___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-17, 14:56   #1
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646

___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???


PRZYMIERZAM SIE DO ZAKUPU PEEP TOE Z OBCASEM 11 CM

jednak wczesniej chciala bym żeby osoby ktore takowe buciki posiadaja podzielily sie opinia na ich temat


CZY WARTO KUPIC??

CZY WYGODNE??

I CZY DA SIE W NICH TROSZKE DLUZEJ POCHODZIC??



Mieszkam w takim miejscu ze jakby wszedzie mam daleko i nie wiem czy oplaca mi sie je kupic.....jestem przyzwyczajona do gonienia pare km w obcasach ale najwyzsze to były 8 cm

DZIEWCZYNY PROSZE POMOZCIE
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty1111.JPG (13,6 KB, 182 załadowań)
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 14:58   #2
MiOkaA
Rozeznanie
 
Avatar MiOkaA
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 560
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Ja może nie nosiłam nigdy takich butków, ale powiem ci jedno - odejmij sobie ok. 2 cm od dł obcasu bo są na platformie więc tych 2-óch cm, nie odczuwasz
MiOkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 15:01   #3
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Cytat:
Napisane przez MiOkaA Pokaż wiadomość
Ja może nie nosiłam nigdy takich butków, ale powiem ci jedno - odejmij sobie ok. 2 cm od dł obcasu bo są na platformie więc tych 2-óch cm, nie odczuwasz
no wlasnie wiem ze sa na koturnie i tyle lepirj bo dla nogi jednak 11 cm a 9 to róznica ale czy da sie w nich pochodzic bo to dla mnie najwazniejsze
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 15:08   #4
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

wiesz co, to zależy od konkretnych butów. ja mam dwie pary tego typu (tylko, że 10 cm a nie 11) i w jednych mogę cały dzień chodzić, a drugie są tak niewygodne, że nadają sie tylko na półgodzinny spacer.
i właściwie sama nie wiem od czego to zależy.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 15:10   #5
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Wink Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

jeśli jesteś przyzwyczajona do biegania po mieście na 8 cm obcasach to myślę że dasz radę i w 9 ja ci powiem szczerze że zabiłabym się na 5 cm:P:P:P
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 15:16   #6
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
wiesz co, to zależy od konkretnych butów. ja mam dwie pary tego typu (tylko, że 10 cm a nie 11) i w jednych mogę cały dzień chodzić, a drugie są tak niewygodne, że nadają sie tylko na półgodzinny spacer.
i właściwie sama nie wiem od czego to zależy.
CHCE SOBIE KUPIC TEN FASON CO NA ZDJECIU A TY MAWSZ DWIE PARY WLASNIE TAKICH??? NICZYM SIE NIE ROZNIA???
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 15:19   #7
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
jeśli jesteś przyzwyczajona do biegania po mieście na 8 cm obcasach to myślę że dasz radę i w 9 ja ci powiem szczerze że zabiłabym się na 5 cm:P:P:P
JA UWIELBIAM OBCASY I CZESTO W NICH CHODZE ALE JESZCZE TAK WYSOKICH NIE MIALAM CHCIALA BYM SOBIE TAKIE KUPUIC BO STRASZNIE MI SIE PODOBAJA ALE CZY BEDE MOGLA W NICH CHODZIC DO SZKOLY JAK MAM 2.5 KM NA PRZYSTANEK??? W PRAWDZIE W 8 CM CHODZILAM NAPRZYKLAD PO 6 KM I WYSIADALAM 1 KM PRZED DOMEM ALE JEDNAK TO TROCHE NIZSZE...NO DYLEMAT
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 15:42   #8
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

