Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-22, 13:22   #1
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186

Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki


Witam Was drogie dziewczyny

Od października zaczynam studia na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapi we Wrocławiu.

Zapraszam wszystkie studentki (te przyszłe i obecne) do wymiany opinii na temat naszych studiów i uczelni :P

Może znajdą się porady od jakichś bardziej doświadczonych dla nas "nowicjuszek" , jakieś wskazówki... byłabym bardzo wdzięczna


Pozdrawiam Wszyyyystkie Wizażankki
mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 16:33   #2
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

moja kollezanka to studiuje i jest bardzo ciezko chyba ze kochasz baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo biol a w szczegolnosci chemie to bedzie ci ok
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 17:40   #3
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

zeby az kochac to nie ale bardzo lubie biologie i chemie tez, w koncu przez 3 lata liceum mozna polubic
a moze wesz jak ludzie na tej uczelni, bo boje sie, ze beda to glownie bogate panienki, ktore ida tam nie dlatego ze marza o zostaniu kosemtologiem, tylko po to aby cos studiowac...
mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 21:23   #4
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

czy ktoras z Was bedzie studiowac kosmetologie w Krakowie ?
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 21:53   #5
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Smile Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

ja jak napisalam wyzej mam zamiar studiowac we Wrocławiu bo duzo dobrego slyszalam o tej szkole... o krakowskich szkolach jest sporo na wizazu wiec wystarczy ze wpiszesz w wyszukiwarce haslo kosmetologia... a idziesz na dzienne czy zaoczne?
mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 21:58   #6
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

wybieram sie na zaoczne zeby jeszcze pracowac i placic jakos za te studia :P a Ty?
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 22:02   #7
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

ja ide na dzienne... i powiem Ci ze mam niemaly stres jak to bedzie, czy dam rade, bo studia z tego co slyszalam trudne sa...
mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-22, 22:09   #8
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

ja tez a zwlaszcza biologia i chemia...ale coz...chce bardzo isc na te studia i mam nadzieje ze dam rade wiec Ty tez glowa do gory i poradzimy sobie
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 22:11   #9
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

oby oby zycze powodzenia
mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 22:14   #10
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

ja Tobie takze nie obejrzysz sie a bedziemy kosmetyczkami
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 00:03   #11
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
wybieram sie na zaoczne zeby jeszcze pracowac i placic jakos za te studia :P a Ty?

A ile jest przedmiotów na studiach zaocznych ?
Bo z tego co przeglądałam kiedyś rozkład zajęc koleżanki to na dziennych są 23 przedmioty ,a jak z zaocznymi ?
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 11:37   #12
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

kolejna studentka kosemtologii sie zglasza - Poznan (wspia) dzienne od października oj duzo mnie to kosztowalo, daleko od domu, dojezdzanie, ale mam nadzieje w przyszlosci jakos mi sie to zwroci no i w koncu bede robic to co kocham!

strasznie sie boje. Choc biologie w liceum mialam rozszerzona, przyznam ze ciezko bylo, chemie lubilam ale podstawowy material, czesto lekcje przepadaly, wiem ze jestem straaaaaaaaasznie do tylu. Studia ciezkie ale mam nadzieje sobie poradze

swietny watek!
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 14:49   #13
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

hej ewelka

ja tez bede daleko od domu bo jestem z swualk a to jest jakies 600 km od wroclawia!
dzisiaj wlasnie wrocilam bo skladalam papiery na uczelni...i wrazenie jest calkiem ok (poza dwiema studentkami ktore przyszly po odbior indeksow do sekretatriatu...i wygladaly dosyc "ciekawie")

tez mam niezly stres poniewaz nikogo nie znam we wroclawiu... tego miastatez nie....


ale poradzimy sobie


pozdrawiam
mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 15:41   #14
pola-pola
Przyczajenie
 
Avatar pola-pola
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań-Bydgoszcz
Wiadomości: 25
GG do pola-pola
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Witam przyszłe studentki kosmetologii!!

