Czy wszsytko OK? Novynette. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-06-27, 15:59   #1
Meg1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 2

Czy wszsytko OK? Novynette.


Hej dziewczyny
Od dwóch miesięcy stosuję pigułki Novynette, byłabym z nich bardzo zadowolona gdyby (!) No właśnie gdyby nie pryszcze! Nie ma dnia, żeby przynajmniej nie pojawił się choć jeden, duży, podskórny i bolący. Nie wiem czy mój organizm wciąż tak reaguje na zmiany i dostosowuje się czy po prostu to nie jest pigułka dla mnie? W związku z tym mam pytanie i wielką prośbę do Was kochane dziewczyny, które stosowałyście bądź stosujecie tą pigułkę, czy któraś miała może podobne objawy? We wtorek idę do ginekologa, ale bardzo chciałabym dowiedzieć się o Waszych doświadczeniach z tą pigułką. Z góry BARDZO SERDECZNIE dziękuję za odpowiedzi na które BARDZO czekam, papa.
Meg1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-27, 16:12   #2
Floe
Raczkowanie
 
Avatar Floe
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 209
Re: Czy wszsytko OK?

Hejka!
Stosuje Novynette ponad 3 lata moge więć powiedzieć ci o moich doświadczeniach z nią. A zatem na początku organizm zawsze musi sie przywyczaić, pigułki zawsze odbijaja się w jakiś sposób na naszym samopoczuciu bądź wyglądzie. U mnie wszystko przeszło łagodnie, to bardzo delikatne pigułki, więc nie odczuwałam żadnych przykrych dolegliwości. Co do stanu cery to mogę stwierdzić, że minimalnie się poprawił. Jednak w trakcie stosowania pigułek miałam różne fazy, zawsze cera pogarsza mi się na początku lata, to po pierwsze, no i przed okresem też coś zazwyczaj wyskoczy. Jeżeli jednak twoje problemy z cerą nie przejdą w przeciągu miesiąca to może być znak, że jednak te pigułki ci nie służą. Ja dodam, że ogólnie jestem zadowolona, jednak po ponad 3 latach zauważyłam, że spadło mi libido i niestety wiem, że to zasługa pigułek... większość pigułek stosowana przez dłuższy czas w ten sposób wpływa na kobiecy organizm. Ale i tak nie odstawię pigułek , a moj facet stara się jak może podnosić moje libido.
Mam nadzieję, że znajdziesz pigułki (nawet jesli nie Novynette), z których będziesz zadowolna. Pozdrawiam.
__________________
Jestem adopcyjną mamą 9-letniej Elizabeth z Zambii,
Ty też możesz pomóc potrzebującym dzieciom!

Misja w Zambii
Floe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-27, 19:42   #3
Meg1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 2
Re: Czy wszsytko OK?

Dziękuje Ci alicie bardzo serdecznie za odpowiedź Nawet nie sądziłam, że tak rychło ktoś się odezwie! Jeśli jeszcze ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi pigułkami to będę równie wdzięczna za kilka słów. Za dwa miesiące mam ślub i nie chciałabym, żeby ten piękny dzień zniszczyły mi problemy z cerą.... 3m Cie sie kochane
Meg1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 11:35   #4
jotek
Raczkowanie
 
Avatar jotek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: (Po)południe PRL-u
Wiadomości: 254
Exclamation Dot.: Czy wszsytko OK?

Strasznie małe zainteresowanie jest tym tematem
jotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 15:43   #5
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czy wszsytko OK?

Cytat:
Napisane przez jotek Pokaż wiadomość
Strasznie małe zainteresowanie jest tym tematem
BO jakbyś był łaskawy zauważyć temat był założony w 2004 roku! I zupełnie nie rozumiem po co wyciągnąłeś go na wierzch?! Zwłaszcza, że NIC nie wniosłeś do wątku. Proszę zaprzestać takich praktyk.


Temat zamykam.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.