czy ktoras jeszcze sie podzieli opinia??
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 15:47   #9
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Do szkoly?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 15:51   #10
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Do szkoly?
no jasne
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 15:52   #11
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Mam buty o identycznym fasonie, ale niższym obcasie- 8,5 cm, i są to najwygodniejsze buty na obcasie jakie posiadam mogłabym w nich iść i iść Myślę, że te Twoje- mimo, że wyższe- będą równie wygodne. A jakiej one są firmy? Może to też trochę naświetli sprawę.
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 15:56   #12
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
Mam buty o identycznym fasonie, ale niższym obcasie- 8,5 cm, i są to najwygodniejsze buty na obcasie jakie posiadam mogłabym w nich iść i iść Myślę, że te Twoje- mimo, że wyższe- będą równie wygodne. A jakiej one są firmy? Może to też trochę naświetli sprawę.
chcialam kupic na tej aukcji:
http://www.allegro.pl/item224029489_...wyprzedaz.html
tylko czarne ale niestety nie maja mojego nr i dupa zbita a tak strasznie chcialam je miec....fakt tez mogla bym miec nizszy obcas ale nie widze na allego takich a u mnie w sklepach to moze za 10 lat sie pojawia
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 15:56   #13
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Do szkoly?
i z plecakiem
ok nie wnikam
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 15:59   #14
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Cytat:
Napisane przez x-angel Pokaż wiadomość
chcialam kupic na tej aukcji:
http://www.allegro.pl/item224029489_...wyprzedaz.html
tylko czarne ale niestety nie maja mojego nr i dupa zbita a tak strasznie chcialam je miec....fakt tez mogla bym miec nizszy obcas ale nie widze na allego takich a u mnie w sklepach to moze za 10 lat sie pojawia

to by były wygodne, szkoda ze nie ma
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 16:00   #15
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

nie z placakiem nie nosze plecaka tylko skorzane luz ze skory ekologicznej torebki takie jak modne w tym roku plecak a feeee
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 16:48   #16
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
Mam buty o identycznym fasonie, ale niższym obcasie- 8,5 cm, i są to najwygodniejsze buty na obcasie jakie posiadam mogłabym w nich iść i iść Myślę, że te Twoje- mimo, że wyższe- będą równie wygodne. A jakiej one są firmy? Może to też trochę naświetli sprawę.
Taaaa a gdzie Ty w nich łazisz,bo jeszcze ani razu nie miałam okazji Cię w nich zobaczyć Coraz częściej przełamujesz się... tu spódniczka, sukienka, buty na obcasach szok!
Co do butów to jeśli chodzi o moje zdanie,to byłoby ciężko w nich łazić Bynajmniej ja bym nie wytrzymała ciągłego unoszenie się nad ziemią o ponad 11 cm A tak poza tym ta panterka w ogóle mi nie leży. Jest trochę taka hmmm tandetnaJak bym miała kupować takie buty, to wybrałabym bardziej stonowany kolor o mniejszej ilości wzorków albo całkowicie jednolite.
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 16:59   #17
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

do liceum na 11 cm szpilach na platformie i jeszcze 2,5 km na przystanek?wybacz ale

wpuszczą Cię wogóle do szkołya jak masz w-f



ja mam peep toe na 8cm szpilach ,są wygodne ale po godzinnym chodzeniu marzę by je zdjąć ze stopy,drugie mają 9cm i moge w nich przetańczyć całą noc ,wiec to zelezy od buta.

jesli chodzi o te buty,to średnio mi się podobają,razi mnie ta platforma i wzór panterki-trochę tandetny.
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:08   #18
Moniqe66
Raczkowanie
 
Avatar Moniqe66
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 172
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Hejka! Mam bardzo podobne buty, też obcas 11 cm, tyle że bordowe. Niestety, mimo że chodzę tylko na obcasach - w tych butach wytrzymuję ledwo 2-3 godzinki i to duzo siedząc.. Są w miarę tanie, ale źle wyprofilowane chyba, bo nie tylko nogi i stopy bolą, ale i cały kręgosłup rwie jak "przetrącony"... Takie są moje odczucia, a uwierz mi, lubię obcasy i tylko w takich butach chodzę!
Zastanów się dobrze i zwróć uwagę nie tylko na podany rozmiar, ale najlepiej zmierz stopę i patrz na długość wkładki - bo jeśli kupisz buty za duże, to... umarł w butach - hehe... z tak wysokich będziesz wychodzić i tyle..
Pozdrawiam!
Moniqe66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:12   #19
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

moim skromnym zdaniem buty za 40 zl raczej nie beda wygodne. i jeszcze taki obcas .

