make-up- pogromca młodości? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-03, 20:28   #1
Aerien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 18

make-up- pogromca młodości?


[szukałam takiego wątku w wyszukiwarce, ale żem nie znalazła...albo szukać nie umiem ]

Powszechnie uważa się, że kosmetyki niszczą i postarzają cerę. Zawsze słyszałam: ,,nie maluj się, bo będziesz miała później problemy ze skórą". Zastanawiam się, co Wy sądzicie na ten temat.Czy także uważacie, że make-up pogarsza stan Waszej cery?
__________________
we're all mad here. i'm mad, you're mad.


Aerien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 20:44   #2
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613
Dot.: make-up- pogromca młodości?

napewno nie poprawia. skóra musi wkoncu oddychac, poza tym np: lato, gorąc, puder na twarzy, ohyda, leje sie po twarzy sam puder sie topi, (nie mowie o sobie, mowie o tym co widze) iii ... potem widze jak niektórzy zakropkowani chodzą .
__________________
Uwielbiam siebie


http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 20:51   #3
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Po pierwsze , ja sama się nie maluje bo jeszcze mi nie potrzeba. Chociaż już widze po klasie ,że niektóre koleżanki zaczeły się malować i to jak malować. Śmiesznie to wygląda , gdy dziewczyna stanie pod światło i widać gdzie jest puder a gdzie nie ma .
Ogólnie moim zdaniem kosmetyki postarzają i nieumiejętnie doprane oraz nakładane pogarszają stan skóry.
Dla mnie najważniejsza jest naturalność .
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 20:58   #4
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: make-up- pogromca młodości?

to chyba zalezy od cery, ale mysle ze mozna tak dobrac kosmetyki, ze nie beda szkodzic.

a podobno nakladanie fluidu zima jest wrecz wskazane, ale nie wiem ile w tym prawdy
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 21:01   #5
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Cytat:
Napisane przez Aerien Pokaż wiadomość
[szukałam takiego wątku w wyszukiwarce, ale żem nie znalazła...albo szukać nie umiem ]

Powszechnie uważa się, że kosmetyki niszczą i postarzają cerę. Zawsze słyszałam: ,,nie maluj się, bo będziesz miała później problemy ze skórą". Zastanawiam się, co Wy sądzicie na ten temat.Czy także uważacie, że make-up pogarsza stan Waszej cery?

To zalezy ile ma sie lat i jak sie stosuje np puder.
Nastolatki często przesadzaja np z podkładem...w ten sposób zapychaja pory...wiecej pryszczy i takie błedne koło sie robi.
Albo nie umiejetnie robia demakijaz nie odpowiednimi preparatami.

Ja prawie codziennie nakładam puder w płynie MF z filtrem 15 i w ten sposób chronię cerę przed UV.

Jesli dziewczyna jest młoda to sama w sobie jest piekna, a tuszowanie rzes nikomu jeszcze nie zaszkodziło.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 21:18   #6
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: make-up- pogromca młodości?

ja mam 15lat i w wakacje zrezygnowałam z pudru, generalnie przed wyjściem z domu odświeżam twarz tonikiem, maulję rzęsy tuszem i usta wazeliną, żeby ładnie błyszczały.
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 21:26   #7
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: make-up- pogromca młodości?

odpowiednio dobrany kosmetyk nie powinien pogarszać stanu cery. Może za to poprawić nie tylko wygląd skóry, ale i samopoczucie
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 21:35   #8
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Myślę że jednak coś w tym jest niestety- szybko zaczęłam nakładać podkład niepotrzebnie zresztą bo nie miałam ani nie mam nic do ukrycia,spodobał mi się chyba efekt nienagannej,okładkowej buzi heh teraz jak trochę zmądrzałam jestem w trakcie "odkladania",odzwyczajani a się od podkładu bo zauważyłam że skóra twarzy po zmyciu makijażu sprawiała wrażenie niedotlenionej,bez blasku,bez tej "iskierki",brakowało jej życia-narazie minął miesiąc odkąd nie nakładam podkładu-ile mnie to kosztuje heh ale buzia naprawdę sie poprawiła,jest żywsza,taka brzoskwinka lepiej sie czuję,pewniej-teraz robię wszytsko by moja buzia odzyła,oddychała a jest to bardzo trudne by skóra zakrywana przez wiele lat nagle np się szybciutko opaliła itp. lub nabrała życia więc dziewczynki te młode hrhr jeśli nie musicie nie zakrywajcie swych młodych buziek które dopiero co poznawają "świat",dojrzewają...
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 21:36   #9
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Cytat:
Napisane przez agatkaz88 Pokaż wiadomość
to chyba zalezy od cery, ale mysle ze mozna tak dobrac kosmetyki, ze nie beda szkodzic.

