Czy jasna karnacja może być ładna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-09, 23:12   #1
nalesniczek
Raczkowanie
 
Avatar nalesniczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bogatynia (pyza:P)
Wiadomości: 127
GG do nalesniczek

Czy jasna karnacja może być ładna?


Nie wiem czy to jest dobre miejsce na tego typu wątek , ale może jednak ktoś będzie chciał poruszyć ten temat? Sama mam jasną karynacje - po prostu jestem bladziucha i co tu dużo gadać .Prawdę mówiąc do niedawna miałam kompleksy co do swojej karynacji...w mojej małej miejscowości praktycznie każda laska jest opalona, żeby tylko -ochydnie zjarana na solarze!!! blehhh...W szkole widziałam nawet taką klijętke , która od solarium miałam normalnie skorupe na twarzy tak była zjarana :/ to jest ładne?;/ Zaczęłam doceniać swoją bladą skóre wydaje mi się ,że nie było by mi ładnie w opaleniźnie...chciała bym odkryć swoje blade ciałko , ale strasznie się boję , bo napewno usłyszałabym komentarze w stylu -"ale ona jest blada fuuu" , "idź na solarium" A mi się naprawdę zaczęła podobać jasna karynacja.... Co wy na ten temat sądzicie? Teraz wszyscy mówią ,że opaone ciało ładnie wygląda , a blade jest fuu i niesmaczne szczególnie w lato... (Jedyne co to może chciałabym trochę rumianości np. jakiś krem "lekkie muśnięcie słońcem" albo soczek z marchewki aby minimalnie nadać skórze blasku...)
__________________
Konsekwencja, cierpliwość i wytrwałość-bez tego ani rusz
nalesniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 23:21   #2
Ewiyumi
Raczkowanie
 
Avatar Ewiyumi
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 140
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

Zapraszam Cie do tych tematow:

Ale z drugiej strony, w tamtych chodzi o makijaz (a raczej powinno, w koncu sa w kategorii "wizaz" :P), to moze fajnie by bylo miec taki tylko o modzie?

A co do Twojego pytania, to oczywiscie, ze jasna karnacja moze byc ladna! A nawet jest! Nie powinnas sie tego wstydzic, skora Ci sie odwdzieczy za nietorturowanie jej. Zreszta teraz coraz wiecej gwiazd sie nie opala i jakos sie nie wstydza swojej cery.
Ewiyumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 23:27   #3
nalesniczek
Raczkowanie
 
Avatar nalesniczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bogatynia (pyza:P)
Wiadomości: 127
GG do nalesniczek
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

Dziękuję bardzo za linki i przepraszam za założenie nowego postu , ale nie mogłam nic znaleźć w wyszukiwarce
__________________
Konsekwencja, cierpliwość i wytrwałość-bez tego ani rusz
nalesniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 23:32   #4
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

nie podoba mi sie ani blada karnacja ani przesadnie opalona.Po prostu lekki brązik to jest to Niektorzy mają naprawde blada,prawie białą cere i maja probleme z opaleniem sie albo nie moga sie opalac.
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 23:36   #5
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

Mnie się podoba tylko jasna, miejsce chyba nie jest odpowiednie... a i karnacja, a nie karynacja, na Boga!
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 07:34   #6
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Mnie się podoba tylko jasna, miejsce chyba nie jest odpowiednie... a i karnacja, a nie karynacja, na Boga!
nie chcę się czepiać ale...
klijętke - klientkę

__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 07:55   #7
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

Sama mam bardzo jasną karnacje i aktualnie robię wszystko,żeby się tylko NIE opalić ,w piwnicy nie siedzę (chociaż nie cierpię w takie upały przebywać na słońcu) ,ale filtrów używam bez ograniczeń

Nie mam problemu z chodzeniem w spodenkach,czy sukienkach albo spódnicach,jak się komuś nie podoba,to niech nie patrzy

Uważam,że bardzo ważne jest dobranie odpowiednich kolorów,przy których jasna cera bardzo ładnie sie prezentuje
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 08:45   #8
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

a jakie kolory uwazacie za najlepsze dla jasnej karnacji? beze, brazy? Poki co wiem tylko, ze moje naczynka sa swietnie widoczne jak ubieram czerwona bluzke
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 08:52   #9
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

ostatnio chyba przychodzi moda na jasna karnacje .. naprawde u niektórych wyglada to niesamowicie . chociaz ja np lubie jasna twarz, ale juz nogi czy rece mi sie nie podobają.


