kwasy i krem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-14, 16:09   #1
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74

kwasy i krem


siemka to znowu ja hehe ... no wiec po dluzszym stosowaniu kwaskow jestem nawet zadowolony.... ] skora troche pojasniala wiekszosc syfkow zniknela ale czesc zostala i niekiedy wychodza takie duze ale jakos to zniose]]skora mniej sie przetluszcza:
mam pytanko... teraz gdy konczy mi sie diacneal- avene ... moge zaczac uzywac effaclaru k??znowu na poczatku mi sie pogorszy stan cery czy juz diacneal wszystko wyzucil na wierzch??
jeszcze jedno pytanko ... jak myslicie taki kremik jak : Nepentes, Iwostin, Intensywny krem nawilżający o przedłużonym działaniu z filtrami UVA/UVB moze mi zatykac pory ????przy stosowaniu kwasow zadnego kremu nie stosowalem ]]]aha i jeszcze musze powiedziec ze papka do cery trądzikowej z firmy jadwiga jest wspaniala !!!!
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-14, 16:27   #2
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: kwasy i krem

Obiegowa wiedza jest taka, że krem iwostinu porów nie zatyka. Sama używam i potwierdzam.
Nie uważam się za wielki autorytet w sprawie kwasów, na tym forum pełno jest ekspertek w tej dziedzinie, ale wydaje mi się, że działanie effaklaru jest nieco łagodniejsze, dlatego ponowny wysyp ci raczej nie grozi. Jednak w tej sprawie poczekaj jeszcze na opinie dziewczyn.
pozdrowienia
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-14, 19:47   #3
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: kwasy i krem

Tomku a próbowałeś Lysanelu? Podobnoż działa cuda
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-15, 12:20   #4
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74
Re: kwasy i krem

ojojoj probowalem ... to bylo masakra... zupelnie mi nie spasowal.. amoze za krotko uzywalem ... no niewiem w kazdym razie omijam go z daleka] a zastanawiam sie bo effaclar jest slabszy od diacnaelu... i niewiem czy to sie spyla... hehehe]
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-16, 09:13   #5
milkyway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 150
Re: kwasy i krem

Czy to lekarz zalecił ci zmianę z Diacneal na Effaclar? N Effaclar zawiera inne kwasy, nie musi byc wcale tak że skoro skóra przyzwyczaiła sie do kwasów AHA będzie dobrze tolerowac kwasy BHA. Może raczej zmień na Clearance K, ma wyższe stężenie kwasów AHA plus odrobinę BHA
milkyway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.