O kwasy pytanie raz jeszcze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-24, 14:08   #1
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503

O kwasy pytanie raz jeszcze


Od ok 3 tygodni stosuję Effaclar K. Od samego poczatku dobrze tolerowałam ten krem, nagle zaczęły pojawiać sie problemy skórne do tego skóra nie chce się goić. Mam zatem pytanie :po ilu dniach stosowania mogą pojawić się wypryski itp( o ile wogóle - bo to raczej delikatny krem). Pytam, bo nie wiem czy to akurat nie alergia pokarmowa Jakieś 2-3 miesiące temu pojawiła się nagle. Udało mi się to wyleczyć. Niestety, aby byc w 100% pewną coż to mam na twarzy,lub na co moja skóra reaguje tak, a nie inaczej, muszę czekać aż do 5 marca, bo wtedy mam wizyte do alergologa Effaclar stosuję nadal, a do tego wapno i coś na alergię.
Z góry dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-25, 16:13   #2
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Re: Alergia :(

To chyba jednak alergia, bo wysypało mnie jeszcze na dekolcie, szyi Dlatego prosze o radę, jak sie tego pozbyć ?? Przemywam naparem z lipy, myję żelem do twarzy. Nie wiem co jeszcze I chodzę w golfach Macie może jakies sprawdzone "przepisy" ?
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-25, 18:11   #3
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Alergia :(

ojej.wprawdzie nie odpowiem na Twoje pytanie, bo nie za bardzo umiem...ale chciałam powiedzieć, że bardzo Ci współczuję. mam nadzieję,że uda Ci się uporać z tym szybciutko.pocieszające jest to, że mamy teraz zimę. noszenie golfów latem to raczej odpada. chociaż wkurza mnie ta przeklęta zima niemiłosiernie, to jak widać może sie do czegoś przydać.
pozdrawiam.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 11:30   #4
marti*
Raczkowanie
 
Avatar marti*
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wroclaw (chwilowo San Francisco)
Wiadomości: 127
Re: O kwasy pytanie raz jeszcze

Jadja kochanie, ja bym chyba na Twoim miejscu odstawila Effaclar K. Mialam podobne reakcje na Active C LPR, a szczerze mowiac to wiekszosc kosmetykow tej firmy mnie uczula. Odstaw to i nie mecz sie, zobacz czy Ci przejdzie, jezeli zobaczysz poprawe to znaczy ze to nie zadna alergia tylko interakcja na ten kosmetyk. Chyba nie ma sensu sie meczyc a wiem ze np kosmetyki z Avenu z serii Cleanance sa rownie dobre jak Effaclar, odstaw i sprobuj zmienic. papa
marti* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 13:36   #5
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Re: O kwasy pytanie raz jeszcze

Dzięki za odpowiedzi. Spróbuje odstawić na jakiś czas Effaclar i zobaczymy.Od kilku dni smaruję tylko czoło i wygląda ono niezbyt ciekawie Dobrze,że jestem posiadaczką grzywki
Jeszcze raz dziekuję!
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.