Podziękowanie i błaganie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-19, 10:36   #1
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084

Podziękowanie i błaganie :)


Najpiękniejsze bardzo Wam chciałam podziękować za rady na temat sklepów z ciuszkami ciązowymi już nabyłam czarne, dzwony, sztruksiki fajne duze heheh

a teraz o co mi znowu chodzi ano o syfy ropne wypryski w okolicy zuchwy wiemmmmmmm, ze temat stary i schodzony, ale dziewczyny- ja juz nie moge na siebie patrzec syfy mam wszedzie plecy, dekolt, ramiona no i buzia próbowałam znalesc cos sensownego na forum dzieciowym, ale tam porady na temat pielegnacji ( oprócz rozstępów ) są nikłe..wiec..postanowiłam zapytac Was..bo juz nie wiem co robic.. kosmetyczka,dermatolog- to wiem- ale jak sobie pomóc ( jakimi srodkami) doraznie- w domku ?

Beatko, mamusie, wizazanki- mogę na Was liczyc ? dodam, ze to 4 m-c, wiec zagrozenie z 1 trymestru raczej za mną

Bozz...dziewczyny poratujcie, bo sie wykoncze...najpierw rzyganko, teraz syfy... wiem, jestem piekielnie nudna, ale pomozecie, prawda ? ..prawda ?...

buziaki
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 10:39   #2
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Podziękowanie i błaganie :)

Hehehe Agentka Ty to mnie rozśmieszasz
Eee tam syfki
miłego dnia skarbie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 10:45   #3
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Podziękowanie i błaganie :)

Iwa Ty chuda lasko ! , co to widziałam, ze szukasz podkładu na zime znasz mój typ ? czy Ci szepnąć > ?

dzieki słoneczko i Tobie dzis kolejne USG, trzese portkami az strach, bo ma ono- mam nadzieje wykluczyc wady genetyczne dzieciaka...uch....boje sie, jak cholera..

__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 10:50   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Podziękowanie i błaganie :)

Oj Oluś Oluś
Takie są Słońce uroki bycia w ciąży Te krostki mogą na poczatku 6-7 miesiąca zniknąć albo się jeszcze bardziej nasilić. I moja rada, nie rób z nimi dosłownie nic. Pielęgnuj buźkę tylko delikatnymi środkami ( czyli mleczko, tonik...), nawilżaj ją delikatnymi kremami. Broń Boże nie wyciskaj.

I nie przejmuj się tym tak bardzo, bo dla Tigerka i tak jesteś najpiękniejszą MAMUŚKĄ na świecie. To minie, zobaczysz.

Pozdrowionka

AgaZ

PS. te rady to z mojego doświadczenia, ale może Beatka jako 100% profesjonalistka ma coś na takie dolegliwości ciążowe
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 10:58   #5
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Podziękowanie i błaganie :)

Agula Ty mnie zawsze pocieszysz jestes kochana, ale tyle razy Ci to juz gadałam, ze zamilkne bo Ci sie znudzi

Agus, najgorzej widzisz z łapami moimi- bo jak widze cos na horyzoncie od razu mnie szlag jasny trafai i wyciskam ale chyba dam sobie spokój.. najgorzej, ze jutro do pracy i jak sobie pomysle, ze mam takie blehhhhh..na buzi,to mi sie samej przykro od patrzenia robi..

ale na serio : uzywam Toniku Daxa "czysta cera" i nawilzam buzie kremem Nivea visage young ..nie wiem, czy to dobra kombinacja...chciałabym , o ile to mozliwe, zeby Beatka poradziła mi co mozna na te syfki punktowo stosowac..zebym jakos wyglądała i zeby dzić sie matki nie musiał wstydzic

Ty to farciara jestes i pewnie miałas sliczną cere jak czytam, ze od 4 m-ca to juz sie cera poprawia, to smiac mi sie chce

Agusiu, dziekuje za rade czekam na dalsze rady ..moge, nie ?

