Porada dla nieporadnej :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-23, 14:30   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

porada


Mam okropma blizne na czole po wypadku. Jest gleboka i bardzo widoczna. Co moze ja skutecznie zlikwidowac?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-23, 14:30   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
porada

Mam okropma blizne na czole po wypadku. Jest gleboka i bardzo widoczna. Co moze ja skutecznie zlikwidowac?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-24, 10:55   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: porada

Z tym pytaniem powinnaś zwrócić się do chirurga plastyka - dobry chirurg to cudotwórca i naprawdę może Ci pomóc. Może wystarczy laserowe leczenie blizny , ale jeśli blizna jest głęboka i duża tak jak piszesz to obawiam się, że efekty nie będą zadowalające.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-24, 10:55   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: porada

Z tym pytaniem powinnaś zwrócić się do chirurga plastyka - dobry chirurg to cudotwórca i naprawdę może Ci pomóc. Może wystarczy laserowe leczenie blizny , ale jeśli blizna jest głęboka i duża tak jak piszesz to obawiam się, że efekty nie będą zadowalające.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-22, 17:59   #5
Nanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 56
GG do Nanna
Porada dla nieporadnej :)

Mam takie pytanko z serii "upierdliwych". Mam mieszaną cerę, czasem coś mi wyskoczy niespodziewanego ale jest to raczej efekt mojej "dłubaniny" w tym czymś Moja cera jest zaczerwieniona, wrażliwa i ma popekane naczynka wokół noska. Czyli w sumie wszystko na raz... Potrzebuję kremiku na noc, ale napewno nie tłustego, raczej w formie fluidu, z jakimiś już chyba opóźniaczami starzenia Mam 26 lat. Dziekuję bardzo za pomoc.
Nanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-23, 18:54   #6
kedesza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 140
Re: Porada dla nieporadnej :)


Edytowane przez kedesza
Czas edycji: 2005-10-11 o 14:14
kedesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-23, 20:45   #7
Nanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 56
GG do Nanna
Re: Porada dla nieporadnej :)

Dziekuję bardzo za komplement zawiązany z wiekiem... Ostatnio ciut się podłamałam bo znalazłam na udach skórkę pomaranczową...I dzięki za rady.
Pozdrawiam
Nanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 10:38   #8
Aga24a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 27
GG do Aga24a
Porada

Chciałabym sie poradzić.
Mam 25 lat, śniadą cerę (bladą), mieszaną oraz suchą, jak wchodzę z zimnego do ciepłego robię sie czerwona. Chciałabym się dowiedzieć jaki krem jest najlepszy w takim wieku i z jakim filtrem. Zbliża sie lato i chcialabym sie spytać jakie filtry używać. Może używac blokerów (jakich)? jak je używac? Jakie używać kremy pod oczy niezbyt drogie również z filtrem. Dziekuję za rady.
Aga24a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 15:15   #9
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Porada

Witaj Aga.
Nie ma takiej możliwości, abym udzieliła Tobie wyczerpującej odpowiedzi w jednym poście. Nie mogę też Tobie polecić konkretnego kremu, bo to co odpowiada jednym, może nie odpowiadać drugim. Ale napiszę tu parę najważniejszych rzeczy, a po resztę odeślę Cię do wątków o filtrach.

Kremy (emulsje, mleczka) z filtrami stabilnymi mają takie firmy jak: L'oreal, Garnier, Vichy, LRP, Avene, Bioderma, SVR (chyba nic nie pominęłam ). Najlepiej, aby była to ochrona spf 40 - spf 50+. Tych kremów można również używać pod oczy. Co więcej, można też na twarz stosować mleczka przeznaczone do ciała. Aby filtr zapewniał podawaną przez producenta ochronę, należy nałożyć na twarz 1,8 - 2ml.
Kremy są różne: mają różne konsystencje, niektóre zawierają alkohol (a niekażda buzia to lubi ), niektóre są tonujące.
Aby w pełni korzystać ze wspaniałych zalet filtrów, należy zdobyć o nich trochę wiedzy. Dlatego proszę, abyś przejrzała wątek "do filtromaniaczek" - oto link:http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=89045&page=46 Jeśli będziesz miała pytania o filtry, zadawaj je śmiało na filtromaniaczym wątku.

Pozdrawiam ciepło

EDIT Podałam zły link, ale już poprawiłam

Edytowane przez chocolatka
Czas edycji: 2006-03-28 o 17:58
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.