Vitalia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-01, 11:52   #1
angel2606
Przyczajenie
 
Avatar angel2606
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 14
Exclamation

Vitalia


Ostatnio dowiedziałam się o diecie ' VITALIA '
Czy któraś z Was stosowała ją kiedyś? Czy przynosi efekty i rzeczwwiście można sobie idealnie dopasować produkty i ma się stały kontakt z dietetykiem?? Napiszcie coś jak wiecie dzięki
angel2606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 16:58   #2
aga_gusia
Raczkowanie
 
Avatar aga_gusia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 177
prywatny dietetyk

Dziewczyny znacie jakiegoś prywatnego dietetyka, z którym będę mogła mieć wyłącznie kontakt internetowy, ponieważ mieszkam za granica. Chodzi mi o osobę, która będzie mi komponowała co tydzień plan posiłków, ponieważ sama się na tym dobrze nie znam.
Prowadzę niezdrowy tryb życia cały dzień jestem w pracy podczas przerwy jem coś na mieście i mam tylko wolna niedziele podczas, której mogę zrobić zakupy.
Dlatego potrzebuje, kogoś kto mi pomoże.
aga_gusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 20:36   #3
alvin
Przyczajenie
 
Avatar alvin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4
Dot.: prywatny dietetyk

Cytat:
Napisane przez aga_gusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie jakiegoś prywatnego dietetyka, z którym będę mogła mieć wyłącznie kontakt internetowy, ponieważ mieszkam za granica. Chodzi mi o osobę, która będzie mi komponowała co tydzień plan posiłków, ponieważ sama się na tym dobrze nie znam.
Prowadzę niezdrowy tryb życia cały dzień jestem w pracy podczas przerwy jem coś na mieście i mam tylko wolna niedziele podczas, której mogę zrobić zakupy.
Dlatego potrzebuje, kogoś kto mi pomoże.
Witaj,
Jak narazie tylko ten adres przychodzi mi do głowy www.vitalia.pl
Pozdrawiam
alvin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 18:31   #4
evi26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 31
GG do evi26 Send a message via Skype™ to evi26
Exclamation Vitalia

Witam Was!!!

Zauważyłam, że dużo w tym miejscu piszecie o chęci pozbycia się kilku kilosków, o dietach: cud i nie tylko, a ja znalazłam fantastyczny sposób.
Pewnego dnia otrzymałam na mail link do strony Vitalii - to strona dla osób, które chcą schudnąć i naprawdę ją polecam. Można nie tylko nauczyć się samokontroli, zaangażowania, motywacji, ale również poznać wielu wspaniałych i ciekawych ludzi. Można współpracować z dietetykami, którzy ustalą odpowiednią dietę, można korzystać z programów Fitness z ćwiczeniami, więc naprawdę jest miło tam po prostu być.
Dla chętnych, którzy chcieliby może spróbować podaję link:
http://vitalia.pl/index.php/mid/49/f...ty/odchudzanie

Powodzenia
evi26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 15:48   #5
tola150
Raczkowanie
 
Avatar tola150
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Diety z Interii - próbował ktoś?

znalazłam ostatnio stronkę http://www.diety.interia.pl i zastanawiam się nad kupnem diety z tamtąd. wydaje się być fajna, zwłaszcza że jestem wegetarianką i jest tam wersja dla mnie (lacto ovo vegetariańska). zastanawiam się tylko czy są tu jakieś wizażanki które próbowały i co o tym sądzą, ile im się udało schudnąć i w jakim czasie. ja jestem gotowa wydać te 49 zł byle by zgubić trochę tłuszczyku, a kupno diety już samo w sobie jest pewną motywacją, przynajmniej dla mnie
tola150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 16:36   #6
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: Diety z Interii - próbował ktoś?

podpinam sie pod pytanie
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 22:17   #7
tola150
Raczkowanie
 
Avatar tola150
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Diety z Interii - próbował ktoś?

Naprawdę nikt nie próbował? Ja mam coraz większą ochote na zakup diety ale chciałabym posłuchać opinii kogoś kto próbował żeby 50zł nie poszło na marne
tola150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 22:30   #8
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Diety z Interii - próbował ktoś?