myShaczeQ: wlasnie jak dla mnie beze i brazy odpadają, tak samo bialy, w ogóle jasne kolory. za to czerwony uwielbiam, tak samo czarny. uwazam ze pasuja wszystkie takie soczyste kolory typu intensywny zielony czy niebieski.

ja sama mam bardzo jasna karnacje i mi sie podoba, ale przyszlo lato ..wiec kupilam balsam brazujacy, wiec moze niedlugo juz nie bede bladziochem
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 08:59   #10
anilachimm
Raczkowanie
 
Avatar anilachimm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Różowy blok z widokiem na silos
Wiadomości: 472
GG do anilachimm
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

jak dla mnie nie powinno sie robic z siebie na siłe rumuneczki :/ czarne włosy i opalenizna rumunki sa juz tak powaszechne , że aż brzydke, najgorsze jest to ,że przeciez nie wszystkim to pasuje....wracjąc jednak do tematu otóz jasna karnacja może co wiecej jest ładna , jest też modna i w moim mniemaniu zawsze glamour
__________________

anilachimm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 09:50   #11
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

mnie sie wydaje,ze najlepiej nauczyc sie efektownie podkreslac to co dostalismy od matki natury a nie na sile zmieniac-szczegolnie jesli chodzi o kolor skory...w koncu bladziutka z natury dziewczyna nie bedzie wygladac ladnie i naturalnie zjarana na solarce lub wysmarowana samoopalaczem,bo nie na tym polega urok jej typu urody. Jasna cere mozna ladnie zaakcentowac zywymi kolorami-mnie podoba sie w polaczeniu z intensywnym fioletem, soczysta zielenia, a nawet z czernia.
A co do odkrywania bladego ciala-to juz idnywidualny wybor...osobiscie nozki i rece posmarowalabym balsamikiem z maslem kakaowym albo innym deliaktnie brazujacym kosmetykiem,zeby nadac skorze lekko zlocisty<nie pomaranczowy czy megabrazowy>,letni odcien,ale naturalnie blada karnacja moze ladnie wygladac w zwiewnych letnich ciuszkach
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 09:51   #12
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
nie chcę się czepiać ale...
klijętke - klientkę

No jeszcze 'ohydnie', ale już nie chciałam przesadzać z czepianiem się

W telewizji ostatnio słyszałam, że absolutnie nie czerwony, bo sprawia, że skóra wydaje się jeszcze jaśniejsza. No ale to chyba dobrze
Najbardziej podoba mi się kolor mojej skóry w ciemnobrązowych ubraniach.

A myślę, że żółcie, biele, beże itd. wyglądają lepiej przy opalonej skórze.

Nie ma co się wstydzić bladego ciała, w końcu jest arystokratyczne A jak ktoś coś na ten temat mówi to jego sprawa, nie przeszkadza mi to.
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 09:56   #13
alaneczka
Rozeznanie
 
Avatar alaneczka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 562
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

naleśniczek wiem co czujesz jak wracalam do szkoły po wakacjach to byłam zawsze najbielsza i to nie są moje wymysły, zawsze to sprawdzałyśmy
ale teraz się tym nie przejmuje delikatnie się opale i na tym koniec bo na więcej nie mam szans a teraz już wiem, ze to wcale do pełnego szczęścia
mi nei jest potrzebne
a co do kolorków to zdecydowanie ciemne biały i beże źle wyglądają przy jasnej karnacji
alaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 09:58   #14
MiOkaA
Rozeznanie
 
Avatar MiOkaA
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 560
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Sama mam bardzo jasną karnacje i aktualnie robię wszystko,żeby się tylko NIE opalić ,w piwnicy nie siedzę (chociaż nie cierpię w takie upały przebywać na słońcu) ,ale filtrów używam bez ograniczeń

Popieram, bo robie dokładnie to samo - i szczerze powiem że wole być blada i mieć różowe rumieńce, niż masakrycznie spieczona czy choćby lekko opalona, przestyało mi sie to podobać 2 lata temu i do tej pory sie trzymam. Przynajmniej za 10 lat nie będze wyglądała jak zasuszona śliwka czy rodzynka
MiOkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 11:53   #15
mrowka_92_
Zadomowienie
 
Avatar mrowka_92_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 614
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

tez jestem blada i ubieram sie w pastelowe kolory, szafirowy, itp. najlepiej jakbys sama poprzymierzala ciuchy w róznych kolorach i zobaczyla w jakich ci najlepiej. Polecam łykanie tabletek beta-karoten jeśli masz juz dosc swojej baldosc.
mrowka_92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 12:00   #16
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

opalenizna jest passe moim zdaniem kolory morelowe świetnie komponują się z jasną karnacją. Ale także np. trawiasta zieleń będzie wyglądała o niebo lepiej na bladziochu niż na jakimś skwarku
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 12:00   #17
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

