Cieniowanie wlosow sposobem zapobiegajacym wiekszemu kreceniu sie wlosow- pomocy:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-14, 17:36   #1
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Exclamation

Cieniowanie wlosow sposobem zapobiegajacym wiekszemu kreceniu sie wlosow- pomocy:)


Dowiedziedzialam sie jest to ponoc mozliwe zeby wlosy przez cieniowanie nie zaczely sie bardziej krecic (bez wzgeldu na rodzaj wlosow) ale nie wiem do konca czy to prawda i czy taka metoda jest popularna wsrod fryzjerow czy tylko takie tajniki znaja nieliczni fryzjerzy Prosze o jak najszybsz odp. bo w najblizszym czasie ide do fryzjera i nie wiem czy cieniowac wlosy skoro maja mi sie jeszcze bardziej przez to krecic
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 18:17   #2
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Cieniowanie wlosow sposobem zapobiegajacym wiekszemu kreceniu sie wlosow- pomoc

Moje włosy po wycieniowaniu kręcą się bardziej, bo dolna warstwa jest mniej przygniatana przez górną, wycieniowanie dało jej swobodę. Tak to działa na moich włosach, które z reguły dość skutecznie się skręcają. Nie mam pojęcia jakie skutki wywołuje cieniowanie na innego typu włosach.
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 09:25   #3
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Cieniowanie wlosow sposobem zapobiegajacym wiekszemu kreceniu sie wlosow- pomoc

Włosy cieniowane kreca sie tez moze przez to ze sa lzejsze i łatwiej jest im sie uniesc do góry Ale zastanawiam sie czy da sie tak obciac zeby sie nie kreciły jeszcze bardziej przez to cieniowanie Jedna wizazanka pisała ze jej fryzjer zna taka metode i ze po takim obcieciu włosy nie zaczeły jej sie bardziej krecic Tylko zastanawiam czy taka metoda naprawde dziala (moze to urojenie fryzjera?) a jak tak to czy zna ja wiecej fryzjerow Wiecie cos na ten temat?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 14:09   #4
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Cieniowanie wlosow sposobem zapobiegajacym wiekszemu kreceniu sie wlosow- pomoc

Nie mam pojęcia co to za metoda. Ciekawa jestem czy na każdych włosach się sprawdza.
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 14:14   #5
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Cieniowanie wlosow sposobem zapobiegajacym wiekszemu kreceniu sie wlosow- pomoc

karla_91 tu cie mam ...odnosnie tej metody to nie mam pojecia jak mozesz opisac te 2 metody to ci powiem ktora to....ale czy na wszystkich wlosach zadziala to nie wiem.... u mnie jakos sie mniej kreca
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 17:00   #6
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Cieniowanie wlosow sposobem zapobiegajacym wiekszemu kreceniu sie wlosow- pomoc

Cytat:
Napisane przez _diabolique_ Pokaż wiadomość
karla_91 tu cie mam ...odnosnie tej metody to nie mam pojecia jak mozesz opisac te 2 metody to ci powiem ktora to....ale czy na wszystkich wlosach zadziala to nie wiem.... u mnie jakos sie mniej kreca
Hehe jak widac przed toba nic sie nie ukryje A co do tych metod to w tym watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=203552 rowniez zalozonym prze ze mnie pisze o tych metodach chociaz nie jakos szczegolowo i nie pisze jak takie strzyzenie wyglada wiec nie wiem czy to cos pomoze. A juz myslalam ze problem z obcieciem mam z glowy bo zdecydowalam sie tylko na takie cos jak na zdjeciu bez wiekszego cieniowania ale jak sobie ogladam te wszystkie zdjecia z mocno cieniowanymi fryzurami to mam ochote tez sobie taka zrobic Ale chyba jednak tylko zrobie pazurki bo wole mniej pocieniowane wlosy ale proste niz cieniowane ale powiwijane w cały swiat Tylko ze zanim pojde do fryzjera to zmienie jeszcze zdanie pare razy
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 21:49   #7
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Cieniowanie wlosow sposobem zapobiegajacym wiekszemu kreceniu sie wlosow- pomoc

troche to dziwne bo ja mialam ten ślizg..a wlosy sie mniej kreca...odnosnie twojego mocnego cieniowania jesli masz dlugie wlosy i je 'lubisz' to nie ryzykuj bo mozesz zalowac ja stracilam polowe (w gestosci) scielam sie w maju a dopiero odrosly jakies 7 cm

teraz sie mecze bo chce miec takie proste od linijki do pasa



EMO ODADZAM JESLI DOBRZE SIE CZUJESZ W TEJ FRYZURZE JAKA MASZ
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-16, 09:47   #8
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Cieniowanie wlosow sposobem zapobiegajacym wiekszemu kreceniu sie wlosow- pomoc

osobiscie nie slyszalam o takiej metodzie.. kiedys mialam cieniowane wlosy i bardzo tego zalowalam bo mialam istna szope wywijajaca sie na wszystkie strony. Teraz mam rownej dlugosci, przy twarzy troche krotsze...i mi sie nie kreca przy uzywaniu odpowiednich specyfikow.. Tylko nad morzem ciezko mi je utrzymac w prostym stanie:/
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 17:18   #9
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Cieniowanie wlosow sposobem zapobiegajacym wiekszemu kreceniu sie wlosow- pomoc

Cytat:
Napisane przez _diabolique_ Pokaż wiadomość
troche to dziwne bo ja mialam ten ślizg..a wlosy sie mniej kreca...odnosnie twojego mocnego cieniowania jesli masz dlugie wlosy i je 'lubisz' to nie ryzykuj bo mozesz zalowac ja stracilam polowe (w gestosci) scielam sie w maju a dopiero odrosly jakies 7 cm

teraz sie mecze bo chce miec takie proste od linijki do pasa



EMO ODADZAM JESLI DOBRZE SIE CZUJESZ W TEJ FRYZURZE JAKA MASZ
Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
osobiscie nie slyszalam o takiej metodzie.. kiedys mialam cieniowane wlosy i bardzo tego zalowalam bo mialam istna szope wywijajaca sie na wszystkie strony. Teraz mam rownej dlugosci, przy twarzy troche krotsze...i mi sie nie kreca przy uzywaniu odpowiednich specyfikow.. Tylko nad morzem ciezko mi je utrzymac w prostym stanie:/
Dziekuje Juz wiem ze nie cieniuje mocno (robie same pazurki). Mam zreszta cienkie wlosy, a przez cieniowanie chcialabym im dodac troche objetosci ale czytalam ze skoro bede je prostowac to i tak straca tą nadana objetosc i dodatkowo moge trafic na fryzjerke ktora obetnie mi polowe wlosow wiec chyba podziekuje

Diabolique: 7cm to duzo włosy rosna 1-1,5 cm miesiecznie. A bierzesz cos na porost wlosow?

Olcik18: A jakich uzywasz utrwalajacych/wspomagajacych prostowanie specyfikow?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 10:14   #10
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Cieniowanie wlosow sposobem zapobiegajacym wiekszemu kreceniu sie wlosow- pomoc

teoretycznie stosuje.....silica nieregularnie wax - od 2 miesięcy o nim zapomniałam seboradin- sukcesywnie 1 raz na tydzień
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.