Wykupiłam kiedyś (to była wersja jeszcze bez tego działu z ćwiczeniami), ale nie przestrzegałam... Narzucene menu to jednak nie dla mnie... Wg. mnie wystarczy trochę poczytać i można jadłospis ułożyć samemu... nie taki diabeł straszny 50zł można zainwestować w coś innego, jakiś karnet na siłownię może ? Jesteś wegetarianką i pewnie trochę więcej musiałabyś się pogimnastykować, by wszystko grało... nie jest to jednk niemożliwe i jest jeszcze jeden plus tego - zmienić możesz swoje nawyki żywieniowe świadomie, wiedząc dlaczego to, a nie coś innego...

Pozdrawiam.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 18:38   #9
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Lightbulb vitalia - dieta

czy stosowal ktos diety z tego portalu? co sadzicie na ten temat?
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 11:57   #10
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: vitalia - dieta

Odswiezam watek
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 21:15   #11
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: vitalia - dieta

Wykupiłam dietę i fitness - zaczynam jutro
Mam dietę laktoowowegetariańską - przeglądnęłam posiłki i mnie się w miarę podoba. Nie jestem fanatyczką gotowania, mam potrawy szybkie do przyrządzenia, jem to co lubię i oby mi się udało.

Zgadzam się, że jak ktoś zna się na dietetyce to sam sobie potrafi ułożyć jadłopis, ale są osoby jak ja, którym się nie chce nad tym myśleć i wolą, żeby ktoś za nich to opracował.
A w ogole najchętniej to zapłaciłabym komuś jeszcze za przygotowywanie posiłków i przywożenie.... na Zachodzie są takie firmy, chyba nawet w Wawie też, ale w Kraku nic nie wiem na ten temat. No dobra, to już nie nalezy do tematu.
W każdym razie Vitalię sprawdzam i po miesiącu zdam relację
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-15, 17:00   #12
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: vitalia - dieta

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Wykupiłam dietę i fitness - zaczynam jutro
Mam dietę laktoowowegetariańską - przeglądnęłam posiłki i mnie się w miarę podoba. Nie jestem fanatyczką gotowania, mam potrawy szybkie do przyrządzenia, jem to co lubię i oby mi się udało.

Zgadzam się, że jak ktoś zna się na dietetyce to sam sobie potrafi ułożyć jadłopis, ale są osoby jak ja, którym się nie chce nad tym myśleć i wolą, żeby ktoś za nich to opracował.
A w ogole najchętniej to zapłaciłabym komuś jeszcze za przygotowywanie posiłków i przywożenie.... na Zachodzie są takie firmy, chyba nawet w Wawie też, ale w Kraku nic nie wiem na ten temat. No dobra, to już nie nalezy do tematu.
W każdym razie Vitalię sprawdzam i po miesiącu zdam relację

ja zaczynam w niedzielę , jestem bardzo ciekawa czy wytrwam i schudnę, zwłaszcza że przed nami świętai sylwester
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 17:08   #13
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: vitalia - dieta

ja od razu zakładam, że nie zawsze będę dietę stosować, bo generalnie chodzi mi o trwałą zmianę stylu odżywiania a nie o dietę na konkretny czas.
Liczę na to, że jak zjem porządne posiłki to nie będe mieć ochoty na przekąski... zobaczymy
trzymam kciuki za Ciebie!
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 14:56   #14
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: vitalia - dieta

i jak laski efekty?
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 10:20   #15
bryczek18
Raczkowanie
 
Avatar bryczek18
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Vitalia

Hej. ja też zastanawiam się nad wykupieniem diety Vitalii. Bo w końcu jest nowy rok i trzeba wprowadzić jakieś zmiany. Proszę więc te 2 osoby, które już stosują tę dietę o jakieś relacje
bryczek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 10:31   #16
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Vitalia

Ja też jestem ciekawa czy efekty są takie jak obiecywane na stronie
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 10:32   #17
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Vitalia

