Profesjonalny zestaw kosmetyków do makijażu- okolice Łodzi- gdzie kupię? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-29, 22:00   #1
grzybeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1

Profesjonalny zestaw kosmetyków do makijażu- okolice Łodzi- gdzie kupię?


Prosze raz jeszcze o pomoc, gdzie mogę kupić profesjonalny zestaw kosmetyków do makijażu???? Chciałabym zakupić po przystępnej cenie (nie za drogi-ok.2000 zł) Czy to dużo ,czy może za mało????? Jestem z okolic Łodzi jeżeli to jest ważne.
grzybeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-30, 13:31   #2
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Baaardzo,baaardzo proszę!!!!!!!

grzybeq napisał(a):
> Prosze raz jeszcze o pomoc, gdzie mogę kupić profesjonalny zestaw kosmetyków do makijażu???? Chciałabym zakupić po przystępnej cenie (nie za drogi-ok.2000 zł) Czy to dużo ,czy może za mało????? Jestem z okolic Łodzi jeżeli to jest ważne.

Trochę zależy od tego czy wszystko chcesz kupić jednej firmy, czy będziesz sobie kompletować z różnych. 2000 powinno wystarczyć na skompletowanie (oczywiście nie myślę o kosmetykach typu Dior itp.) całkiem fajnego zestawu. Ja kupowałam przeważnie na targach i kosmetyki różnych firm. Cienie np. mam Bi Kor i Privi, podkłady Revlon i Sans Soucis, pomadki Bi kor, Revlon i Privi, maskary L'oreal,Revlon itp.
W Łodzi teraz pewnie szybko targów nie będzie (gdybyś się dowiedziała, że są to proszę oinfo ), ale w najbliższy weekend będą w Warszawie.
Przypomniało mi się, że w Łodzi jest hurtownia dla kosmetyczek (nie wiem czy każdy może tam kupować). Na Piłsudskiego 99.
Powodzienia
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 15:09   #3
Kamillciaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: Profesjonalny zestaw kosmetyków do makijażu- okolice Łodzi- gdzie kupię?

możecie tu zobaczyc ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ ja tam kupuje kosmetyki do włosów i lakiery do poznaki hurtownia jest w łodzi
Kamillciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.