Herbatki ODCHUDZAJąCE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-21, 15:37   #1
karinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 82

Herbatki ODCHUDZAJąCE


Hehay dziewczyny! Proszę doradźcie mi co mam robić! Od półtora roku piję herbatkę Super linia, która to pomogła mi zrzucić nadwagę (10 kg )właśnie 1,5 roku temu. Do tej pory wypijam dziennie 2 torebki ponieważ boję się, że przytyję zpowrotem. NIe ukrywam, że piję ją również dlatego, że pomaga mi w przemianie materii z którą mam problem. Boję się że takie dłuższe wypijanie tego specyfiku uszkodzi mój organizm. Mój dzienny jadłospis wygląda tak: rano herbata Super linia, ok.10 kawa, o 15 obiad i wieczorem niewielka kolacja lub jej brak. W tym momencie moja waga stoi w miejscu ale wystarczy kilka dni, że zjem śniadanko to od razu widać to na wskaźniku wagi na plus! Czy ze mną jest coś nie tak. Czy już nigdy nie będę mogła jeść normalnym posiłków aby nie przytyć???
A może nie tylko ja mam ten problem???
Czytałam kiedyś, że wpływ na wagę ma poziom hormonów tarczycy! Może z nimi jest coś nie tak! Pomóżcie proszę.
karinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 07:23   #2
karinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 82
Re: Herbatki ODCHUDZAJąCE

Proszę poradźcie mi coś, jestem już zdesperowana, czy już zawsze będę musiała pić takie herbatki???????
karinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 08:02   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Herbatki ODCHUDZAJąCE

karinaa napisał(a):
> Od półtora roku piję herbatkę Super linia, Do tej pory wypijam dziennie 2 torebki ponieważ boję się, Mój dzienny jadłospis wygląda tak: rano herbata Super linia, ok.10 kawa, o 15 obiad i wieczorem niewielka kolacja lub jej brak. W tym momencie moja waga stoi w miejscu ale wystarczy kilka dni, że zjem śniadanko to od razu widać to na wskaźniku wagi na plus!
nic dziwnego.
przecież nie widać tu śniadania, posiłek w ciągu dnia jest praktycznie jeden, bo z kolacji rezygnujesz- łamiesz wszelkie zasady rozsadnego odżywiania i odchudzania. dla organizmu to cą ciężkie lata głodu- więc metabolizm jest spowolniony, żeby przypadkiem nie spalić za duzo cennych kalorii, a każda nadprogramowa kaloria odkładana na zapas, bo nie wiadomo, kiedy skończy się głód.
ta super linia zawiera składniki przeczyszczające, czy mnie pamięć zawodzi? takie preparaty uzależniają jelita, jeśli sie ich nadużywa (nadużywasz)- potem bez przeczyszczacza nie ma wizyty w tolaecie.
myslę, ze powinnaś wybrać się do fachowca- dietetyka, lekarza.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 08:31   #4
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Re: Herbatki ODCHUDZAJąCE

Nie tylko ty masz tak. Ja chudnę jak jem słodką bułkę około 10, owoce 12-13,do tego dużo kawy i normalny posiłek około 18. Jak biorę kanapki do pracy zamiast bułek od razu waga idzie w górę. Tylko że ja herbatek typu super linia nie pijam,ale jako nastolatka pijałam bardzo dużo i też miałam problemy z trawieniem. W pewnym momencie sam zapach herbatki powodował u mnie odruchy wymiotne i wtedy zaczęłam próbować innych rzeczy: śliwki ,magnezytki , otręby itd. W sumie mój organizm powoli uodparniał się na wszystko. Przeszłam ze dwie kuracje lekarskie na poprawę przemiany materii i też nic.
W tej chwili nie mam problemów z przemianą a to dzięki geravitowi. Jest to zespół witamin i minerałów dla staruszków, opakowanie 30 szt kosztuje około 30 zł.
Lekarz mi tłumaczył ża normą jest że osoby starsze mają problemy z przemiana materii i geriavit to uwzględnia.
Ja przez pierwszy okres odkrycia jego cudownych zalet brałam go codziennnie, teraz sporadycznie. Moje brzusio pracjue teraz samo od czasu do czasu dostarczam mu herbatki pu-erh. Dodaj jeszcze że zarówno geriavit jak i herbatka pu-erh nie działają przeczyszczjąco. Namawiam gorąco do wypróbowania geriavitu, herbatki pu-erh a super linia do kosza.
Ale wczesne śniadania ze zdrowej żywności powodują że cały dzień chodzę głodna i zaczynam tyć.
pozdr.
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 08:36   #5
karinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 82
Re: Herbatki ODCHUDZAJąCE

Bardzo dziękuje za porady co to "geravit". mam jeszcze pytanko jak długo mogę stosować ten specyfik? Cały czas? Po jakim czasie będziue widać poprawę w trawieniu mojego brzuszka i czy to też nie uzależnia? I czy dzięki temu będzie mi łatwiej utrzymać moją wagę? pozdrówka
karinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 09:06   #6
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Re: Herbatki ODCHUDZAJąCE