Ja od razu mówię, że poległam prawie na całej linii - co było do przewidzenia
Ale pozytywne strony też są: staram się jeść bardziej regularne i urozmaicone posiłki, więc jestem dobrej myśli
Miałam też wykupiony plan fitness i to w sumie jest fajne, zwłaszcza dla osób takich jak ja, które chcą ćwiczyć w domu. Ćwiczenia bardzo ładnie opisane, animowane. SUper Tylko też z realizacją w moim przypadku trochę gorzej
Podoba mi się kalendarz i kalkulator kalorii - mnostwo potraw, posiłków i to takich realnych ze sklepu.
Fajne jest też to, że jak Wam ułożą dietę, to można posilki zastępować innymi, jeżeli coś się komuś nie spodoba.
Moim zdaniem Vitalia to fajny pomysł i myślę, że jeżeli ktoś się chce na poważnie za to zabrać (a nie tak jak ja, hehe), to polecam
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 12:35   #18
bryczek18
Raczkowanie
 
Avatar bryczek18
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Vitalia

wielkie dzieki chyba sobie kupię tę dietę
bryczek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 12:39   #19
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Vitalia

ja kupiłam a potem ...stosowałam 1 dzień i doszłam do wniosku że nie mam czas a w oógle to jest przed świętami więc nie mam szans wytrzymać a na sylwska wyjechałam z kraju i też nie było warunkó żeby stosować dietę ....wydałam 79 zł.... po nic
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 21:48   #20
bryczek18
Raczkowanie
 
Avatar bryczek18
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Vitalia

ja wykupilam sama diete na miesiac za 49 zlizobaczymy co z tego wyjdzie
bryczek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 12:42   #21
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Question Vitalia - Dieta Niekotłuszczowa

Cześć dziewczyny, jestem zainteresowana wykupieniem diety na vitalii(niskotłuszczowej) czy któraś z was korzystała z tej usługi??? czy warto? pozdrawiam!
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 11:00   #22
bryczek18
Raczkowanie
 
Avatar bryczek18
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Vitalia

No wiec tak. Ja wykupilam diete smacznie dopasowana na miesiac i bardzo sie ciesze ze nie wykupilam abonamentu na 3 miesiace!!! stracilam 49 zl i w sumie zaluje. Otoz z jednaj strony dieta jest w porzadku. mozna nauczyc sie co mniej wiecje mozna zjadac w ciagu dnia i jak dzielic sobie posilki, ale z drugiej strony jesli no w ciagu tygodnia mialam np raz kanapke z szynka to przeciez nie pojde kupic do sklepu 1 kromki chleba i plasterka szynki. jesli ktos mieszka sam to troche ciezko stosowac sie do tej diety bo moze sie okazac, ze bardzo duzo jedzenia trzeba bedzie wyrzucic. niektore potrawy byly takie, ktorych bym nie zjadla i niby mozna bylozamienic je na inne,ale ja jakos czesto nie umialam znalezc sobiedobrego zamiennika. ogolnie po 3 dniach przestalam stosowac te diete. jesli ktos jest mocno zdyscyplinowany to moze sprobowac, ale ja osobiscie nie polecam.
bryczek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 11:12   #23
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Vitalia

Cytat:
Napisane przez bryczek18 Pokaż wiadomość
No wiec tak. Ja wykupilam diete smacznie dopasowana na miesiac i bardzo sie ciesze ze nie wykupilam abonamentu na 3 miesiace!!! stracilam 49 zl i w sumie zaluje. Otoz z jednaj strony dieta jest w porzadku. mozna nauczyc sie co mniej wiecje mozna zjadac w ciagu dnia i jak dzielic sobie posilki, ale z drugiej strony jesli no w ciagu tygodnia mialam np raz kanapke z szynka to przeciez nie pojde kupic do sklepu 1 kromki chleba i plasterka szynki. jesli ktos mieszka sam to troche ciezko stosowac sie do tej diety bo moze sie okazac, ze bardzo duzo jedzenia trzeba bedzie wyrzucic. niektore potrawy byly takie, ktorych bym nie zjadla i niby mozna bylozamienic je na inne,ale ja jakos czesto nie umialam znalezc sobiedobrego zamiennika. ogolnie po 3 dniach przestalam stosowac te diete. jesli ktos jest mocno zdyscyplinowany to moze sprobowac, ale ja osobiscie nie polecam.
zawsze możesz mrozić produkty chleb czy wędlinę i odmrażać tylko tyle ile potrzebujesz.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 09:28   #24
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Vitalia