jezeli juz chcesz kupic tego typu to moze jakieś niższe i droższe wybierz, w koncu na butach podobno nie powinno sie oszczedzac.
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 17:19   #20
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

ja coprawda nie jestem szczesliwa posiadaczka tych butkow ale za to moja niedoszla bratowa ma takowe (rowniez z allegro). Wytrzymuje w nich pol godzinki, a potem jej noga doslownie wyplywa wraz z potem
odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam- one sa zrobione z fatalnego materialu, ktory nie przepuszcza powietrza, wiec sie robia nozki- smierdziuszki
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:23   #21
kiniula991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 258
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Przymierzałam dzisiaj, ale okazało się że nr 41 i tak za mały ;( boshe ... pozatym to chyba wyglądałabym dziwnie w takich butach przy wzroście 175 cm ?! co nie ?
kiniula991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:36   #22
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Cytat:
Napisane przez facilmente_irritabile Pokaż wiadomość
Taaaa a gdzie Ty w nich łazisz,bo jeszcze ani razu nie miałam okazji Cię w nich zobaczyć Coraz częściej przełamujesz się... tu spódniczka, sukienka, buty na obcasach szok!
Co do butów to jeśli chodzi o moje zdanie,to byłoby ciężko w nich łazić Bynajmniej ja bym nie wytrzymała ciągłego unoszenie się nad ziemią o ponad 11 cm A tak poza tym ta panterka w ogóle mi nie leży. Jest trochę taka hmmm tandetnaJak bym miała kupować takie buty, to wybrałabym bardziej stonowany kolor o mniejszej ilości wzorków albo całkowicie jednolite.
nie chce takich w [anterke tylko czarne
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:37   #23
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Cytat:
Napisane przez x-angel Pokaż wiadomość
CHCE SOBIE KUPIC TEN FASON CO NA ZDJECIU A TY MAWSZ DWIE PARY WLASNIE TAKICH??? NICZYM SIE NIE ROZNIA???
nie mam dokładnie tych ze zdjęcia ani nie są to buty z all.
a te dwie pary różnia sie między sobą przy palcach, jedne są takie zwykłe po prostu peep toe-jak te ze zdjęcia, a drugie mają bardziej fantazyjne wykończenie -ale to nie jest powodem niewygody jednej z tych par.
w jednych butach chodzi się tak jak na przeciętnych obcasach, a przy drugich boli mnie spód stopy, nogi się wydają takie ociężałe, nie wiem jak to wyjaśnić . kiedyś przy niższych butach też miałam takie uczucie.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:37   #24
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
do liceum na 11 cm szpilach na platformie i jeszcze 2,5 km na przystanek?wybacz ale

wpuszczą Cię wogóle do szkołya jak masz w-f



ja mam peep toe na 8cm szpilach ,są wygodne ale po godzinnym chodzeniu marzę by je zdjąć ze stopy,drugie mają 9cm i moge w nich przetańczyć całą noc ,wiec to zelezy od buta.

