Ruby rose, kwasy i herbata :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-27, 13:21   #1
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf

Ruby rose, kwasy i herbata :)


No to może najpierw się przedstawie bo nie wszystkie jeszcze mnie znacie :P Na imie mi Martyna albo jak ktoś woli Martina. Zresztą sama tak wole hehehe. No dobra przejde do rzeczy. Otóz mam do was drogie wizażanki kilka pytań. No więc tak chciałabym się zapytać was gdzie kupiłyście kosmetyki Ruby Rose? Chodzi mi glównie o paletki ale również o błyszczyk shiny pearl lipgloss. Czy te kosmetyki są w drogeriach? Ja oczywiście mądra nigdzie nie moge ich znalezc. Nawet na najzwyklejszych bazarkach...
Po drugie chciałabym mieć jakiś kremik z kwasami ale w małych stężeniu. Czy możecie polecić mi jakiś? Aaa szczególnie chodzi mi o to żeby oczyszczał pory. A może polecicie zamiast tego kremiku z kawsami cos innego o dosyc podobnym działaniu? No i tak na konec chciałabym sie was zapytać czy w waszych miastach jest taki sklep Kawy i Herbaty Świata? I czy opłaca sie tam kupowac? Wiem wiem to niezwiązane z forum kosmetyczka ale tak jakoś ostatnio polubiłam wszystkie herbatki np czerwone zem sie musiala spytac hehe. No to by było chyba na tyle.
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-27, 13:59   #2
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Witam i jush się pytam

Hej hej
Na pierwsze pytanie odp. jest taka, iż szukaj tych kosmetyków właśnie na bazarkach, bo w zwykłych sklepach ich nie uświadczysz Możesz je kupić także na allegro (dosyć dużo tego jest na aukcjach).

Co do kremu z kwasami to nie polecę ci konkretnego, ale przejżyj KW i forum, gdyż było mnóstwo wątków i dyskusji na ten temat, więc będziesz mieć czytania na kilka godzin

Hmm, herbatki kupuj tam gdzie ci smakują W takich sklepach fajne jest to, iż jest ogromny wybór smaków, formy, zapachów, ceny herbat i czego sobie jeszcze życzysz
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-27, 21:57   #3
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: Witam i jush się pytam

No to znowu się trochę pomęczę. Buu... Ale i tak dziękuję slonko
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.