właściwości kryjące i matujące, Lasting Performance MF (56zł)- nie używałam, ale moją koleżankę matuje na 7 godzin, dosyć ładnie kryje. Może wybierz się do perfumerii i poproś o próbkę, jak wiadomo nie warto ryzykować, bo każdej kobiecie odpowiada coś innego. Powodzenia.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 22:56   #7
shania20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 29
GG do shania20
Re: PODKŁAD MATUJĄCY!!!!!

Witam, ja osobiscie polecam Lasting Performance Max Factor 54zł. kupiłam niedawno z myślą o nadchodzącej zimie i po wypróbowaniu mogę powiedzieć że jest rewelacyjny i godny polecenia. Szczególnie polecam do cery tłustej, mieszanej. Pozdrawiam
Oleńka napisał(a):
> Hej Wizażanki.
> Potrzebuję dość mocno matującego podkładziku....zbliża się zima i koniec z podkładem rozświetlającym... Cio mozecie polecić?
shania20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.