Mezoterapia czy Karboksyterapia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-24, 09:25   #1
glizda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 3
GG do glizda

Mezoterapia czy Karboksyterapia


Witam serdecznie,

mam bardzo duży problem z mało jędrną (zwiotczałą) wewnętrzną strona ud oraz ramion - efekt odchudzania ... schudłam 30 kg w wieku 18 lat (teraz dobijam już do 30-stki)

Chciałabym uniknąć jednak operacji plastycznej i wyczytałam na forach że pomocą może być dla mnie za bieg mezoterapi lub karboksyterapi

Na czym polega różnica między nimi i czy faktycznie przynoszą efekty...

Wyjście na plażę lub na basen jest dla mnie koszmarem... :-(

Pozdrawiam

Glizda
glizda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 15:04   #2
Sabinka333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Hej,

Zasadnicza różnica między mikrodermabrazją a karbokstyreapią to:

Karboksyterapia polega na śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia - Czyli dwutlenek węgla jest wtłaczany pod skórę - dość ciekawe uczucie - powoduje to pękanie błony komórkowej, sprawia, że płynna zawartość komórek tłuszczowych usuwana jest przez nasz organizm w wyniku "podkręconego" przez CO2 metabolizmu.

Mezoterapia polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji leczniczych, pozwalających na regenerację skóry. Stosowana jest w wielu dziedzinach , usuwanie cellulitu, rozstępów, a nawet łysienia.

Jako, iż karboksyterapia skupia się raczej na jednej dziedzinie, raczej skłaniałabym się w stronę karboksyterapii bo wiadomo że jak coś jest dobre na wszystko to nie zawsze jest superdobre.

Mam nadzieję że troszkę chociaż rozjaśniłam sprawę, jeśli potrzebujesz więcej informacji pisz na priv albo odwiedź Klinikę Murano w Warszawie gdzie pracuję.

Edytowane przez Sabinka333
Czas edycji: 2014-08-22 o 14:39
Sabinka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 08:52   #3
Basia2404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Podobnie jak koleżanka powyżej polecam karboksyterapię. Sama się poddałam temu zabiegowi dlatego wiem co piszę Miałam problem z rozstępami (były dość świeże dlatego szybko zadziałałam). Wykupiłam pakiet 10 zabiegów, po których rozstępy stały się praktycznie niewidoczne. Co więcej, skóra stała się bardziej jędrna i gładka (co chyba dla autorki postu jest ważne). Zabiegi robiono mi specjalnym urządzeniem do karboksyterapii, Fenix czy jakoś tak. Poczytaj sobie trochę w internecie na ten temat. Ja skorzystałam z tej strony www.karboksyterapia.pl
Basia2404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 14:43   #4
Sabinka333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Ja mogę polecić tę stronkę: http://medycyna-naturalna.info.pl/
__________________
http://www.klinikamurano.com.pl
Sabinka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 16:09   #5
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Dziewczyny a co myślicie o karboksyterapii na okolice oczu? mam problemy z cieniami i zmarszczkami w tych okolicach, myślałam już o ostrzykiwaniu kwasem hialuronowym, ale wczoraj przypadkiem natknęłam się na informację na temat karboksyterapii - nigdy wcześniej nie słyszałam o tym zabiegu. Teraz szukam osób które poddały się zabiegowi właśnie pod kątem cieni pod oczami, szukam też dobrego gabinetu w Warszawie.
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 15:52   #6
eryka82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Trzeba uważać gdzie robi się karbokstyreapię. Ja miałam pecha robiłam zabieg pod oczami ponieważ mam duże cienie pod oczami. Zabieg nie przyniósł spodziewanych efektów. Pani zaleciła powtórzenie zabiegu czyli kolejne 245 zł. Po drugim zabiegu który była znacznie bardziej bolesny efekty były lepsze ale rozjaśnienie cieni nie było regularne i pojawiały się ciemne plamy. Potem dowiedziałam się że to może być wina wykonującego zabieg.

eryka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 17:26   #7
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez eryka82 Pokaż wiadomość
Trzeba uważać gdzie robi się karbokstyreapię. Ja miałam pecha robiłam zabieg pod oczami ponieważ mam duże cienie pod oczami. Zabieg nie przyniósł spodziewanych efektów. Pani zaleciła powtórzenie zabiegu czyli kolejne 245 zł. Po drugim zabiegu który była znacznie bardziej bolesny efekty były lepsze ale rozjaśnienie cieni nie było regularne i pojawiały się ciemne plamy. Potem dowiedziałam się że to może być wina wykonującego zabieg.

o kurczę
ja zdecydowałam się w końcu na mezoterapię light eyes, na razie jestem po pierwszym zabiegu i czekam na rezultaty
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 14:12   #8
Basia2404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez eryka82 Pokaż wiadomość
Trzeba uważać gdzie robi się karbokstyreapię. Ja miałam pecha robiłam zabieg pod oczami ponieważ mam duże cienie pod oczami. Zabieg nie przyniósł spodziewanych efektów. Pani zaleciła powtórzenie zabiegu czyli kolejne 245 zł. Po drugim zabiegu który była znacznie bardziej bolesny efekty były lepsze ale rozjaśnienie cieni nie było regularne i pojawiały się ciemne plamy. Potem dowiedziałam się że to może być wina wykonującego zabieg.

