Pierwsze zmarszczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-28, 02:35   #1
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197

Pierwsze zmarszczki


Mam 23 lata, skore normalna z tendencja do przesuszania sie. Uzywam kremow nawilzajacych (Thermal S1 Vichy, a ostatnio Hydra Zen Lancome; pod oczy Soint Apaisant Contour Des Yeux Avene). Zauwazylam juz pierwsze zmarszczki mimiczne, szczegolnie wokol oczu i na czole. Jak zapobiec powstawaniu kolejnych? Slyszalam, ze kremow przeciwzmarszczkowych powinno sie zaczac uzywac po 25ym roku zycia, czy to prawda? Czy do tego czasu zmarszczki juz istniejace nie poglebia sie za bardzo?
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-28, 07:24   #2
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Pytanie do pani Beaty

Jeżeli cera jest sucha, zmarszczki mogą pojawaić się nawet około 20 roku życia. Jeżeli widzisz je u siebie, możesz zacząć stosować kremy przeciwzmarszczkowe, lepiej zapobiegać już teraz. Potem rzeczywiście mogą się pogłębić.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-28, 10:02   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Pytanie do pani Beaty

akara napisał(a):
> Mam 23 lata, skore normalna z tendencja do przesuszania sie. Zauwazylam juz pierwsze zmarszczki mimiczne, szczegolnie wokol oczu i na czole. Jak zapobiec powstawaniu kolejnych?
przede wszystkim codziennie bez wyjątku nakłdaj krem z dobrym filtrem- to najskuteczniejsze substancje przeciwzmarszczkowe.

> Slyszalam, ze kremow przeciwzmarszczkowych powinno sie zaczac uzywac po 25ym roku zycia, czy to prawda?
kremów nie dobiera się do wieku, lecz do kondycji skóry. nie czekaj na "prawdziwe zmarszczki", bo jak się już pojawią to bez chirurga ich nie zlikwidujesz.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-28, 10:31   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pytanie do pani Beaty

Dodam jeszcze ,że nie musisz kupować kremu pod oczy - jeśli Twoja skóra potrzebuje bardziej odżywczego kremu to także ten krem możesz stosować pod oczy (jeżeli nie masz nadmiernie wrażliwej skóry wokół oczu).Sięgnij po maseczki nawilżające i odżywcze - stosuj je regularnie (nawet kilka razy w tygodniu),polecam także zabiegi wykonywane w gabinetach kosmetycznych -szczególnie masaż twarzy,szyi i dekoltu jest zabiegiem ,który sprawia ,że skóra ładniej wygląda.
Okolice oczu trzeba bardzo chronić przed promieniami UV - tak jak całą twarz kremem z dobrymi filtrami ,potrzebne będą także dobre okulary przeciwsłoneczne (te po 10-20 zł nie chronią przed UV).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-28, 13:34   #5
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Jaki krem w takim razie?

Dzieki za wskazowki, jeszcze jedno pytanie w takim razie, mozecie mi polecic jakis delikatny krem przeciwzmarszczkowy? Tyle jest tego na rynku, ze bylabym wdzieczna za podpowiedz, bo nie wiem czego sprobowac . Poprosze o zagraniczne firmy, bo nie mieszkam w Polsce. Z gory dziekuje!
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-28, 23:43   #6
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
odswiezam temat...

... bo naprawde zalezy mi na jakiejs wskazowkce, w przyszlym tygodniu chcialabym sie wybrac na zakupy, poradzcie cos, prosze.
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-30, 13:42   #7
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: odswiezam temat...

Wiesz, bardzo trudno jest coś poradzić, bo każdy z nas jest inny i to co jest dobre dla mnie Ciebie może podrażniać.
Jeżeli chodzi o kremy pod oczy to dla mnie rewelacyjny okazał się kremik z miedzią Neutrogeny. Mam 24 lata i widzę, że mamy podobne problemy - u mnie też zmarszczki wokół oczu i na czole Nie próbowałam kremu z tej serii do twarzy, ale ten pod oczy był bardzo, bardzo dobry, więc może i cała seria taka jest To tak z zagranicznych mi się kojarzy.
Popatrz jeszcze w KW.
Pozdrawiam
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-17, 16:37   #8
aga80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1
Pierwsze zmarszczki...

