Dermedic - Acne Sun Protect 20 UVB/UVA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-28, 19:54   #1
aktin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 47

Dermedic - Acne Sun Protect 20 UVB/UVA


Kochane, czy używałyście może kremiku firmy Dermedic - Acne Sun Protect 20 UVB/UVA? Jest to ochronna emulsja do opalania do skóry trądzikowej. Zawiera filtry fizyczne (niejaki Eusolex UV PEARLS)i chemiczne, faktor 20.
Osatnio eksperymentuje trochę z kwasami i szukam kremu z odpowiednim filtrem. Nie mam już trądziku , ale wciąż jestem posiadaczką dość tłustej cery z całym dobrodziejstwem inwentarza . Zastanawiam się czy krem stricte do skóry trądzikowej za bardzo nie wysuszy mi buzi. Zastanawiam się także, czy 20 to wystarczający faktor, skoro na noc codziennie używam Lysanela activ?
Miałyście kobitki kochane już do czynienia z tym mazidłem, bo na KW krem nie został jeszcze zgłoszony? A może polecicie mi jakiś inny krem z wysokim faktorem, który będzie się sprawdzał przy tłustej cerze, nie będzie zatykał porów i będzie nadawał sie pod makijaż?
Z gory dziękuje
aktin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 20:41   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Do Beatki i Wizażanek!

Dla tłustej cery bardzo dobrze sprawdzają się SVR 50B i 100B , opisywanego przez Ciebie kremu nie znam -ale z filtr w wysokości 20 zimą na pewno będzie odpowiedni , jeżeli krem nie zawiera składników antybakteryjnych to na pewno nie będzie Ci dodatkowo wysuszał skóry.Najlepszym wyjściem byłoby zdobycie próbek i sprawdzenie na własnej skórze.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.