Mikrodermabrazja- czy robić u tej kosmetyczki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-30, 12:38   #1
sfixi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 150

Mikrodermabrazja- czy robić u tej kosmetyczki?


Bylam wczoraj u kosmetyczki dowiedziec sie co nie co o zabiegu mikrodembrazjia ktory mozna wykonac u niej w gabinecie...

Wygldalo to mniej wiecej tak :

Zaprosila mnie do sroda (nie bylo tam sekretarki) i powiedziala ze wlasnie jest w trakcie jakiegos zabiegu... co nie przeszkodzilo jej zeby ze mna chwile porozmawiac.(a ja bym byla zla na miejscu tej klientki co tam byla ze kosmetyczka ja zostawila w trakcje zabiegu chociaz nei wiem jakiego)
Mowila ze zabieg mikrodembrazji jest wykonywany sprzetem wloskiego producenta lecz nie podala tez nazwy, fazy zabiegu to oczyszczanie zluszczanie i wprowadzenie preparatow regenerujacych...
Powiedziala ze serie zabiegow powinno sie wykonywac mniej wiecej co tydzien
Zapytalam sie jej co ze sloncem... powiedziala ze mozna sie normalnie opalac juz na drugi dzien bo do skory sie wprowadzane kosmetyki regenerujace

Byla bardzo mila, usmiechnieta ale jakos chyba skresle ja i nie wybiore sie do niej na zabieg (koszt 250 zl )

Co wy o tym myslicie ??
sfixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 13:03   #2
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Co myslicie ??

Ja tam się tak znowu nie znam, ale zgadzam się jesli chodzi o pozostawienie tamtej klientki. No chyba że tamta pani akurat miałą maseczkę jakąś a kosmetyczka wolną chwilę, ale zapraszać kogoś do gabinetu gdy ma się klienta nie bardzo mi się podoba.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 13:19   #3
sfixi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 150
Re: Co myslicie ??

wlasnie tym mnie troszke zrazila bo sama bym nie chciala byc w takiej sytuacji... wiec raczej nie skorzystam
sfixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 18:45   #4
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Co myslicie ??

Ja przede wszystkim myślę że drogo.
Za najdroższy zabieg (z intensywnymi preparatami, w tym maseczką i ampułką, maską gipsową i płatami kolagenowymi) zapłaciłam 190 zł.
Poza tym - mam nieco mieszane uczucia, podobnie jak Ty. Najlepiej, jeżli sprawdzisz inne miejsca - jesli masz taką możliwość. To że pani nie poinformowała Cię szczegółowo o nazwie firmy i preparatów, jeszcze nic nie znaczy - większość klientek sie tym nie interesuje Po prostu sie dopytaj
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 12:32   #5
sfixi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 150
Re: Co myslicie ??

Maga a myslisz ze co ile powinno sie wykonywac taki zabieg ??
Ty mialas zabieg z ultra dzwiekami ?? Zazdy zabieg jest wykonywany z ultradziwkami ??

Wlasnie dzwonilam do innego salonu w ktorym wykonywany jest taki zabieg na sprzecie firmy Revidem i koszt i kosz jest 130 zl.
W przeciwienstwie do wczesniejszej kosmetyczki, ta pani z ktora przed chwila rozmawalam powiedzila mi ze trzeba czekac do jesieni bo teraz jest slonce. Widac ze nie chodzi jej tylko o pieniadze.
I jasno okreslila producenta sprzetu...

Wiec raczej do niej sie wyiore na poczatku jesieni...
sfixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.