Czesc dziewczyny !
Mam problem z mojä cerä.Chodzi o to ze mam dopiero 24 lata,
a mam juz pierwsze zmarszczki.Poza tym troche zniszczylam
sobie cerä pilingami,ktörych najprawdopodobniej za czesto
uzywalam.Czy moge w moim wieku uzywac krem przeciw zmarszczkom ???...I czy istnieje krem, lub metoda na odbudowe ,lekko zniszczonej sköry??? Prosze o pomoc!!!
aga80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-17, 18:27   #9
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Pierwsze zmarszczki...

Witaj. Krem przeciwzmarszczkowy może być używany wtedy, gdy skóra tego potrzebuje, bez względu na wiek. Tu o tym poczytasz http://www.wizaz.pl/basia_rozleniwianie_kosmetykami.php
Ja od 3 lat walczę ze zwiotczałą skórą i ze zmarszczkami, a mam dopiero 25 lat.
Krem przeciwzmarszczkowy, jak sama nazwa wskazuje , ma zapobiegać zmarszczkom lub walczyć z tymi pierwszymi.
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-17, 18:29   #10
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Re: Pierwsze zmarszczki...

Wydaje mi się, że spokojnie możesz używać takich kremów. Sama ich nazwa wskazuje na to, że są raczej "profilaktyczne", więc nadają się dla dziewczyn po 20. roku życia. Ja sama jednak nie używam, więc czekaj na odpowiedzi innych, bo nie chcę nic Ci w ciemno wciskać.
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-17, 19:12   #11
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pierwsze zmarszczki...

oczywiście ,że możesz używać kremy przeciwzmarszczkowe, polecam także do kuracji serum Flavo C - bardzo ładnie poprawia stan skóry. Inny preparat do okresowej kuracji to np. ampułki Bioline (z czystą witaminą C oraz serum odżywcze). Oprócz kremów stosuj odżywcze maseczki , nie bój się kuracji ampułkami(koncentratami).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-17, 22:49   #12
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Pierwsze zmarszczki...

luki napisał(a):
> mam dopiero 24 lata,Czy moge w moim wieku uzywac krem przeciw zmarszczkom
tak, oczywiscie

> I czy istnieje krem, lub metoda na odbudowe ,lekko zniszczonej sköry?
odbudowę? retinol i witamina C. stosowane systematycznie
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 17:34   #13
agniecha77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16
pierwsze zmarszczki...?

Witam mam 30 lat i do tej pory nie uzywalam zadnego kremu przeciwzmarszczkowego bo nawet niewiem jaki powinnien byc prosze o rady z gory dziekuje
agniecha77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 18:29   #14
myszzserem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łodz
Wiadomości: 11
Unhappy Pierwsze drobne zmarszczki

Witam Mam problem z drobnymi zmarszczkami w okolicy oczu. Mam 25 lat i chyba nadszedł czas aby pomyślec o jakimś kremie przeciwzmarszczkowym. Nie wiem tylko jaki wybrac. Może ktoś mi pomoże wybrac odpowiedni??? A może ktoś zna jakiś inny sposób na pozbycie sie tych paskudnych zmarszczek??? Błagam o pomoc!!!
__________________
mysza
myszzserem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 20:25   #15
myszzserem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łodz
Wiadomości: 11
Dot.: Pierwsze drobne zmarszczki

nikt nie zna sposobu??? Cz totylko ja tutaj taka stara jestem i mam zmarszczki????????:mdleje :
myszzserem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 20:40   #16
Linijeczka123
Raczkowanie
 
Avatar Linijeczka123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Pierwsze drobne zmarszczki

Możesz spróbować z Avonu, seria Anew - przeciwzmarszczkowy krem rewitalizujący na noc . Kosztuje ok. 50 zł, ale efekty są świetne
Linijeczka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 00:06   #17
pannacottaQ
Raczkowanie
 
Avatar pannacottaQ
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 36
GG do pannacottaQ
Dot.: Pierwsze drobne zmarszczki

jeśli koło oczu to wypróbuj tych kremów pod oczy, np. z avonu. lub tych na 'kurze lapki'
__________________


_________________________ _______
samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.
pannacottaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:29   #18
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Pierwsze zmarszczki pod oczami-zmiana kremu na mocniejszy czy od razu botoks?