Też należę do bladziochów, ale w każde lato opalam się na słoneczku na jasny brązik. Podoba mi się jasna alabastrowa cera ale musi być bardzo zadbana, bez podkrążonych oczu co u bladziochów zdaża się często. Nie wszystkim pasuje bladość, podobnie jak z pomarańczowo lub skwarkową opalenizną z solki. W tym roku jednak się skusiłam bo nie chcę straszyć klientów w sklepie gdzie pracuję I ja czuje się lepiej i słyszę mnóstwo komplementów. Jak zawsze umiar najważniejszy.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 12:35   #18
nalesniczek
Raczkowanie
 
Avatar nalesniczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bogatynia (pyza:P)
Wiadomości: 127
GG do nalesniczek
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

Przepraszm za błędy ,ale już późno było Jak tak bardzo przeszkadza to niekrótym to będę siedziała se słownikiem
A wracając do tematu : alaneczka ciesze się,że mnie rozumiesz też się troche boje tego jak to będzie po wakacjach wszyscy opaleni , a ja blada hihihih Moja jasna KARNACJA zaczęła mi się nawet podobać...ale tak się zastanawiam ,że też ładnie wyglądałaby skóra lekko muśnięta słonkiem czyli może jakiś krem opalający , a jak jest z tymi tabletkiam??? bo sok z marchewki ponoć daje efekt pomarańczowej skóry
__________________
Konsekwencja, cierpliwość i wytrwałość-bez tego ani rusz
nalesniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 12:53   #19
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

Cytat:
Napisane przez zuzka92 Pokaż wiadomość
opalenizna jest passe
Hmm zalezy o jakiej opaleniznie mowisz.Zawsze opalenizna [ale nie taka przesadna zjarana na solarium] kojarzy sie ze zdrowiem ,a bladość zawsze z chorobą[nawet jest taka choroba ,w ktorej ma sie niedobor melaniny,jasniutkie prawie biale wlosy i kredową wrecz cere].Mysle ,ze niektore dziewczyny czasem przesadzają uwazajac ze sa blade.Nie oszukujmy sie ,ale opalonej karnacji [znowu podkreslam ,ze nie mowie tu o zjaranej przesadnie!!!] we wszystkim ladnie [kolory]
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 13:01   #20
nalesniczek
Raczkowanie
 
Avatar nalesniczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bogatynia (pyza:P)
Wiadomości: 127
GG do nalesniczek
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

Hmm...chyba takie dyskusje nie mają sensu , bo i tak każdy powie swoje. Innym się podoba jasna karnaja , a jeszcze innym ciemna.I też zależy od osoby czy jej pasuje jasna skóra czy ciemna Tylko najgorsze są te głupie komentarze na temat jasne skóry nie każdy do cholery musi być taki jak wszyscy !! OPALONY.
__________________
Konsekwencja, cierpliwość i wytrwałość-bez tego ani rusz
nalesniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 13:38   #21
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Hmm zalezy o jakiej opaleniznie mowisz.Zawsze opalenizna [ale nie taka przesadna zjarana na solarium] kojarzy sie ze zdrowiem ,a bladość zawsze z chorobą[nawet jest taka choroba ,w ktorej ma sie niedobor melaniny,jasniutkie prawie biale wlosy i kredową wrecz cere].Mysle ,ze niektore dziewczyny czasem przesadzają uwazajac ze sa blade.Nie oszukujmy sie ,ale opalonej karnacji [znowu podkreslam ,ze nie mowie tu o zjaranej przesadnie!!!] we wszystkim ladnie [kolory]

Nie przesadzajmy,nie zawsze osoba z jasną karnację musi wyglądać na chorą

Jasna cera podkreślona odrobiną różu na policzkach wygląda bardzo świeżo

Nie uważam,żeby każdemu było super w opaleniźnie ,a tym bardziej,żeby opalonej osobie było we wszystkim ładnie ,chyba nie ma takiego ideału,który we wszystkim wyglądałby rewelacyjnie,przecież o wyglądzie decyduje nie tylko opalenizna,ale także kolor włosów,oczy,typ urody

Ja czuję się 100x lepiej z jasną skórą,niż nawet lekko opaloną ,mnóstwo osób ma pewnie na odwrót i ok,niech każdy chodzi tak jak mu się podoba

