nowy podkład - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-25, 16:45   #1
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225

nowy podkład


Od kilku lat używam podkładu Lasting Performance Max Factor.Podoba mi się trwałość, kolory, a przede wszystkim to, że tak dobrze kryje nidoskonałości skóry. Ale juz mi zbrzydł, wokół tyle nowości . Czy możecie polecić mi coś w zamian?
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-25, 18:39   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: nowy podkład

Łoooooo, mój post jest chyba 2 i ileś tam zer tu
Może uniface LRP lub Colorstay Revlona? Ciężkie, dobre jeśli masz spore problemy ze skorą bo w końcu nadchodzi zima i przyda się coś mocniejszego

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-27, 09:27   #3
JoannaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 5
Re: nowy podkład

Polecam E.Lauder Double wear jest droższy 130zł ale wart jest swojej ceny.Nie tworzy na twarzy maskiidługo się na niej trzyma w przeciwieństwie do podkładu La Roche.
JoannaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-27, 10:21   #4
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: nowy podkład

Jonko, mam już colorstay revlona wczoraj przyszedł więc generalnie mogę Ci o nim powiedzieć coś więcej jeśli chcesz Wg mnie kryje w porządku szkoda że nie można nim robić poprawek w ciągu dnia bo podobno będzie go strasznie widać więc nawet nie próbuję ale ogólnie doskonale wyrównuje koloryt twarzy, nie waży się (!) i starcza na długo chyba, bo biorę go tylko kropelkę i jest w porządku. Dobrze kryje przebarwienia po trądziku, generalnie sądzę że nada się do zaczerwienień i pokryje popękane naczynka, matuje bardzo dobrze, jednak do samych wyprysków nadaje się średnio bo nie bardzo je kryje ale zawsze coś, na pewno jest lepszy od podkładów no np. maybelline. Kosztuje coś koło 50-60 zł na początku zszokowałam się że ta buteleczka taka mała (35 ml) ale widać tak powinno być Nie wiem jeszcze czy długo sie bedzie trzymał, ale sądzę że raczej tak...Szkoda tylko że aplikacja badziewna, fuj!

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-27, 10:44   #5
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Re: nowy podkład

A jak jest z kolorystyką? Problem w tym, że potrzbuję jasnego, najlepiej pastelowego. Z tego co wyczytywałam, LPR ani Estee Lauder nie ma takiego .
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-27, 10:48   #6
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: nowy podkład

Jasny, tzn? Bo ja mam najjaśniejszy odcień, 01 ivory i jest obłędnie jaśniutki naprawdę nada się dla bladolicych u mnie właśnie jednak chyba będzie czekał na zimę kiedy mi skóra zblednie bo teraz jeszcze mam na sobie resztki opalenizny. Sądzę że u revlonu z kolorystyką nie ma problemu.

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-27, 10:54   #7
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: nowy podkład

Tutaj są kolorki, ale jakieś dziwne, ivory zdaje się tu dziwnie żółty Najlepiej to chyba spróbować w perfumerii


http://www.revlon.com/product.asp?pr...7&mode=catalog
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-27, 14:45   #8
JoannaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 5
Re: nowy podkład

EL w Polsce ma 6 odcieni w USA znacznie więcej.Ja mam cerę jasną i idealnie dobrałam sobie odcień 02.Do dyspozycji jest jeszcze jaśniejszy 01.Zawsze można poprosić o tester.
JoannaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-27, 14:52   #9
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: nowy podkład

Potwierdzam, podkład Revlonu w kolorze Ivory jest jaśniutki i różowy, w sam raz dla bladolicych.
Inna sprawa, że ja nie lubię tego podkładu, no ale to rzecz gustu.
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.