Jak to działa- samoopalacz. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-06, 12:08   #1
martoosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1

Jak to działa- samoopalacz.


Witam,chciałabym sie dowiedziec jak dziala samoopalacz,np . taki SOPOT ? Moja cera jest jasna mam troszeczkie piegów, ale jestem troche opalona po solarium i chciałabym skonczyc korzystac z solarium [z racji cery] ale chciałabym zachowac brąz.Interesuje mnie to ,jak działa samoopalacz,jak długo trzyma opalenizne, czy np.po godzinie od nalozenia jego moge wsmarowywac kremy normalnie w twarz czy jest na niej jakas "powloka" z samoopalacza? ...i czy naprawde istnieje ryzyko ze po samoopalaczu moge miec raz ciemniej raz jasniej ? Prosze o odpowiedz..
martoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 14:49   #2
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: jak to działa?...

ja co prawda nigdy nie używałam samoopalacza, nie mam takiej potrzeby, ciut na ten temat kiedyś czytałam- może poszukaj w opiniach kosmetyków- bo w zależności od tego jaka firma to lepiej lub gorzej się wciera (a co za tym idzie nie masz lub masz plamy) no i zobaczysz jak długo się trzyma kolor i czy jest naturalny. Plamy- jasne i ciemne- powstają wskutek nierównomienego roztarcia- czasami samoopalacz jest za gęsty i ciężko go rozsmarować. Wiem też że niektóre mogą brudzić ubrania, trzeba jakiś czas odczekać. różnie jest też z zapachem. Najlepiej zobacz na opinie, tam będzie (a przynajmniej powinno) wszystko o tego rodzaju kosmetykach różnych firm. papa.
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 16:46   #3
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: jak to działa?...

krem Zaji SOPOT, to krem brązujący... nie brudzi ubrań ani nie pozostawia plam od nierównomiernego nałożenia... nie jest to typowy samoopalacz dlatego też nie ma się po mim brązowej buzi. Ja go stosuje na noc
Pozdrawiam
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 20:22   #4
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: jak to działa?...

Dolly ja tez wlasnei mam ten kremik i zastanawiam sie jak on dziala... na noc? A nie masz potem zadnych 'nierownosci'? Masz ciemna karnacje, czy jasna i jeszcze jedno jesli moge spytac jak sie opalasz na czerwono czy brozowo? Czy to ma jakies znaczenie??
Z gory dzieki za odpowiedz
Margarecia
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 21:33   #5
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: jak to działa?...

Na noc, ponieważ on ma jak dla mnie śmierdzący zapach i bym nie wytrzymała cały dzień z nim na twarzy hihi
Nie pozostawia żadnych nierówności, ponieważ to nie jest typowy samoopalacz
hmmm... co do cery to nie wiem jaką mam ani nie ciemną ani nie jasną... taką normalną a opalam sie na brązowo

pocztaj na KW o tym kremiku -> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=782
pozdrawiam
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.