Zadbana w UK? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-21, 15:09   #1
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606

Zadbana w UK?


Dziewczyny, czy jesteście zadbane w Anglii? Przyznam się szczerze, że podczas mojego pobytu w Anglii byłam zaniedbana. W pracy nie można było się malować ( lekki tylko makijaż wchodził w grę, bo każdy mocniejszy kończył sie rozmowa z szefem), włosy musiały być związane w kucyk, paznokcie niepomalowane ( a już w żadnym wypadku sztuczne). Większość mojego czasu spędzałam w pracy, więc byłam zaniedbana. Od pracy moje dłonie zrobiły sie szorstkie. Dodatkowo przytyłam parę kilo i teraz próbuję sie pozbyć potwornego cellulitisu, którego nabawiłam sie w Anglii. Dodam, ze nie miałam tam dużo czasu bo cały czas pracowałam. A jak wy sobie z tym radzicie dziewczyny, jak to u was jest? Zamierzam tam wyjechać za jakiś czas na pre lat i jestem ciekawa jak wy sobie dajecie rade na dłuższą metę, bo mój pobyt w UK był krótki, ale jego konsekwencji pozbywam sie do teraz . Czy jesteście tam zadbane? chodzicie do fryzjera, kosmetyczki? na aerobic, tance? Wypowiadajcie się drogie emigrantki
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 21:44   #2
karolka21
Raczkowanie
 
Avatar karolka21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 127
Dot.: Zadbana w UK?

u mnie to samo nie rpzejmuj sie zanedbalam sie strasznie zero makijazu, zero solarium, fryzjera to juz nie wspomne ( z 5cm odrostem chodzenie po ulicy mi nie przeszkadza ) pomimo tego ze pracuje w banku szczerze nie cche mi sie dbac o sibie nie iwem moze to jest takie podejscie jakies dziwne ale za kazdym razem jak jestem w polsce czy to na pare dni czy dluzej to normanlnie zmiania o 180 stopni pomalowana zadbana wlosy zrobione itd nei wiem nie mam poojecia ale nei przejmuj sie nie jestes jedyna ktora sie zaniedbala )
karolka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 21:47   #3
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Zadbana w UK?

ja coprawda nie z Uk ale z wysp tak czy siak...
ja wrecz przeciwnie-jestem zadbana bardziej niz kiedykolwiek i naprawde z tego sie ciesze....duzo lepiej sie czuje, dbam o siebie i wage, cialo, kosmetyki....pracuje od pon do pt wiec tak czy siak weekendy mam dla siebie a to juz okazja na dbanie. do tego lubie byc schludna i estetycznie ubrana, z ladnym delikatnym kobiecym makijazem i stad staram sie jak moge.
znajdzmy czas na to! to mile....
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 09:42   #4
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Zadbana w UK?

jestem zadbana i chyba dbam bardziej o siebie tutaj niz w Polsce, moze dlatego ze tu ide do pracy, musze sobie zrobic wlosy, umalowac sie a w Polsce wstalam o 12, bez makijazu do kolezanki na kawke i jakos lecialo. tutaj chodze do fryzjerki co 2 miesice, paznokcie robie sobie sobie sama kilka razy w tyg, chodze na silownie 5 razy w tyg, chce mi sie cos robic, mam jakas ukryta motywacje. chociaz zdaje sobie sprawe ze to tez chyba zalezy od rodzaju wykonywanej pracy. pamietam ze jak pracowalam w fabryce to zwiazalam wlosy, nieumalowana i do pracy. przychodzilam taka zmeczona ze o silowni moglam pomarzyc.
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 10:24   #5
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Zadbana w UK?

Cytat:
Napisane przez malinowo-truskawkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jesteście zadbane w Anglii? Przyznam się szczerze, że podczas mojego pobytu w Anglii byłam zaniedbana. W pracy nie można było się malować ( lekki tylko makijaż wchodził w grę, bo każdy mocniejszy kończył sie rozmowa z szefem), włosy musiały być związane w kucyk, paznokcie niepomalowane ( a już w żadnym wypadku sztuczne). Większość mojego czasu spędzałam w pracy, więc byłam zaniedbana. Od pracy moje dłonie zrobiły sie szorstkie. Dodatkowo przytyłam parę kilo i teraz próbuję sie pozbyć potwornego cellulitisu, którego nabawiłam sie w Anglii. Dodam, ze nie miałam tam dużo czasu bo cały czas pracowałam. A jak wy sobie z tym radzicie dziewczyny, jak to u was jest? Zamierzam tam wyjechać za jakiś czas na pre lat i jestem ciekawa jak wy sobie dajecie rade na dłuższą metę, bo mój pobyt w UK był krótki, ale jego konsekwencji pozbywam sie do teraz . Czy jesteście tam zadbane? chodzicie do fryzjera, kosmetyczki? na aerobic, tance? Wypowiadajcie się drogie emigrantki

A gdzie pracowałaś , że szef robił takie jazdy. Dziwne to jest bo przecież pracownik powinien być zadbany a szef powinien być z tego zadowolony.