Hej dziewczyny!
Ja wykupiłam dietę Vitalii w zeszłym roku. Zaczęłam ją stosować, ale nie byłam początkowo przekonana. Wydawało mi się, że porcje są ogromne, ilości nie do przejedzenia w ciągu dnia no i mnóstwo słodzonych serków i jogurtów, których dotąd unikałam. Jak można na tym schudnąć? Ale pomyślałam sobie, że mimo wszystko spróbuję, bo...co mam do stracenia - inne diety i tak nie działają. Dodam jeszcze, że od pół roku chodziłam 3xtyg na fitness i oprócz poprawy mojego samopoczucia nie widziałam żadnych efektów.

Po dwóch tygodniach stosowania diety zauważyłam, że:
schudłam 2kg
zapomniałam co to jest wilczy głód
przestałam ciągle myśleć o jedzeniu, bo dokładnie wiedziałam co zjem jutro i za tydzień
łatwiej było mi zaplanować zakupy - przestałam kupować niezdrowe rzeczy, a w koszyku lądowało tylko to, co niezbędne do przygotowania posiłków
dieta jest łatwa w stosowaniu, nie wymaga kupowania wyszukanych składników

Uznałam, że dieta jest ok i będę ją dalej stosować. Ale.....zaszłam w ciążę Nie była to dla mnie niespodzianka, tylko realizacja naszego małżeńskiego planu, jednak jak się domyślacie trudno w takiej sytuacji obserwować skuteczność diety odchudzającej. W pierwszych miesiącach ciąży nadal stosowałam Vitalię, a potem...no cóż...w ciąży się nie chudnie
Po porodzie (który już tuż tuż) mam zamiar wrócić do Vitalii.

Nie wiem czy moja opinia Wam pomoże, bo z jednej strony stosowałam dietę, ale z drugiej za krótko, żeby móc powiedzieć, że z całą pewnością działa.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 08:29   #25
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: Vitalia

Verdina chyba mnie przekonalas;d
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:16   #26
Monis1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 12
Dot.: Vitalia

Widzę, że wątek odżył na nowo więc wtrącę swoje 3 grosze. Wykupiłam abonament w vitalii na miesiąc jakoś tak na początku stycznia. I jestem naprawdę bardzo zadowolona. Ubytek wagi mam ustawiony na 0,7 kg tyg. Dietę mam smacznie dopasowaną. Dziennie mam jakieś 1600 kcal i to naprawdę dużo. Posiłki są smaczne. Jeżeli naprawdę coś mi nie pasuje wymieniam (bo istnieje takaz możliwość). Mam może o tyle łatwiej, że męża mam tylko w weekendy, ale jesli są takie tyg że jest w domu a nie chce mi się gotować osobno to jem razem ze ślubnym czy to kotlet czy gołąbek. Wszystko tylko z dużą ilością warzyw, jeśli smażone to na łyżce oleju. Trzeba mieć też zdrowe podejście do tej diety. Jesli jest napisane że jednego dnia chleb taki, a drugiego taki a trzeciego jeszcze jakiś inny no to wiadomo, że się zmarnuje. Ja osobiście kupuję jeden rodzaj, graham, słonecznikowy czy inny i jem przez cały tydz i jest dobrze. Przedłuzyłam już sobie abonament o kolejne 3 miesiące bo widzę efekty moich starań bez głodu i wielkich wyrzeczeń. Od 6 bodajże stycznia do teraz schudłam 6 kg więc w moim przypadku warto
__________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne albo powoduje tycie
Monis1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 23:34   #27
mrouh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: Vitalia- moje wrażenia