Geriavit to jest zespół witamin i innych potrzebnych organizmowi związków tylko ze wskazaniem na osoby starsze.
efekt w postaci poprawienia przemiany materii jest już po jednokrotnym zażyciu, zresztą używa się go raz dziennie do posiłku. Nie zauważyłam żeby uzależniał, ja go w tej chwili nie stosuję bo brak mi kaski, no i chyba nie muszę .
Geriavit polecił mi znajomy lekarz na problemy z zaparciami, bo właśnie jako nastolatka rozwaliłam sobie przemianę materii stosując różne środki przeczyszczające.
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 09:19   #7
karinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 82
Re: Herbatki ODCHUDZAJąCE

Jeszcze raz bardzo ci dziękuję za poradę! A jeszcze jeżeli mogę zapytać jak wygląda twój jadłospis dzienny taki żeby nie przytyć i jaką masz wagę przy wzroście. Bo ja przed odchudzaniem przy wzroście 1,66 ważyłam 70 kg!!!!!! A teraz ważę 56 kg i jestem z tego powodu bardzo zadowolona i bardzo zależy mi na jej utrzymaniu, a nie jest to łatwe, oj nie
karinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-22, 09:50   #8
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Herbatki ODCHUDZAJąCE

Jak sie czyta taki posty to rece opadaja. A tyle razy byl poruszany problem zdrowego odchudzania, wszelakich suplementow, herbatek przeczyszczajacych itp. Dziewczyny, zastanowcie sie co robicie ze swoimi organizmami, jakie spustoszenie tam panuje.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 10:17   #9
karinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 82
Re: Herbatki ODCHUDZAJąCE

i jeszcze raz proszę o odpowiedź, a może jeszcze któraś z was miała albo ma podobny problem?
karinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 10:30   #10
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Re: Herbatki ODCHUDZAJąCE

Ja co prawda staram się utrzymać swoją wagę 48-50 kg przy wzroście 1,60, ale żadnych diet nie stosuję. O moje odżywianie dba mój mąż, bo ja jak o 6:30 wychodzę do pracy to o 18 dpoiero wracam. Staram się nie objadać, pić dużo wody i pamiętam że odchudzanie to bardzo nieprzyjemna sprawa. Wiem że najbardziej to przydałoby mi się trochę sportu i może już niedługo /po zakończonej sesji/ znajdę na to czas.
Pożegnaj herbatki typu przeczyszczającego raz na zawsze, wypróbuj geravit i poszukaj swojego sposobu odżywiania ale takiego rozsądnego.
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 10:59   #11
madge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: taki dziwny kraj ;)
Wiadomości: 49
Re: Herbatki ODCHUDZAJąCE

Hej Milgryfku

Jak długo łykasz już geriavit? I rzeczywiscie pomaga na przemiane materii? Bo ja mam taki sam problem I, rozumiem, ze juz innych suplementów witaminowych nie bierzesz poza geriavitem? Bede bardzo wdzięczna za odpowiedx
madge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-22, 11:30   #12
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Re: Herbatki ODCHUDZAJąCE

Witaj Madge !
Pierwszy raz geriavitu spróbowałam z 4 lata temu, i byłam bardzo zaskoczona jak super działa na problemy z trawieniem. Na początku raczej brałam regularnie ale że problem zniknął to zaczęłam o nim zapominać. W tej chwili użwam go tylko od czasu do czasu.
Jak używałm geriavitu to raczej nie brałam innych witamin, bo on ma dość bogaty skład.
pozdr.
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 11:48   #13
karinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 82
Re: Herbatki ODCHUDZAJąCE

a jaki jest to rodzaj Geravitu czy są jakieś odmiany, czy poprostu jest taki jeden i już. Chciałabym wiedzieć bo jak pójdę do apteki to chciałabym kupić ten właściwy.
karinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 12:00   #14
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Re: Herbatki ODCHUDZAJąCE

Z tego co wiem jst jeden, pakowany po 30 szt i po 100 szt.
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 12:13   #15
karinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 82
Re: Herbatki ODCHUDZAJąCE

wielkie dzięki, za jakiś czas się odezwę czy widać efekt! pa pa
karinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 12:13   #16
madge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: taki dziwny kraj ;)
Wiadomości: 49
Re: Herbatki ODCHUDZAJąCE

Dzieki Milgryfku
Ja pomogłam Tobie, Ty pomogłas mnie - my wizazanki musimy sobe pomagac

Po pensji galopuje do apteki
madge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 13:05   #17
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Herbatki ODCHUDZAJąCE/do Karinii

Nie dziwię się że Twój organizm tak reaguje jeśli coś podjesz. Najpierw zweryfikuj swój sposób odżywiania się.
Musisz jeść mało ale często (ok. 5 posiłków dziennie).Bardzo ważne jest śniadanie.Bez niego ani rusz.
Porzuć herbatki typu super linia. Jeśli już pić to herbatę zieloną, czerwoną, owocowe. Jedz dużo warzyw i owoców (uważaj jednak na banany i winogrona).Co do przemiany materii niezbędny jest błonnik (zawierają go m.in. pomidory), który działa jak miotełka na nasze jelita.
Zacznij się ruszać, regularne ćwiczenia (areoby) spalają tłuszcz:bieganie, jazda na rowerze, pływanie. Jeśli masz stałe łącze to ściągnij sobie z Kaazy lub innego programiku tae bo, pilatesa.
Polecam Ci nasze forum fitnesu, gdzie niejednokrotnie była mowa o dietach i o ćwiczeniach, oraz wstukaj w wyszukiwarkę hasło dieta Smoczka, tam znajdziesz niezbędne informacje nt. zdrowego odżywiania się.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.