__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 11:01   #6
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Podziękowanie i błaganie :)

Ola skarbie nie martw się tym USG wszystko bedzie dobrze bo dlaczego niby miało by być inaczej ??? Jesteś zdrowa , śliczna laska i nic się nie martw o Dzidziusia on sobie tam bryka w brzuszku i stąd te wszystkie niespodzianki na buzi i nie tylko
nosek do góry skarbie, bo strach ma zawsze wielkie oczy
p.s. tez myślę o tym podkładzie i o 3 innych i tu jest problem, bo skoro Revlon mi sie zimą przesuszał na policzkach to ten EL też będzie?? Jak Ola myslisz ?? na podstawie własnych doświadczeń ??? a jeśli juz pytam, to czym smarujesz pod niego zimą buzię ???

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 11:04   #7
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Podziękowanie i błaganie :)

Ola jestes w ciązy wię nie powinnam Cie opieprzać - jestyeś pod ochrona Kochanie
Ale przeginasz,co Ty Slonko wypisujesz i czego sie boisz-Ty musisz mysleć teraz tylko pozytywnie i radośnie a nie panikować...wiem wiem hormony Ci buzują..
Oj Ola Ola
caluję
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-19, 11:15   #8
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Podziękowanie i błaganie :)

Dobra, Iwek - zakładamy sie ja sie nie martwie o USG , a Ty trzymasz kciuki o 17:00, zeby dzić był zdrowy jak rydz stoi ?

Kochanie, nie ma szans zeby Ci EL przesuszył buzke gwarantuje ja mam co prawda tłustą cere, ale moja mama go uzywała teraz jak jest chłodniej z m-c , a ona ma cerę normalną z tendencją do suchej i było bardzo w porządku misiek, jak masz ochote to Ci psiukne do pudełka i pośle do tej łodzi tylko napisz mi, jaki ty masz odcien cery ( jasna, normalna, murzynka ) ?

ps. a zimą pod niego wale sobie tylko nawilzacz pod krem Interfrangrances bo mi ładnie buzie nawilza albo jak teraz z syfami Nivea visage young ciezszy kremik by powodował u mnie efekt tłustej ponad wszelkie normy paszczy

decyduj Iwusiek
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 11:23   #9
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Podziękowanie i błaganie :)

Nuteczko kochana juz sie stawiam do pionu moralnego i postaram sie nie panikowac obiecuje

ps. swoją drogą laski w ciązy raczej płaczą ze wzruszenia na reklamach, a mi ciągle cos nie pasuje chodze i sie wkurzam- na panią ze sklepu bo sie guzdra, na pana z bazarku bo nie da mi obejrzec dresów, tylko kaze od razu kupować, na dziewczyne co lody sprzedaje- bo gałki pomyliła i wez tu człowieku bądz wyrozumiały i cierpliwy echhh..jestem okropna za 5 miesięcy wyślę Ti do sanatorium- bedzie mu sie nalezało

Nuteczko
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 11:28   #10
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Podziękowanie i błaganie :)

Spoko Ola dzidzie masz załatwioną zdrowa na bank jak ja trzymam kciuki to nie ma innej możliwości

Skarbie dziękuję za chęci i pomoc, ale w końcu są od czegoś w tych perfumeriach testery, więc jakoś wymuszę te próbki, a jak nie to chociaż się maznę na miejscu W przyszłym tygodniu będę miała chwilkę to sobie wyskoczę mam 3 typy oprócz EL zainteresował mnie też Clinique przez sympatię dla firmy i Kanebo oblookam wszystkie i może w ostatecznym rozrachunku kupię dwa, jesli nie będą razem zbyt drogie

Jeszcze raz Ola dziękuję ślicznie
Jak już wybiorę cosik to napiszę, ale to za tydzień

A Ty się nie martw niczym wszystko będzie dobrze skarbie moje łapki maja magiczną moc
hmm, a jaką płeć obstawiasz ???

zmykam troszke popracować, jakby co odezwe się póóóóóózniej


__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 11:28   #11
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Podziękowanie i błaganie :)

Spoko Ola dzidzie masz załatwioną zdrowa na bank jak ja trzymam kciuki to nie ma innej możliwości

