Ratunku!! popsułam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-17, 23:26   #1
81.15.194.2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 12

Ratunku!! popsułam


Chciałabym, abyś doradziła mi jak można zrobić zimowy makijaż (jakiś niebiski, biały, cień, srebrny tusz do rzes). Może mogłabyś zamieścić jakieś zdjęcia. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
81.15.194.2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 23:26   #2
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Ratunku!! popsułam

Dziewczyny, jestem przerazona tym co sobie narobiłam. Kupiłam sobie zestaw svr hydracid ilfa plus, z myślą o tym ze będę soie stosowała od czasu do czasu na łydki, bo mam takie pełne przebarwień od wrastających włosków, i to jest ok. Ale co sobie narobiłam. Pomyslałam sobie, że użyję tego peelingu z zestawu na czoło i brodę - czyli w miejsca obfitujące w grudki, zaskórniaki i czasem wypryski co by złuszczyc i wyrównać naskórek. No i posmarowałam sobie. Zaczęło szczypać jak to przy kwasach, pochodziłam z tym 5 min i zmyłam wodą mineralną. Na to nałożyłam krem toleriane a chwile potem pomyslalam ze zaaplikują sobie w te miejsca brevoxyl. Jeju jak mnie skóra zapiekła, cała sie zrobila czerwona. Zmyłam szybko, i nałożyłam grubą warstwą toleriane i alantan plus w kremie- troche jakby pomogło ale skóra jest dalej trochę piekąca i zaczerwieniona. Czy to przejdzie? Co moze mi się stać i co powinnam zrobić - mam nadzieje ze w najgorszym wypadku zejdzie mi skóra. Powiedzcie co robić! Pozdrawiam,
Gupia psuja.

skład peelingu to:
5% kwasu glikolowego, 13% kwasów AHA, 6% mleczanu sodu, 1% kwasu salicylowego,3% gliceryny, 0,5% alantoniny
skład brevoxylu to:
substancja aktywna - nadtlenek benzoilu 4% w/w
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 09:36   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Zima

WITAJ
najlepiej żebys wysłała swoje zdjecie
Kolorów zimnych jest naprawdę mnóstwo i nie każdy może do Ciebie pasować - tak samo rzecz sie ma z makijażami - mozna je wykonywac na różne sposoby np. oczy głeboko osadzone stram sie rozjaśniac, okrągła twarz wymodelować, wąskie usta poszerzyc itd.

Czekam więc na foto.

Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 10:14   #4
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Zima

Podrzucam kilka zdjęć, może się przydadzą

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 14:49   #5
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Zima

Dziewczyny a jaki to kolorek cieni na przedostatnim zdjęciu ?
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 15:44   #6
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Zima

Jest to srebrzysty pyłek - tak przynajmniej wyglada. takie pyłki ma w tym sezonie Bourjois - koło 50 zł, a także Sephora, Art Deco i pewnie jeszcze kilka innych które umknęły mojej uwadze. Zajrzyj sobie do perfumeri: Douglas - znajdziesz tam bardzo duży wybór kosmetyków.

pozdrawiam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 17:19   #7
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: Zima

hm... ciekawe to zdjęcie . Moim zdaniem jest to albo bardzo gęsty cień z gęstymi drobinami srebra w tubie/paście , albo to srebro wygląda mi na ,,grubomielone'' micro-pailettes . W każdym razie szukałabym tego bardziej w kosmetykach z logo sephora - te kosmetyki własnie mają taki ciekawy szalony design aż po farby do malowania ciała , więc może tam będzie coś podobnego .
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.