Od października zaczynam studia stacjonarne w Poznaniu na Uniwersytecie Medycznym, z tego co już widziałam, studia zapowiadają się ciekawie Najbardziej boję sie połączenie moich aktualnych studiów (3 rok farmacji) z kosmetologią...
__________________
"Słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, bo oni też mają swoją opowieść"
pola-pola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 17:34   #15
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

witamy pola-pola

na pewno sobie poradzisz, farmacja to podobno bardzo ciezki kierunek wiec jestes przyzywczajona do ciezkiej pracy :

ja obawiam sie anatomii najbardziej...no i ze ciezko bedzie mi poznac tam jakies mile dziewczyny....bo wiadomo co sie mowi o prywatnych studiach...
mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 13:46   #16
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

A ja najbardziej boje sie biofizyki, jeju fizyki mialam tyle w liceum ze szok, zero, kompletnie nic nie umiem. Z chemia dobrze tyle ze duzo lekcji przepadalo, biologia tez dobrze

A anatomia to podobno pogromca! Ale trzeba to przezyc. mam ogromny atlas w domu ANATOMIA CZLOWIEKA ma ok 230 stron. Hmm ja mam cos takiego umiec
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 19:10   #17
Mousik
Raczkowanie
 
Avatar Mousik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 55
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Ja co prawda studiuję na zupełnie innym kierunku, ale chemii mam sporo i przedmiotów przyrodniczych. Daję sobie radę chociaż w liceum miałam biol. i chem. tylko na poziomie podstawowym więc głowa do góry A biofizyka... znam to, pochrzaniony przedmiot!! Wbrew pozorom z fizyką taką szkolną nie ma za dużo wspólnego. Ciężko było ale zaliczyłam, wszystko jest do nauczenia, a braki z liceum nie stanowią dużego problemu na studiach, na serio tak więc pocieszam przyszłe studentki, nie bójcie się dacie sobie radę! Pozdrawiam
Mousik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 19:43   #18
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

hehe, dokladnie, jak bylam w szkole skladac papiery to dziewczyna z sekretariatu mowila wlasnie o anatomii...i o tym ze ciezko zdac ja za pierwszym razem, no ale nic solidna praca i mysle ze jakos sobie poradzimy :P

a fizyka...bleh ...dla mnie to kosmos!
__________________
Nie dam się lenistwu!!


mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 21:22   #19
Justyneczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Ja również będe szła na kosmetolgię w Szczecinie boję się strasznie ale bardziej tego że będe się uczyła w systemie zaocznym i że jest to gorsza nauka niż w trybie dziennym i mniej się nauczę. Nie wiem nawet czy wybrałam dobrą szkołę czy nie... ide na Wyższa Szkoła Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie.
Pozdrawiam przyszłe studentki i kosmetyczki
Justyneczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-29, 21:26   #20
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

witamy

tryb zaoczny jest iezszy bo masz mniej czasu na nauke i musisz ja sobie jakos porozkladac...a materialu tyle ile na dziennych, ale dasz rade

pozdrawiam
__________________
Nie dam się lenistwu!!


mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 11:59   #21
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

ja wlasnie najpierw chcialam isć na zaoczne ale rodzice stwierdzili że ciezko by mi bylo, po pierwsze samemu tyle nadrabiac w domu... a po drugie zajecia praktyczne, wychodzi ich duzo mniej. Ciesze sie ze ide na dzienne ale tez strasznie sie boje
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 12:47   #22
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

witam Ja takze ide na kosmetologie w Lublinie w systemie zaocznym i nie wiem czy sie nie wycofac.. bo z tego co piszecie jest chemia fizyka bleee nie nawidze tych przedmioto wnatomiast biol uwielbiam Choc mnie pocieszaja ze wcale nie bedzie ciezko bo wiadomo ze place i nie beda robic jakis wiekszych problemow... ale ja sie boje ze nie dam rady
__________________
KOCHAM MOJEGO SKARBA http://suwaczek.com/200611172438.png


Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę'
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 10:40   #23
Justyneczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Ja się strasznie cieszę z tego kierunku i nie mogę się doczekać juz.
Justyneczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 17:14   #24
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

chyba kazdy sie boi...to taki stres przed nieznanym :P
__________________
Nie dam się lenistwu!!


mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 14:33   #25
martuska2204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Dziewczyny nie bójcie się tak Przecież na Waszym kierunku ważna jest przede wszystkim praktyka. Nie bójcie się tak anatomii ( kosmetologia to nie medycyna;p), fizyki, biologii ani chemii. Dacie radę Chociaż rozumiem Wasz strach, 2 lata temu też zostałam świeżo upieczoną studentką, tylko zupełnie innego kierunku- ekonomii. Na początku pewnie na każdych studiach jest ciężko, ale to dlatego że jest to coś nowego. Trzeba się z tym zapoznać, a później już bedzię z górki
Do założycielki wątku: napewno znajdziesz jakąś bratnią duszę i nie wszystki laski będą takie jak te 2, które odbierały indeks. To tylko pozory, że na prywatnich studiach są same takie osoby, co prawda ja studiuję na uczelni państwowej, ale mam dużo znajomych z prywatnych i są naprawde normalni
martuska2204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 15:46   #26
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

wiecie co mi chyba juz przeszedl lek przed chemia skoro przez liceum dalam rade to i teraz sobie poradze Ale pojawil sie nowy problem.. otoz kazdy mi mowi zebym szla na rachunkowosc bo jestem po liceum ekonomiczno administracyjnym i takie mi zamieszanie w glowie zrobili ze sama juz nie wiem
__________________
KOCHAM MOJEGO SKARBA http://suwaczek.com/200611172438.png


Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę'
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 16:03   #27
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

dzieki martuska... wiem wiem, ze nie mozna tak klasyfikowac ludzi, ale one na prawde zniechcecily mnie troche do tej szkoly, ale mam ndzieje ze nie bedzie zle:P

w sumie masz racje, nie trzeba sie bac, wszyscy na swoich kierunkach maja przedmioty, ktore sa postrachem pierwszoroczniakow


kasiaaa178...nie sluchaj ludzi, to twoje zycie, studiuj to co chcesz robic w przyszlosci, jezeli jest to kosmetologia czy cos zupelnie innego ale wiesz, ze tego pragniesz to nikt nie moze ci tego zabronic... wykonywany zawod musi ci sprawiac przyjemnosc...i to Ty masz go wybrac, a nie znajomi za ciebie...takie jest moje zdanie


pozdrawiam
__________________
Nie dam się lenistwu!!


mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 17:21   #28
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

no moje tez takie jest tyle ze ja juz sama nie wiem hihi;-p
__________________
KOCHAM MOJEGO SKARBA http://suwaczek.com/200611172438.png


Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę'
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 20:30   #29
sylwek
Raczkowanie
 
Avatar sylwek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 70
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

W ramach pocieszenia powiem ze mam kolezanke na kosmetolgii w krakowie,patrzac po tym co przerabiala to jest to jeden z latwiejszych kierunkow jesli chodzi o zagadnienia biologiczno-chemiczno-fizyczne..bo biologia tam opiewa na poziom liceum,chemia to szkoda gadac,nie trzeba nawet stezen umiec obliczac co dla mnie jest juz porazka totalna a fizyka to smiech na sali..nie wiem nawet czy ona wie co przerabiala wiec nie masz sie czym martwic bo z tych przedmiotow napewno nie bedziesz miala zadnych szczegolowych tematow ani zagadnien,anatomia jest wybiorcza i patrzac po tym ile u mnie sie poswieca czasu na anatomie i pytania z egzaminu a na to co ona miala to naprawde nie masz sie czym martwic..tyle wiem bo te rzeczy mialysmy czesciowo wspolne i pomagalam jej troche,a reszta czyli praktyki jakies dermatologie czy inne kosmetyczne bzdety to niestety nie wiem bo ona jest teraz na drugim roku i jej sie te *******y zaczna dopiero teraz..nie mniej jednak nic sie nie martw,do studiow trzeba podchodzic z rezerwa,bardzo czesto nie spelniaja one oczekiwan,niestety..ja jestem zadowolona,na zadne inne bym nie zamienila i tobie tego tez zycze,POWODZENIA

Edytowane przez sylwek
Czas edycji: 2007-08-03 o 20:32 Powód: zmiana slowa
sylwek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 20:53   #30
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez sylwek Pokaż wiadomość
W ramach pocieszenia powiem ze mam kolezanke na kosmetolgii w krakowie,patrzac po tym co przerabiala to jest to jeden z latwiejszych kierunkow jesli chodzi o zagadnienia biologiczno-chemiczno-fizyczne..bo biologia tam opiewa na poziom liceum,chemia to szkoda gadac,nie trzeba nawet stezen umiec obliczac co dla mnie jest juz porazka totalna a fizyka to smiech na sali..nie wiem nawet czy ona wie co przerabiala wiec nie masz sie czym martwic bo z tych przedmiotow napewno nie bedziesz miala zadnych szczegolowych tematow ani zagadnien,anatomia jest wybiorcza i patrzac po tym ile u mnie sie poswieca czasu na anatomie i pytania z egzaminu a na to co ona miala to naprawde nie masz sie czym martwic..tyle wiem bo te rzeczy mialysmy czesciowo wspolne i pomagalam jej troche,a reszta czyli praktyki jakies dermatologie czy inne kosmetyczne bzdety to niestety nie wiem bo ona jest teraz na drugim roku i jej sie te *******y zaczna dopiero teraz..nie mniej jednak nic sie nie martw,do studiow trzeba podchodzic z rezerwa,bardzo czesto nie spelniaja one oczekiwan,niestety..ja jestem zadowolona,na zadne inne bym nie zamienila i tobie tego tez zycze,POWODZENIA

mozna wiedziec na ktorej kosmetologii jest Twoja kolezanka ?
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-17 14:13:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.