Kosmetyki Kanebo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-23, 11:07   #1
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat

Kosmetyki Kanebo


Do Diorka:
Cześć!
Pozwalam sobie napisać do Ciebie. Przedstawiłaś dużo informacji na temat KANEBO, więc widzę że się orientujesz.
Otóż martwi mnie trochę Twoja opinia na temat KENABO, wysłana do Smoczycy 19.09.03. Ja przemierzyłam dosyć długą drogę, aby znaleźć naprawdę zadawalające kosmetyki. Właśnie mam zamiar wydać swoje oszczdności na
emulsję i lotion z serii IB II, fluid juz kupiłam. Od ponad tygodnia, a nawet już dwóch stosuję te preparaty (dostałam próbki z drogerii, odlane z testerów) i Diorku jestem tymi kosmetykami po prostu zachwycona!!! Cera
nareszcie nawilżona i efekt ten utrzymuje się niemalże cały dzień, gładka, przyjemna w dotyku, luksusowa, bez wyprysków.
Stosowałm też Skincare Shiseido i niestety rozczarowałam się, emulsja do cery mieszanej już od momentu nałożenia do jej zmycia, lepi się na twarzy,a cera błyszczy przez cały dzień, z minuty na minutę intensywniej. Krem
pod oczy pozostawia tłustą powłokę, nic przyjemnego, uwidaczniając tym samym zmarszczki.
Czy Kanebo jest naprawdę takie be? I co znaczy, że emulsja IB II tylko ładnie pachnie i czy lotion IB II rzeczywiście zawiera alkohol, bo to
byłaby prawdziwa tragedia i czy tylko ten lotion? Wiesz, zanim znów wydam fortunę na kosmetyki, a potem się zastrzelę, chciałabym znać szczere opinie. Nie są to tanie kosmetyki. Wiesz, ja mam cerę mieszaną, czasami
przetłuszczajacą się, głównie czoło, może masz dla mnie jakąś ciekawą propozycję, nadmieniam że obecnie szukam czegoś intensywnie nawilżającego, a czy znasz jakiś porządny krem pod oczy, mam 27 lat i już niestety
głębokie znarszczki.
Wiesz, i Twój Styl, i LOOK Twój Styl i nawet Uroda bardzo pozytywnie piszą
o Kanebo, i to właśnie Kanebo jako pierwsze odkryło kwas hilurainowy(pewnie, na pewno przekręciłam nazwę), o właściwościach silnie nawilżających, wiele
firm na tym bazuje.
To na tyle męczenia, Wesołych Świąt i Nowego Roku. Jak znajdziesz chwilę to napisz.Pozdrawiam,
Dorota

Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2006-09-12 o 19:39
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-23, 11:59   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: DIOREK- odezwij się koniecznie!!!

dorotabat napisał(a):
> Wiesz, i Twój Styl, i LOOK Twój Styl i nawet Uroda bardzo pozytywnie piszą o Kanebo [..]

To znaczy, że firma kosmetyczna ma dobrze rozwinięty oddział PR. Kontaktuje się z dziennikarkami, daje im gadżety reklamowe: produkty [których dziennikarki mają tyle, że nie zdążą przetestować na umówiony termin oddania opinii do druku] apaszki, toreby etc etc, zdjęcia produktów w formacie jpg..

Nie wiem nic na temat Kanebo - natomiast opisana przeze mnie reguła jest jak najbardziej prawdziwa.. To jeśli idzie o dziennikarki z działu 'uroda' - natomiast na te przeróżne notki wpływ ma również redaktor naczelny i ten najchętniej kazałby pisać dziennikarce 'od urody' o produktach, które się najczęściej reklamują [wy nam dajecie pieniążki za reklamę - my wam opisujemy 'obiektywnie' jaki to fajny jest wasz produkt]. taki jest mechanizm..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.