Skarbie dziękuję za chęci i pomoc, ale w końcu są od czegoś w tych perfumeriach testery, więc jakoś wymuszę te próbki, a jak nie to chociaż się maznę na miejscu W przyszłym tygodniu będę miała chwilkę to sobie wyskoczę mam 3 typy oprócz EL zainteresował mnie też Clinique przez sympatię dla firmy i Kanebo oblookam wszystkie i może w ostatecznym rozrachunku kupię dwa, jesli nie będą razem zbyt drogie

Jeszcze raz Ola dziękuję ślicznie
Jak już wybiorę cosik to napiszę, ale to za tydzień

A Ty się nie martw niczym wszystko będzie dobrze skarbie moje łapki maja magiczną moc
hmm, a jaką płeć obstawiasz ???

zmykam troszke popracować, jakby co odezwe się póóóóóózniej


__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-19, 11:53   #12
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Podziękowanie i błaganie :)

Ti to co innego - On jest od tego żebys sie na Nim wyżywała od tego Go masz
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 11:59   #13
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Podziękowanie i błaganie :)

hehehe Nuti, mam nadzieje, ze on tego nie przeczyta i tak ma juz mnie dosyc no ale przeciez na mróz i chłod nie wyrzuci, co nie ?

biedny ten mój worek treningowy, ale kochany bardzo
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 12:09   #14
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Podziękowanie i błaganie :)

Iwcia no to gut w takim razie rozumiem, ze reklamacji nie bedzie dobra ciotka z ciebie

no napisz kochanie co wybrałas koniecznie..a jakbys w tej łodzi nie mogła ubłagać, to- pamiętaj o mnie

uś sie nie martwie chciałabym Anię, ale Ti mówi, ze bedzie Bartek - a on ma cholera ostatnio niezawodną intuicje

tez zaraz zmykam, bo chorobcia juz za długo siedze w necie, potem Ti sie bedzie darł, ze mozna tylko 4 h, ze dziecko napromieniam i takie tam

i no i jeszcze
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 15:23   #15
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Podziękowanie i błaganie :)

Agentka-Ola napisał(a):
> zeby dzić sie matki nie musiał wstydzic

Tyyyy, Młoda, a w łeb chcesz? Oczywiście za kilka miesięcy, jak już urodzisz.

Dzidzia będzie miała wspaniała mamusię, jestem tego pewna. I nie tylko nie będzie się wstydzić, ale będzie bardzo szczęśliwa.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 17:30   #16
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Podziękowanie i błaganie :)

lejka napisał(a):
> Tyyyy, Młoda, a w łeb chcesz? Oczywiście za kilka miesięcy, jak już urodzisz.


che che. nigdy nie watpiłam w to Lejuś, że jesteś sprytna , ale prawo - w tym momencie zwyczajowe - umiesz obejsc tak, że chyba powinnas iśc na prawo . spryciara
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 17:51   #17
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Podziękowanie i błaganie :)

sarenka napisał(a):
> che che. nigdy nie watpiłam w to Lejuś, że jesteś sprytna , ale prawo - w tym momencie zwyczajowe - umiesz obejsc tak, że chyba powinnas iśc na prawo . spryciara

Za dużo kucia. Prawo i medycynę odrzuciłam już na samym początku kariery szkolnej. Zresztą ja już wiem co chcę, chcę biotechnologię, już nawewt mam w klasie koleżane, która też wie, że zrobiła błąd, nie idąc na biol-chem i też chce zdawać biologię i chemię, już wiem, że będziemy razem na fakultety chodzić.

A dzisiaj jaki im wykład strzeliłam na biologii o bulimii, aż się smieli, że oddechu nie mogła złapać, tak nawijałam. A jak podawałam koledze co ma ile kalorii i jaka powinna być dieta, bo mieliśmy lożyć, to kolega Miłoszek stwierdził: "Ona jest niesamowita" ale mi bylo miło. Biologia ruuuulez... Oglądlismy tez rozcięte płucko cieęce i to jedyne, co mnie martwi, koniecznośc rozkrajania zwierząt... Ale się poświęcę.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 21:31   #18
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Podziękowanie i błaganie :)

Ola skarbie jak tam po USG ??? i było się bać ???

hmm, a może będzie i Ania i Bartek ???

za pomoc wszelką, porady i chęci dziękuję
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.