Każdy ma swój gust i nie mam zamiaru nikomu narzucać swojego zdania,tylko denerwuje mnie takie generalizowanie,że każdy musi wyglądać lepiej opalony,a jasna cera od razu oznacza chorobę
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 13:47   #22
mrowka_92_
Zadomowienie
 
Avatar mrowka_92_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 614
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

co do tabletek to tu masz watek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=112595
mrowka_92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:00   #23
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

ja lubię i opaleniznę jak i bladość, tzn jak jest lato to staram się opalić - choćby samoopalaczem, (nie korzystam z solarium i nie zamierzam) a jak jest zima to jestem blada i zamierzam w tym czasie sztucznie się opalać, mi się bardzo nie podoba na siłę się opalanie w zimę kiedy wiadomo że to jest sztuczna opalenizna.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:22   #24
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Cool Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

mi się bardzo jasna karnacja nie podoba [szczególnie latem] co nie znaczy, że jest brzydka - wprost przeciwnie, niektóre dziewczyny ślicznie wyglądają.
ale wygląda dużo ładniej [zwłaszcza u blondynek] niż solarkowy pomarańcz

ja mam dość ciemną karnację, zazwyczaj pod koniec czerwca wyglądam jak "czekoladka" [to nie moja opinia]- z tym, że ja się nie opalam - nie rozumiem jak można leże pół dnia plackiem na słońcu. kiedy byłam młodsza strasznie mnie wkurzało, że mam najciemniejszą skórę ze wszystkich, ale na szczęście zmądrzałam i uwielbiam gdy moja skóra jest opalona [opalam sie odrazu na brązik]
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 17:26   #25
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

Ja jestem konkretnym bkadziochem, na solare nie chodze, sama plackiem nie leze i nie oplam sie. Ba eksponuje moje cialko a durne komentarze mam w tyel xD Tobie radze to samo
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 18:13   #26
mrowka_92_
Zadomowienie
 
Avatar mrowka_92_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 614
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

ja mam jeszcze i jak sie opalam to mi wiecej wyskakuje na twarzy;/ i czasami etz na innych meijscach. widziałyscie dziewczyny z reklamy princessy? bardzo ładnie wyglada w tej jasnej cerze
mrowka_92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 18:25   #27
nalesniczek
Raczkowanie
 
Avatar nalesniczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bogatynia (pyza:P)
Wiadomości: 127
GG do nalesniczek
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

Nooo fakt niektórym dziewczyną i kobietą pasuje bladość innym opalenizna.
Ale co jak cos wole być blada jak ściana(chociaż aż tak blada nie jestem) niż wyglądać jak spalona kiełbaska Jakoś nie wyobrażam sobie Avril Lavigne opalonej , albo kogoś kto ma bardzo jasną karnacje.Poprostu taki typ urody i moim zdaniem nie należy się opalać na siłe tak jak już to zostało powiedziane i ja tez mam gdzieś to ,że się komuś blade ciałko nie podoba phiii...na okres lata może postaram się jakoś opalić ( z największym filltrem) albo zastosuje jakieś inne cuda ale napewno nie solare A na wiosne , jesień i zimę będę miała jasną skóre i napewno będę ładniejsza niż jakbym miałabyć przypalona No i o! już sie nie martwie swoją bladzizną , a ciesze się z niej bynajmniej jestem inna.Czy się to komuś podoba czy nie!!
__________________
Konsekwencja, cierpliwość i wytrwałość-bez tego ani rusz
nalesniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 18:49   #28
Ewiyumi
Raczkowanie
 
Avatar Ewiyumi
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 140
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

nalesniczek - i tak wlasnie powinno sie myslec! Tez nie przeszkadzaja mi te tanie zaczepki dotyczace jasnej karnacji. Mi sie tak podoba i to najwazniejsze.
A to, ze niektorym bladosc kojarzy sie z choroba, to zmartwienie tego, kto tak mysli. Dla mnie za bardzo opalone dziewczyny kojarzą sie z choroba, a jednak wiecej chodzi skwarek, niz bladych. Ciekawe tylko czemu te blade musza wysluchiwac wiecej niemilych komentarzy.


No ale skoro jest to w kategorii Moda, to piszcie dziewczyny jakie kolory ubran najlepiej wybierac. Moze macie tez jakies fotki?
Ewiyumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:22   #29
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

Czemu jak ktoś jest blady to ciągle powtarza nie chce być spalona jak skwarek itp.ja nie jestem blada ale spalona też nie
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:43   #30
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Czy jasna karynacja może być ładna?

Najpiękniejsza jest zdrowa skóra, niezależnie od odcienia. Nie wstydź się bladości, zrób z niej swój atut.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.