Szukam dobrego kremu do cery mieszanej i normalnej i maseczki antybakteryjnej. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-08, 11:19   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621

Szukam dobrego kremu do cery mieszanej i normalnej i maseczki antybakteryjnej.


chciałabym prosić o polecenie jakiegoś dobrego kremu do cery mieszanej i normalnej (ale nie tłustej ! :P )
byłam ostatnio u kosmetyczki i powiedziała żebym takich używała ,bo używałam nawilżających tylko do suchej cery a one były za tłuste i pozatykały i pry i mi syfki wyskoczyły
I jeszcze jakąś maseczke antybakteryjną ,ściągającą z glinką ,bez alkoholu...
i chciałam się zapytać czy w sklepie ,albo aptece można kupić wode thermalną (nie wiem jak to sie pisze) i czy można ją używać codziennie do mycia buzi ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 12:39   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: prośba do kosmetyczki i nie tylko :)

Może podpasuje Ci któryś z kremów firmy Norel: szczególnie polecam: Dermosystem20 -nawilżająco-odżywczy,lub z serii Arnika -nawilżający, przy okazji chwalenia tej firmy chciałabym Ci zwrócić uwagę na emulsję pod oczy (ochronna,dla młodej cery), maseczka wg.mnie najlepsza będzie glinka Argiletz (jeśli ma byc antybakteryjna to polecam zieloną glinkę).
Wodę termalną można kupić przede wszystkim w aptekach:kilka firm ma taką propozycję,także w gabinetach kosmetycznych.Woda termalna raczej nie służy do mycia twarzy - przeważnie jest w aerozolu i służy do spryskiwania twarzy (ma działanie odświeżające,łagodzące,za wiera mikroelementy - możesz stoswać ją takze do spryskiwania maseczki z glinki -aby nie dopuścić do jej wyschniecia),wodą termalną spryskujesz twarz ,chwilkę odczekaj i delikatnie osusz skórę-nie czekaj aż woda wyparuje.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 14:01   #3
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: prośba do kosmetyczki i nie tylko :)

Mam jeszcze tylko jedno pytanie
Bo Pani kosmetyczka powiedziała ,żeby używać kremów do cery mieszanej i normalnej i tak samo z kosmetykami do makijażu... ,że mają to by podkłądy ,fluidy matujące...
kiedyś takich używałam ,wprawdzie były chyba troszkę ciężkie ,ale strasznie mi skórę wysuszały .
Więc jak sobie z tym poradzić jezeli zdarzy się ,że znowu przy uzywaniu kosmetykow matujacych zacznie mi się przesuszać skóra ? Mam do tego (tak powiedziała Pani kosmetyczka) cerę narazona na problemy naczynkowe , nie widac ich poza partią przy nosku która jest zaczerwienionna i wlasnie przesuszona ... czy na tę partię kłaść jakieś inne kosmetyki ?
pozdrawiam
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.