Prawie dokładnie rok temu wykupiłam dietę vitalii na 1m-c. Jestem wegetarianką, więc trudno mi było dopasować inne diety gazetowe do swoich potrzeb, vitalia zrobiła to za mnie-. W ciągu tego miesiąca wykupionego stosowałam dietę dość sumiennie- choć zdarzało mi się zjeść ciut więcej niż zalecali. Potem kombinowałam z wydrukowanymi jadłospisami z wykupionego miesiąca- tak +/-. Miałam potem wyjazdy za granicę i służbowe i nie tylko kolacyjki (Francja! sery), więc i dietę zarzucałam na kilka dni, ale starałam się pilnować. I był spory sukces, do końca maja (od 28.02.) straciłam 15 kg nie czując się jak skazaniec. Nie myślałam non stop o jedzeniu, jak mi się zdarzało zawsze, kiedy probowałam stosować dietę na własną rękę (im bardziej myślisz o diecie, tym bardziej chce ci się jeść ), nie ciągnęło mnie tak bardzo do słodyczy, które normalnie pochłaniałam w strasznych ilościach. Poza tym czułam się doskonale, lekka ale i syta, miałam pełno energii, zrezygnowałam również z kawy- samoistnie. Jedynie wieczorami odczuwałam czasem bóle brzucha, jakby skurcze w okolicach żołądka, nie były jednak jakoś szczególnie uciążliwe i zasypiałam. Zapłaciłam za to 49 zł, sukces był, jestem zadowolona, ale myślę, że schudłam... za szybko. Pod koniec maja miałam atak kamicy żółciowej, pierwszy i od razu operacja, woreczek cały zepsuty, wszystko do wywalenia. Lekarze uświadomili mi, że stres w pracy i nagła zmiana diety i trybu życia (praca mnie wciągnęła w wir... latałam jak nakręcona, a moja codzienność to raczej siedzący tryb życia) spowodowała podrażnienie woreczka. Organizm na początku diety nie przystosował się do zmiany pożywienia na lżejsze i żółci było za dużo, odkładała się i tworzyły kamienie, a pod koniec maja z powodu pracy przez kilka dni nie miałam czasu jeść, ilość żółci się nagle zmniejszyła, a ruch spowodował przemieszczanie się kamieni i wylądowałam w szpitalu. Reasumując: jest to dobra dieta dla zdrowych osób, tylko, że ja też myślałam, że jestem zdrowa. Dietetyk wirtualny, który wysyła jakieś automatyczne odpowiedzi na wątpliwości to za mało. Z drugiej była to pierwsza skuteczna i w miarę mądra (pod wzgl. składników) dieta i kusi mnie znów... ale się zastanawiam, czy ryzykować... woreczka już nie mam, trawienie do końca nie wróciło do normy, miewam problemy, kilogramów ponownie przybyło... Każdy na swoje ryzyko. Ja nie mam dietetyka pod ręką, mieszkam w małym mieście, więc ewentualnie skontaktuję się z kimś raz czy dwa albo zapytam swoją panią doktor na co powinnam uważać, zobaczymy co ona na to.
mrouh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 21:11   #28
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Vitalia

bardzo, bardzo polecam tą dietę. jest pyszna, nie jestem głodna, zrzuciłam już 4 kilo (w miesiąc).
widać że jest opracowana mądrze, posiłki można też wymieniać na dostępne w bazie (duży wybór)
najbardziej mi się podoba to, że można wydrukować listę zakupów, nie trzeba myśleć i liczyć co kupić i w rezultacie zawsze wszystko jest w domu. oczywiście, jak jest kilka rodzajów wędliny, chleba czy płatków to ja kupuje jeden rodzaj na cały tydzień żeby się nie zmarnowało i jest ok. Listę zakupów można skalować (na dowolną ilość osób) modyfikować (np usunąć to co już jest w domu lub coś dodać) i wybrać na które ma być dni.

fajne jest też to, że samemu się ustala ile się chce posiłków, czy w piątek ma być mięso, czy kolacja na ciepło itp

na pytania odpowiada dietetyk, nie automat

reasumując - polecam.
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 23:16   #29
KORNELIA 1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: prywatny dietetyk

Witam ja systematycznie zaglądam na strone vitali tam są dietetycy i właśnie tak jak chcesz układają diety wejdź i poczytaj. Pozdrawiam
KORNELIA 1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 18:08   #30
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Vitalia

ja również polecam ta diete!posiłki faktycznie dosyc duże jak na diete ale najwazniejsze że dieta daje efekty!w tydzien traci sie 1kg .czasami faktyycznie nie miałam czasu zeby przygotowac akurat konkretne danie ,takie życie !teraz wprowadzam ja na nowo.kupiłam ja w tamtym roku wydrukowałam i mam !
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-14 20:58:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.