czy zastanawialyscie sie kiedys? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-01, 16:59   #1
miszka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3

czy zastanawialyscie sie kiedys?


Ja tak odnosnie tego tematu o skore pod oczmi.Czy mialyscie kiedys chwilke i pomyslalyscie sobie jak opalaly sie nasze MAMY?Z tego co pamietam na rynku polskim nie bylo wowczas zadnych kosmetykow z filtrami. Moja mama zawsze lubila slonce i duzo na nim przebywala. Zgodnie z tymi wszystkimi artykulami o szkodliwosci promieni slonecznych powinna juz wygladac jak suszona sliwka, a wcale tak nie jest. Najlepsze w tym wszystkim jest,ze nigdy nie uzywala rowniez kremow pod oczy i czasami jak sie na nia patrze to wydaje mi sie, ze to ja mam wiecej zmarszczek pod oczami niz ona.Strach pomyslec jak bede wygladac w jej wieku brrrrrrr.
To taka dygresja sobie byla. pozdrowionka
miszka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-01, 17:20   #2
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: czy zastanawialyscie sie kiedys?

Moja mama ma 50. ale wyglada na 10 lat mniej. Mimo, że nigdy nie korzystała z żadnych kremów ani się nie malowała. Kremu zaczęła używac dopiero 5 lat temu. Chciałabym w jej wieku wyglądać jak ona
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-01, 17:54   #3
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: czy zastanawialyscie sie kiedys?

No moja rodzicielka ma 43, słońce zawsze uwielbiała, i uwielbia nadal. Kiedy tylko można to zaraz wystaje do ślonećka A jak gdzieś razem wychodzimy, to NIKT (z tych, co nas nie znają ) nie powie, że to moja mamuśka Wygląda baaardzo młodo, a do tego fajnie sie ubiera-tak "młodzieżowo" (ale bez przesady ).
No ogólnie to też powinna być tak pomarszczona, że...ale jakoś nie jest
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-01, 18:18   #4
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: czy zastanawialyscie sie kiedys?

Wiecie co, wydaje mi się, że kiedyś dziura ozonowa, a zatem i promieniowanie były mniejsze.

Ale fakt, moja Mama ma 47 lat, a dopiero niedawno zaczęłam zauważać u niej zmarszczki. Ale może to moje zaślepienie, bo bardzo kocham moją Mamusię i zawsze będzie dla mnie piękna.

Za to tata już jak wychodził ze mną jako niemowlakiem to podobno słyszał, że ma śliczną wnuczkę.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-01, 18:25   #5
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: czy zastanawialyscie sie kiedys?

Hmm, być może wasze mamy to jakieś wyjątki? Ja jak rozglądam się w poszukiwaniu pięknych dojrzałych kobiet to nawet te najbardziej zadbane mają skórę zniszczoną słońcem (łatwo to poznać), często też papierosami (świecenie suchej skóry) i różne przebarwienia od słońca - u starszych kobiet są bardzo częste. Obserwacje można czynić choćby korzystając ze środków komunikacji miejskiej i przestając na przystankach

Pozdrowienia i gratulacje dla pięknych mam - dają nam niejakie nadzieje na przyszłość
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-01, 19:14   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: czy zastanawialyscie sie kiedys?

Myślę że po większości kobiet jednak widać nieumiarkowane skutki opalania - sama obserwowałam takie latem... mają mocno zniszczoną skórę.
Moja mama nigdy się nie opalała to się wypowiadać nie mogę myślę że w sumie nieźle wygląda... za to babcia wygląda niesamowicie zwazywszy swoje lata mam nadzieję że u nas w rodzinie to dziedziczne i ja tez będę nieźle wyglądać za 40 lat :P
Może faktycznie cięzko nam się zdobyc na obiektywizm co do najbliższych... bo u innych to ja te skutki opalania widze gołym okiem, a moim ulubionym przykładem dla zobrazowania niszczących skutków słońca jest Brigitte Bardot, która jak wiadomo kiedyś opalała się namiętnie
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-01, 23:09   #7
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: czy zastanawialyscie sie kiedys?

Moja kochana Mama jest panią po 50-tce i kocha słońce Pamiętam ze swojego odległego dzieciństwa wakacje w Bułgarii i to palące słońce Moja Mama nie posiada kurzych łapek w kącikach oczu, ma tylko worki pod oczami i zmarszczki wokól ust i nic poza tym Większość życia smarowała się Niwejką i do tego pali paierosy (pfuj), kremami pod oczy i innymi od Niwejki smaruje się od lat kilku kiedy zaczęłam jej je kupować. Pocieszam się, że ten brak zmarszczek to geny i że ja tżz tak będę wyglądać w jej wieku choć lustro mi mówi, że chyba płonne te nadzieje pewnie się wrodziłam w rodzinę Taty
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.