jesli chodzi o te buty,to średnio mi się podobają,razi mnie ta platforma i wzór panterki-trochę tandetny.
no panterka to nie ale to takie przykladowe zdjecie dalam chciala bym czarne....a do szkoly to tylko tyle zle ze takie wysokie bo fason spoko....przy spodniach nawet nie widac a przerzucam sie na styl w ktorym takie buty to podstawa....niestety chcac kupic takie buty tylko nizsze to dlugo bym musiala szukac....
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:39   #25
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Cytat:
Napisane przez Moniqe66 Pokaż wiadomość
Hejka! Mam bardzo podobne buty, też obcas 11 cm, tyle że bordowe. Niestety, mimo że chodzę tylko na obcasach - w tych butach wytrzymuję ledwo 2-3 godzinki i to duzo siedząc.. Są w miarę tanie, ale źle wyprofilowane chyba, bo nie tylko nogi i stopy bolą, ale i cały kręgosłup rwie jak "przetrącony"... Takie są moje odczucia, a uwierz mi, lubię obcasy i tylko w takich butach chodzę!
Zastanów się dobrze i zwróć uwagę nie tylko na podany rozmiar, ale najlepiej zmierz stopę i patrz na długość wkładki - bo jeśli kupisz buty za duże, to... umarł w butach - hehe... z tak wysokich będziesz wychodzić i tyle..
Pozdrawiam!
no wlasnie te buty tak mi sie strasznie podobaja tylko ciezko dostac nizsze mam czerwone peep toe na nizszym 8 cm obcasie ale inny fason a chciala bym tez takie jak na zdjeciu tylko czare niestety ciezko takie znalesc
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:41   #26
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Cytat:
Napisane przez agatkaz88 Pokaż wiadomość
moim skromnym zdaniem buty za 40 zl raczej nie beda wygodne. i jeszcze taki obcas .

jezeli juz chcesz kupic tego typu to moze jakieś niższe i droższe wybierz, w koncu na butach podobno nie powinno sie oszczedzac.
zgadzam sie ze na butach nie powinno sie oszczedzac ale po co mam wydawac na buty niewidomo ile jak i tak nie pochodze w nich wiele....poza tym pieniadze mi z nieba nie spadaja zarabiam sobie sama na te wszystkie rzeczy......z tym ze nie pracuje....robie bizuterie i sprzedaje wiec pieniazki mi tak latwo nie wpadaja do portwela a rodzicow naciagac nie bede tylko dlatego ze zmienil mi sie gust i chce ine buty....mam 5 rodzenstwa ktore tez trzeba ubrac
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:42   #27
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
do liceum na 11 cm szpilach na platformie i jeszcze 2,5 km na przystanek?wybacz ale

wpuszczą Cię wogóle do szkołya jak masz w-f

.
hmm... u mnie juz w gimnazjum wiele dziewczyn chodziło w butach na obcasach (nie aż takich, ale tak 5-8cm) a w liceum wysokie szpilki to była norma dla każdej z nas.

na w-f i tak się zmienia buty więc nie widzę problemu
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:44   #28
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
ja coprawda nie jestem szczesliwa posiadaczka tych butkow ale za to moja niedoszla bratowa ma takowe (rowniez z allegro). Wytrzymuje w nich pol godzinki, a potem jej noga doslownie wyplywa wraz z potem
odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam- one sa zrobione z fatalnego materialu, ktory nie przepuszcza powietrza, wiec sie robia nozki- smierdziuszki
no poca sie nogi poca....kurcze tak wiele osob mi je odradza a ja tak strasznie koffam te buty.....a zadne inne mi sie nie podobaja mogla bym miec kazdy fason tych bucikow...jak narazie posiadam czerwone ale w czerwonych to nie wyjde z domu jak dobrze nie dobiore stroju a dopadlam tylko taki kolor na nizszych obcasach
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:44   #29
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Mam podobne buty jesli chodzi o wysokosc obcasa i wiesz co to sa jedyne moje wygodne buty . Moge w nich chodzic caly dzien i nie odczuwam zadnego bolu. W dodatku sa stabilne
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:45   #30
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: ___peep Toe 11 Cm Obcas Jak Sie W Nich Chodzi???

Cytat:
Napisane przez kiniula991 Pokaż wiadomość
Przymierzałam dzisiaj, ale okazało się że nr 41 i tak za mały ;( boshe ... pozatym to chyba wyglądałabym dziwnie w takich butach przy wzroście 175 cm ?! co nie ?
no troszke:P ja mam 160 wiec to nie ma dla mnie takiego duzego problemu...i chlopaka mam wyzszego wiec nawet przy nim bym zle nie wygladala
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.