do kwasowiczek :-))))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-24, 14:44   #1
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384

do kwasowiczek :-)))))


od dwoch miesiecy uzywam kremow z kwasami.zobaczylam znaczna poprawe na moim nosku- jest fajnie oczyszczony i zadnych rozszerzonych porow.jednak efekt jest tylko na moim nosku!!!dlaczego rozszerzone pory na moich policzkach dalej sa takie jakie byly???
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-25, 14:30   #2
ameliaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 19
Wyślij wiadomość przez ICQ do ameliaa GG do ameliaa Wyślij wiadomość przez Yahoo do ameliaa
Re: do kwasowiczek :-)))))

Przepraszam, ale jakich kremów używałaś? Kilka razy myślałam, żeby spróbować ich używać (w końcu kupiłam krem z kwasem glikolowym- Glyco-A). Ponieważ wciąż mam problemy z cerą, zależy mi na kremie, który dodatkowo leczy istniejące problemy skórne (zawiera kwasy)- czy właściwie taki istnieje?
ameliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-26, 15:02   #3
wafel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 20
Re: do kwasowiczek :-)))))

cześć dziewczyny!ja też mam wieczny problem z porami a szczególnie na policzkach.używam kremu Neutrogena ale nie polecam.chyba nie ma jednak cudownych kremów zwężających pory do których musimy się po prostu przyzwyczaić!pozdrawiam.
wafel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 11:47   #4
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Re: do kwasowiczek :-)))))-raz jeszcze

przepraszam ze tak pozno ale niemialam netu i dopiero teraz odczytalam te wiadomosci!!!ja uzywalam najpierw zelu netrogeny clear pore,pozniej effaclar k i teraz mam silniejszy kremik lysanel activ.po neutrogenie wyskoczylo mi sporo pryszczykow a pozniej stan cery sie poprawil.teraz po miesiacu uzywania lysanel activ znowu mnie wysypalo.czy to normalne???pory mam tylko troszke czystsze i lekko zwezone.juz powoli chce zrezygnowac z kremikow z kwasami,ale z drugiej strony czekam na cud!czy warto czekac??
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.