Depilacja nóg - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-02, 21:17   #1
jajko12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4
Wyślij wiadomość przez ICQ do jajko12 GG do jajko12 Wyślij wiadomość przez Yahoo do jajko12

Depilacja nóg


mam 13 lat i..ni wirem co mam robićbo mam strasznie owlósione nogi a teraz robi sie ciepło i trzeba zakladaćcoś kródszego a mama mi nie pozwala i nie wiem bo jak pojade na kolonie ..to bede sie wstydzić pokazać nogi..i nie wiem co mam robićco radzićie i jak bo nie wiem jak bym goliła zyletką to znaczy maszynką to trzeba czest goluć.....cco radzicie??
jajko12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 08:46   #2
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: CZYTAJ!

Jeśli te nogi faktycznie owłosione są "strasznie", to przede wszystkim należałoby wybrać się do endokrynologa. Bo to mogą być zaburzenia hormonalne, które się leczy.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 13:37   #3
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: CZYTAJ!

Cześć jajko.
Ja byłam dokładnie w tym samym wieku co ty kiedy po raz pierwszy ogoliłam nogi. Jeśli wstydzisz się owłosienia to poprostu je gol. Maszynki nie są drogie (przynajmniej te jednorazowe) jednak zabieg golenia powtarza sie średnio co 2,3 dni. Innym sposobem jest wosk na zimno,gorąco lub depilator, ale są to zabiegi dosyć bolesnye bo usuwają włos wraz z cebulką.
Pozdrawiam i głowa do góry
Kamila
Ps. Jednak jeśli jest to bardzo mocne owłosienie to może rzeczywiście wybierz się najpierw do endokrynologa, bo może to być przyczyną zaburzeń hormonalnych..
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 16:28   #4
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Depilacja woskiem górą :D!

Hej, jajko Ja musze się przyznać, że nigdy w życiu nie goliłam nóg. Na początku używałam kremów, potem przerzuciłam sie na woski w plastrach, a w tym roku zamierzam spróbować wosku na gorąco. Nie boli to tak strasznie, mniej niż się moze wydawać, a starcza na kilka tygodni, i wcale nie jest drogie Wosku używam i na włoski na nogach i pod pachami. Jest to naprawde super uczucie, gdy przez jakies 3-5 tygodni codziennie ma się idealnie gładkie nogi! Polecam ci wosk
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.