Po 1 zabiegu napewno nie będziesz widzieć efektów. Musisz wykonać serię i poddawać się regularnym zabiegom (np. 5 zabiegów raz w tygodniu) Ja po pierwszych 2 też miałam wątpliwości że to w ogóle zadziała na moje rozstępy. Po 4 widziałam już różnicę.
Basia2404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 14:30   #9
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Basia2404 Pokaż wiadomość
Po 1 zabiegu napewno nie będziesz widzieć efektów. Musisz wykonać serię i poddawać się regularnym zabiegom (np. 5 zabiegów raz w tygodniu) Ja po pierwszych 2 też miałam wątpliwości że to w ogóle zadziała na moje rozstępy. Po 4 widziałam już różnicę.
Basiu czy piszesz o karboksyterapii czy mezoterapii? Jeśli chodzi o mezoterapię kolejny zabieg mam dopiero za miesiąc.
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 12:18   #10
Basia2404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez aga29 Pokaż wiadomość
Basiu czy piszesz o karboksyterapii czy mezoterapii? Jeśli chodzi o mezoterapię kolejny zabieg mam dopiero za miesiąc.
Chodzi mi o karboksyterapię
Basia2404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 10:31   #11
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Basiu, a jakie odczucia związane z zabiegiem? Chodzi głównie o bolesność, bo słyszałam, że nie jest to dość przyjemny zabieg. Do karboksyterapii przymierzam się już jakiś czas, a nie ukrywam, że jest to dla mnie ważne jak i oczywiście efekty
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-17, 10:02   #12
Basia2404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Zabieg nie jest bolesny. Gaz aplikowano pistoletem Fenix, który podawał odpowiednią ilość dwutlenku węgla. Jak już piałam wcześniej, efekty są, dlatego śmiało mogę polecić karboksyterapię.
Basia2404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 12:48   #13
midryga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 12
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Ja robiłam sobie mezoteriapię lipolityczną we wrocławiu na inowroclawskiej. Natomiast mój zabieg był na podbródek (okropny był!) i teraz jest 100 razy lepiej. Nie wiem tylko, czy na ręce też się ja robi. Na pewno na fałdę na plecach,, brzuch i uda.
midryga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 14:45   #14
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Basia2404 Pokaż wiadomość
Zabieg nie jest bolesny. Gaz aplikowano pistoletem Fenix, który podawał odpowiednią ilość dwutlenku węgla. Jak już piałam wcześniej, efekty są, dlatego śmiało mogę polecić karboksyterapię.
Basiu, jestem po zabiegu karboksyterapii na skórę głowy i cieni pod oczami. O efektach niewiele mogę powiedzieć, gdyż muszę wykonać kilka serii. U Ciebie było chyba podobnie.
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 13:14   #15
Basia2404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Andzia, trochę cierpliwości, a na pewno będziesz zadowolona Ne efekty musisz poczekać, to jest niestety nieuniknione. Ale jestem pewna, że terapia na pewno zadziała.
Basia2404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 14:06   #16
malsta2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Hej dziewczyny.

Wiem, że wątek jest bardzo archiwalny, ale może któraś z Was ma nowe doświadczenia.. Karbo jest już dosyc znana na rynku, ale nadal się zastanawiam.. Słyszałam, że można zrobić dużo krzywdy takimi nakłuciami, że dwutlenek węgla potrafi się zgromadzić w stworzyć jakieś zgrubienia.. Czy to prawda?? Chciałabym zrobić zabieg na cellulit no i stad obawy, że to będzie wyglądać jeszcze gorzej niż przed rozpoczęciem zabiegów..
malsta2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 19:44   #17
karolina0203
Wtajemniczenie
 
Avatar karolina0203
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 262
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

podbijam pytanie
__________________
wymiana
szukam
fragrantica

szukam Alien, Innocent, Perles de Lalique, Crystal Noir, Florabotanica, La Petite Robe Noire
karolina0203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 13:40   #18
Kajap1309
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Chyba jednak nie ma chętnego, aby nam pomóc A z chęcią też bym się dowiedziała jak to inni widzą
Może czas podzwonić po klinikach, salonach i gabinetach i się samemu podowiadywać, skoro tutaj cisza..
Kajap1309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 10:08   #19
golobek122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Cześć dziewczyny

Mam pytanie, co polecanie na zlikwidowanie worków pod oczami- Mezoterapie czy Karboksyterapie?
golobek122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-09, 21:21   #20
renata_h86
Raczkowanie
 
Avatar renata_h86
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 171
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Ja polecam połączyć te dwa zabiegi. Zacząć od karboksyterapi.
renata_h86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 08:30   #21
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez golobek122 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny



Mam pytanie, co polecanie na zlikwidowanie worków pod oczami- Mezoterapie czy Karboksyterapie?

Karbo nic nie zdziałało w tym temacie.
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 20:30   #22
monissio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 182
Dot.: Mezoterapia czy Karboksyterapia

Coma ma rację, z własnego doświadczenia polecam mezoterapię, sama robiłam ten zabieg w <ciach>. Wiele dobrego słyszałam również o zabiegu teosyal redensity ii. W tej metodzie wykorzystuje się żel, który zawiera usieciowany kwas hialuronowy. Podobno też likwiduje worki pod oczami i doskonale nawilża delikatną skórę wokół oka.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-21 o 21:15
monissio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-21 21:30:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.