a podobno nakladanie fluidu zima jest wrecz wskazane, ale nie wiem ile w tym prawdy
ja na przyklad w zimie musze uzywac podkaldu bo cere mam bardzo wrazliwa i cienka. ot, taki odgorny przykaz lekarza dermatologa: dobry krem i dobry podklad ma stworzyc cos w rodzaju kolderki

odpowiednio dobrane kosmetyki pielegnuja skore [trzeba dobrze dobrac krem, podklad tak, aby skore nawilzal i chronil a nie wysuszal].
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 21:38   #10
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Zastanawia mnie skąd wiecie,że kosmetyki pogarszają stan skóry,skoro zaznaczacie na początku zdania,że się nie malujecie?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 22:03   #11
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Powszechnie uważa się również, że na stan cery źle wpływa palenie, brak snu i nieodpowiednia dieta, że nie wspomnę o przesadnym opalaniu się.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 22:26   #12
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Cytat:
Napisane przez Elwinga Pokaż wiadomość
Powszechnie uważa się również, że na stan cery źle wpływa palenie, brak snu i nieodpowiednia dieta, że nie wspomnę o przesadnym opalaniu się.
Czyli to nieprawda,jak rozumiem ?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 22:41   #13
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Raczej prawda, ale nie tylko makijaż wpływa źle na cerę. Pozatym dobrze dobrany, delikatny podkład wielkiej krzywdy nie zrobi. Jasne, że jeśli ktoś używa tony pudru (nawet latem) to na dobre mu to nie wyjdzie
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 22:43   #14
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Nieodpowiednio dobrane kosmetyki i to w nadmiernej ilości z pewnością mogą zaszkodzić cerze (m. in. wysuszać, zapychać pory itp.), także nieodpowiedni demakijaz moze byc oplakany w skutkach...
druga sprawa, do makijazu sie przyzwyczajamy, szczegolnie jesli stosujemy go na codzien, pozniej trudno sie odzwyczaic bo myslimy, ze bez niego wygladamy brzydko. np. rzesy po dlugotrwalym uzywaniu tuszu jasnieja, staja sie ciensze i slabsze (opinia znajomej kosmetyczki), przez co malujemy je znow i tutaj zamyka sie bledne kolo... podobnie jest z fluidem, szczegolnie tym zle dobranym, ktory zapycha pory i powoduje powstawanie krostek, ktore to znow maskujemy owym fluidem...
ponadto demakijaz powoduje powstawanie zmarszczek wokol oczu (osobiste spostrzezenie )
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 00:20   #15
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: make-up- pogromca młodości?

było już na wizażystce zresztą uważam, że tam bardziej pasuje

jeżeli chodzi o temat wątku to rozśmiesza mnie mówienie, że przez malowanie skóra się niszczy i szybciej starzeje.....
oczywiście trzeba zachowywać chociaż podstawowe zasady pielęgnacji (a to już nie jest tylko woda + mydło ) i rozsądek jeżeli chodzi o makijaż i używane kosmetyki- w tym bardzo przydaje się wiedza na ten temat.


Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie skąd wiecie,że kosmetyki pogarszają stan skóry,skoro zaznaczacie na początku zdania,że się nie malujecie?
też zauważyłam tę prawidłowość w poprzednim wątku
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 07:22   #16
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Na pewno był już taki wątek, obszerny zresztą.

Nie uważam abby makijaż niszczył cerę.
To mit.
ale trudno się dziwić, kiedy po wczorajszej wizycie w rosmanie widziałam nastolatki kupujące kremy dla dojrzałej skóry, pudry w kolorze murzynim i czarne kredki do oczu.

Wszystko z umiarem, nikt mi nie powie, że makkijaż delikatny, prawie niewidoczny nie doda uroku i świeżości.
Alew wszystko co przesadzone wygląda niekorzystnie.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 07:40   #17
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Czyli to nieprawda,jak rozumiem ?
Nie no, oczywiście, że prawda. Ale po prostu ciekawi mnie, czy dziewczyny, które stawiają na naturalność i uważają, że makijaż szkodzi cerze, starają się równocześnie ograniczać wpływ innych czynników szkodzących skórze (np. długotrwałe opalanie się). Bo niby "powszechnie uważa się, że..." - ale powszechnie mało kto się tym przejmuje.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 07:56   #18
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Ja mam tyle la, co Doda JEdnak nie nakładma tyle tapety co ona i stwierdzam,że coś w tym jest. Jej skóra jest od niej z 10 lat starsza
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 08:41   #19
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Uzywam podkladu tak moze od 15nastego roku zycia i robie to prawie codziennie, w wakacje troche rzadziej ale i tak czesto I nie uwazam aby z moja cerą dzialo sie cos niedobrego wrecz przeciwnie, zawsze jest pozytywnie oceniana przez znajomych, i wydaje mi sie ze to wlasnie zasluga dobrze dobranego podkladu. Gdy go mniej stosuje skora bardziej sie przetluszcza i wtedy wlasnie pojawiaja sie wypryski, ale jak mowie to zdarza sie bardzo rzadko. Wcale nie postarzal mojej skory ani mnie! minelo dobra pare lat od tego jak zaczelam stosowac podklad wiec gdyby jednak zle wplywal na cere zauwyzla bym to, i inni tez by mi to napewno wypomnieli Moge sie nawet pochwalic ze wygladam na kilka lat mniej niz mam i ja tak wlasnie mysle ze to zasluga tej cery

