Maseczka nawilżająca Soraya - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-04, 20:21   #1
pitipel
Gość
 
Wiadomości: n/a

Maseczka nawilżająca Soraya


Dziewczyny, cóż to być może: oto nawilżam sobie pyszczysko maseczką nawilżającą Sorai; produkt ogólnie b. dobry, chwalony w KW, i ja go sobie chwalę, ale oto po starciu wacikiem nadmiaru maseczki (znikomego zresztą) twarz jest nawilżona i zrelaksowana dosłownie ok. 30 min; później już zaczyna ciągnąć i robi się niefajna.
Poradźcie, co z tym fantem zrobić, jestem jeszcze nie tak stara, żeby się godzić z takimi niepokojąco zmarszczkogennymi sytuacjami. Pomożecie?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-05, 12:31   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: POMOŻECIE?

Może ta maseczka ci nie służy co?
Dla mnei Soraya jest jedną z tych firm, ktorej kremy i maseczki nigdy nie służyły, efekty były w postaci potowrnych uczluleń. Ostatnio kupiłam różne maseczki tej firmy, takie w saszetkach i jak nałożyłam niby ok, nawet nic nie szczypało, starłam resztki wieczorkiem, i następnego dnia rano... obudziłam się z czerwoną niczym burak i mocno spuchniętą buzią. NIe skojarzyłam od czego to, i nałożyłam maseczkę (dotleniająca i bioodnowa) jeszcze parę razy - z równie opłakanym efektem za każdym razem.
Niestey, jakoś bardzo mnie podrazniają te kosmetyki, nie miałam takich sensacji ani z dermiką, erisem czy daxem. Ot tej pory sorayi raczej unikam i myśle że dla wrażliwców nei jest to dobra firma.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-05, 14:22   #3
pitipel
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: POMOŻECIE?

No właśnie; przepatrzyłam KW i fora i okazuje się, ze nie ja jedna miałam taki problem z tą konkretną meseczką. Chciałam kupić Ultranwilżającą, ale nigdzie nie ma (podobno lepsza). Może i tę serię wycofują? Tak jak Dermiceę, buuu! Tak więc niepotrzebnie zawracałam głowę na forum. Ale dzięki wielkie Smoczyco, tak miło z Tobą porozmawiać.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.