Mam sporą bruzdę na czole, zauważyłam, że retinoidy pomagają. Czy zmiana kremu (dotychczas byłam wierna Hydraction Diora, obecnie na noc zastąpiłam go serum Estee Lauder) powinna pomóc? Myślę o wdrożeniu Ysthealu, ewentualnie dorzuceniu jakiegoś liftinigującego?
Nie chciałabym jeszcze robić botoksu, z drugiej strony czytam, że chyba nic nie jest tak skuteczne, a wykorzystują go osoby już od 25 roku życia (mam odrobinę więcej).
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:46   #19
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Pierwsze zmarszczki pod oczami-zmiana kremu na mocniejszy czy od razu botoks?

na maleńkie delikatne zmarszczki w okolicy oczu nie zrobiłabym botoksu,według mnie wystarczy systematycznie stosować krem i wcale nie musi być przeciwzmarszczkowy ,wystarczy nawilżać i nie rozciągać skóry podczas demakijażu.Natomiast większy problem jest ze zmarszczkami powstałymi od marszczenia czoła,na te to już chyba jeno botoks
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 14:17   #20
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Pierwsze zmarszczki pod oczami-zmiana kremu na mocniejszy czy od razu botoks?

No nic innego nie robię. Pewnie się nie cofną, bardziej zapobiegnę ich pogłębianiu się.
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 15:34   #21
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Pierwsze zmarszczki pod oczami-zmiana kremu na mocniejszy czy od razu botoks?

ja myślę serio o botoksie na czoło..bo mnie wkurzają te dwie zmarchy:/
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 15:52   #22
Kamee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Talking Pierwsza zmarszczak, co robić?!

Cześć dziewczyny!

Mam 26 lat, nigdy dotąd nie stosowałam kremów przeciwzmarczkowych, tylko kremy nawilżające i ostatnio zauważyłam pierwszą zmarszczkę mimiczną, dość brzydką - jedna z tych, która robi się wokół ust podczas uśmiechu. Wygląda jak cienka niteczka, ale jest bardzo widoczna.

Czy krem może mnie jeszcze uratować? Ale jaki? Codziennie się maluję i puder zbiera mi się w tej zmarszczce co pogarsza sytuację. Pomóżcie, jestem zielona z pielęgnaci anti-aging
Kamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:19   #23
Katit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 27
Dot.: Pierwsza zmarszczak, co robić?!

Zmarszczki mimiczne to nic strasznego,kazdy je ma kiedy sie usmiecha itd.Ale skoro mowisz ,ze Ci to doskwiera i jest bardzo widoczne to przyczyn moze byc kilka.
Po pierwsze nawiazujac do tego co napisalas o tym ,ze sie malujesz.Niestety robisz sobie duza krzywde uzywajac kosmetykow typu podklady/pudry.To chyba zadna tajemnica ,ze przyspieszaja starzenie sie skory,czesto tez wysuszaja a to jest najczestszym powodem przedwczesnych zmarszczek.Powiedz moze jak dbasz o skore tzn mam na mysli oczyszczanie,nawilzania itd.Jesli powiesz cos wiecej to sprobuje Ci cos doradzic z wlasnego doswiadczenia.Ja w wieku lat 19!! (a mam 21) zauwazylam u siebie zmarszczke na czole dosyc duza.Spowodowane to bylo uzywaniem wlasnie podkladow pudrow.Kiedy wyleczylam sie z tardziku odstawilam wszelkie tego typu kosmetyki i zmarszka zniknela jak reka odjal DBardzo wazne to oczyszczanie systematyczne (nie zbyt agresywne) skory,peelingi i nawilzanie oczywiscie odpowiednio dobrane do rodzaju cery.A co do pielegnacji tzw anti-aging to naukowo udowodnione zostalo ,ze zwykle naturalne kremy maja wieksza sile niz wszystkie "cuda" przeciwzmarszczkowe najdrozszych firm nafaszerowane chemia
Moze pomydl tez o nawilzeniu skory od wewnatrz jakis suplement diety
Pozdrawiam Cie serdecznie
Katit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 16:14   #24
MartaKokarda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pierwsze zmarszczki pod oczami-zmiana kremu na mocniejszy czy od razu botoks?

Botoks jest bardzo fajny, w sumie to właśnie on jest na drobne zmarszczki - zapobiega ich pogłębianiu się. Ale jeśli masz akurat problem z okolicą oczu, to bardziej polecałabym Ci mezoterapię ogłową na bazie kwasu hialuronowego. Delikatnie wygładza zmarszczki, zmniejsza opuchliznę "worki" pod oczami i likwiduje cienie. Jest bardzo skuteczny, różnicę widać od razu. Gdybyś miała możliwość skorzystania w Gabinecie NewU Kraków z tego zabiegu, to polecam - tam pracuje taki lekarz (Olszewski), który stosuje swoją autorską technikę wprowadzania tej substancji - zupełnie bezboleśnie i bez śladów po
MartaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.