Edytowane przez gryzelda
Czas edycji: 2007-08-05 o 13:50
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-04, 09:54   #20
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: make-up- pogromca młodości?

temat tak stary jak kontrowersyjny. Ilu ludzi tyle opinii. Kazdy ma swoja teorie na ten temat. Kazdy ma jakies doswiadczenie ktore pozwala wydawac taka a nie inna opinie. Moja jest taka: gdybym nei musiala to zapewne rzucilabym wszystkie mazidla w cholere pomijajac tusz do rzes i blyszczyk. Ale niestety natura poskapila mi cery wenus i moje oblicze potrzebuje chocby sladowej ilosci make-upu. A czy mi to szkodzi? nie wiem....to sie okaze, a tymczasem staram sie uzywac mazidel dobrej jakosci, renomowanych firm i takich przez ktore ryzyko '' degradacji'' mojej buzi zostaje maxymalnie zminimalizowane. a nawet jezeli to pic na wode to przynajmiej odczuwam komfort psychiczny, ze robie co moge
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 10:16   #21
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Wydaje mi się, że gorszy od makijażu wpływ na stan cery, mają zanieczyszczenia i słońce.

ja się tego trzymam i przed każdym wyjściem nie zapominam o kremie z filtrem i cienkiej warstwie podkładu matującego

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
np. rzesy po dlugotrwalym uzywaniu tuszu jasnieja, staja sie ciensze i slabsze (opinia znajomej kosmetyczki)
ciekawe na jakiej podstawie kosmetyczka tak twierdzi? Maluję rzęsy od około 7 lat, przez większość dni w tygodniu i moje rzęsy ani trochę się nie osłabiły, ani nie zjaśniały...
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 10:20   #22
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie skąd wiecie,że kosmetyki pogarszają stan skóry,skoro zaznaczacie na początku zdania,że się nie malujecie?
no ciekawe
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 10:47   #23
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: make-up- pogromca młodości?

No więc może nie mam takiego doświedczenia w malowaniu jak niektóre z was ale będe przestrzegać dziewczyny przed malowaniem sie puderem/fluidem z kiosku ruchu za 3 zł Moja koleżanka taki używała bo poprostu nie było jej stać na jakiś droższy (droższy=porządniejszy), Jej cera wygląda gorzej niż mojej mamy i wogóle wygląda na owiele starszą niż jest Co ona ma jakieś 20 lat a moja mama 40... Jeżeli któraś chciałaby się malować takim tandetstwem to lepiej się wcale nie malować!

Jeśli chodzi o moje doświadczenie z malowaniem się to jestem "zmuszona" używać fluidu w zimie bo mam strasznie delikatną cere i musze mieć taką maske ochronną Moja cera jest przez to lepsza i wcale się szybciej nie starzeje
pozdrawiam
__________________

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych ale i za te, które w innych budzi...

Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 10:48   #24
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Uzywam podkladu tak moze od 15nastego roku zycia i robie to prawie codziennie, w wakacje troche rzadziej ale i tak czesto I nie uwazam aby z moja cerom dzialo sie cos niedobrego wrecz przeciwnie, zawsze jest pozytywnie oceniana przez znajomych, i wydaje mi sie ze to wlasnie zasluga dobrze dobranego podkladu. Gdy go mniej stosuje skora bardziej sie przetluszcza i wtedy wlasnie pojawiaja sie wypryski, ale jak mowie to zdarza sie bardzo rzadko. Wcale nie postarzal mojej skory ani mnie! minelo dobra pare lat od tego jak zaczelam stosowac podklad wiec gdyby jednak zle wplywal na cere zauwyzla bym to, i inni tez by mi to napewno wypomnieli Moge sie nawet pochwalic ze wygladam na kilka lat mniej niz mam i ja tak wlasnie mysle ze to zasluga tej cery
A znajomi widzieli Cię bez makijażu ?
Sądząc po tym,co wytłuściłam - nie .

Z tego,co czytam w jednym wątku,to dziewczyny,które sie malują nie pokazują sie bez mejkapu nawet najbliższym osobom .Więc znajomym,tym bardziej .

A z makijażem trudno ocenić stan cery,bo wiadomo,że jeśli jest zrobiony umiejętnie to wygląda ona ,jak atłas .

__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 12:11   #25
Aerien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 18
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Ano racja- ilu ludzi, tyle opinii. Wiadomo, że makijaż może postarzać jak i odmładzać. Chociaż obecnie producenci kosmetyków dobrych firm zapewniają, że produkt nie tylko zakrywa niedoskonałości , jak i pielęgnuje, to chyba tak naprawdę będziemy mogły przekonać się o tym za kilkanaście lat...
__________________
we're all mad here. i'm mad, you're mad.


Aerien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 12:33   #26
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Cytat:
Napisane przez Aerien Pokaż wiadomość
Ano racja- ilu ludzi, tyle opinii. Wiadomo, że makijaż może postarzać jak i odmładzać. Chociaż obecnie producenci kosmetyków dobrych firm zapewniają, że produkt nie tylko zakrywa niedoskonałości , jak i pielęgnuje, to chyba tak naprawdę będziemy mogły przekonać się o tym za kilkanaście lat...
Z czym za kilkanaście lat? Że nas make-up odmłodził??

Zdarza mi sie, że się maluje bo skoro ktoś cos takiego wymyslił, a wszystko jest dla ludzi

Jak ktoś chce sie malować codziennie to niehc sie maluje, nawet do spozywczaka po kilogram gruli mi nic do tego Kazdy ma swój sposób na zycie i urode
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 13:21   #27
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A znajomi widzieli Cię bez makijażu ?
Sądząc po tym,co wytłuściłam - nie .

Z tego,co czytam w jednym wątku,to dziewczyny,które sie malują nie pokazują sie bez mejkapu nawet najbliższym osobom .Więc znajomym,tym bardziej .

A z makijażem trudno ocenić stan cery,bo wiadomo,że jeśli jest zrobiony umiejętnie to wygląda ona ,jak atłas .

Alez oczywiscie! Zdarza nam sie robic z kumpelami babska noc kiedy spimy razem i uwierz ze nie ide spac z makijazem! robimy nawet maseczki i wiesz ze to nie takie straszne? wtedy np po takiej nocy szlam do domu bez makijazu bez problemu. Bez makijazu widzi mnie moja rodzina , moj tż, moje kumpele.Ale czy tusz do rzes i podklad to tak duzo? Nie jestem z tych co bez makijazu sie nie pokazuja. a gdy do szkoly zaspalam bo liczy sie kazda slodka ciepla minutka nie mialam czasu malowac tylko lecialam tak jak wstalam i nie ma zadnego problemu. W tej kwestji u mnie jest 1 zasada: ja nie maluje sie po to bo musze naprawde! ja maluje sie bo poprostu uwielbiam to robic , sprawia mi to ogromna przyjemnosc!
Pozdrawiam
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 13:31   #28
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Alez oczywiscie! Zdarza nam sie robic z kumpelami babska noc kiedy spimy razem i uwierz ze nie ide spac z makijazem! robimy nawet maseczki i wiesz ze to nie takie straszne? wtedy np po takiej nocy szlam do domu bez makijazu bez problemu. Bez makijazu widzi mnie moja rodzina , moj tż, moje kumpele.Ale czy tusz do rzes i podklad to tak duzo? Nie jestem z tych co bez makijazu sie nie pokazuja. a gdy do szkoly zaspalam bo liczy sie kazda slodka ciepla minutka nie mialam czasu malowac tylko lecialam tak jak wstalam i nie ma zadnego problemu. W tej kwestji u mnie jest 1 zasada: ja nie maluje sie po to bo musze naprawde! ja maluje sie bo poprostu uwielbiam to robic , sprawia mi to ogromna przyjemnosc!
Pozdrawiam
No,to już makijaż .
Bez podkładu byłoby idealnie .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 13:41   #29
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: make-up- pogromca młodości?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No,to już makijaż .
Bez podkładu byłoby idealnie .

ej no Fresa! nie badz taka zasadnicza
skoro Ty nie potrzebujesz retuszu to zamien sie ze mna a jak bum cyk cyk motyla noga nie zblize sie do podkladu nawet na metr
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 14:32   #30
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: make-up- pogromca młodości?

jeżeli ktoś nie potrafi pokazać się bez makijażu komukolwiek to współczuję
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.