Ja do Anglii wyjezdzam za miesiąc nie cały więc nie moge powiedzieć czy tam jestem zadbana. Jedno jest pewne nie wyobrażam sobie niedbać o siebie. Do kosmetyczki nie chodze , ale co do fryzjera to juz mam informacje że jest tam Polka która nie drogo robi włoski tak więc jest dobrze. Kosmetyków mam pół torby.
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 17:09   #6
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: Zadbana w UK?

Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
jestem zadbana i chyba dbam bardziej o siebie tutaj niz w Polsce, moze dlatego ze tu ide do pracy, musze sobie zrobic wlosy, umalowac sie a w Polsce wstalam o 12, bez makijazu do kolezanki na kawke i jakos lecialo. tutaj chodze do fryzjerki co 2 miesice, paznokcie robie sobie sobie sama kilka razy w tyg, chodze na silownie 5 razy w tyg, chce mi sie cos robic, mam jakas ukryta motywacje. chociaz zdaje sobie sprawe ze to tez chyba zalezy od rodzaju wykonywanej pracy. pamietam ze jak pracowalam w fabryce to zwiazalam wlosy, nieumalowana i do pracy. przychodzilam taka zmeczona ze o silowni moglam pomarzyc.
iwONKA595, a ile tygodniowo płaciłas za siłke? a może się orientujesz ile kosztuje tam aerobic, np. step, tak mniej wiecej, nie żadam dokladniej ceny po prostu mnie to ciekawi, bo slyszalam, ze za to ploaci sie z 40 funtow tygodniowo ( za aerobic), o tance juz nie pytam, bo pewnie sa megadrogie. To z ciebie szcesiara ze masz taka lekka prace, ze mozesz na silke chodzic. ja nie stety silki nie lubie :|

Cytat:
A gdzie pracowałaś , że szef robił takie jazdy. Dziwne to jest bo przecież pracownik powinien być zadbany a szef powinien być z tego zadowolony.
pracoewalam w coffee shop. nie mozna bylo sie malowac ze wzgledu na prace z jedzeniem i tez dlatego, ze promowalo sie firme, jedzenie, wiec zadnego makijazu i wlosy zwiazane

ja wyjezdzam na Wyspy za pare miesiecy i nie chce tak. ciagle nie zadbana, z kilkoma kilogramami wiecej :\, nie umalowana. chce sobie zrobic sztuczne paznokcie i nosic wyrazisty makijaz ( najpierw sie go musze nauczyc wykonywac). Chce chodzic na jakies zajecia, aerobic, tance, no ale nie wiem czy z moimi zarobkami,. ktore beda pewnie najnize w kraju bedzie mnie na to stac.
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 18:23   #7
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Zadbana w UK?

ja dbam o siebie dla siebie i dla mojego TZ aby z kazdym dniem kochal mnie mocniej
duzo pracuje ale zawsze znajde czas na kosmetyczke, fryzjera, niestety
paznokci nie moge miec w pracy dlugich ale staram sie miec ladnie pomalowane,i zadbane
raz w tygodniu chodze na tance koszt 10f lekcja
silownia sporadycznie na basen, rowerek stacjonarny
wycieczki rowerowe zorganizowane i piesze...nie lubie siedzien bezczynnie

pozdrawiam
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 19:58   #8
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: Zadbana w UK?

Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
ja dbam o siebie dla siebie i dla mojego TZ aby z kazdym dniem kochal mnie mocniej
duzo pracuje ale zawsze znajde czas na kosmetyczke, fryzjera, niestety
paznokci nie moge miec w pracy dlugich ale staram sie miec ladnie pomalowane,i zadbane
raz w tygodniu chodze na tance koszt 10f lekcja
silownia sporadycznie na basen, rowerek stacjonarny
wycieczki rowerowe zorganizowane i piesze...nie lubie siedzien bezczynnie

pozdrawiam
lida82, a jakie to są tance, w parze, czy solo, latino, taniec brzucha? napisz coś więcej.

Aha dziewczyny może znacie jakiś portal internetowy londyński, właśnie z adresami i www klubów fitness, szkol tańca i w ogóle innych instytucji, np. klubów, barów, dyskotek, fryzjerów, itp. chodzi mi o angielskie www. coś takiego jak nasze portale miejskie.
dla mnie raz w tygodniu tance to za malo, aby utrzymac sylwetke w UK wyjeżdżam tam za jakiś czas i nie chce żeby powtórzyła sie znowu sytuacja, ze przytyje parę kilo zaledwie w 10 tygodni, a ja tam wyjadę na parę lat tam po kilkutygodniowym pobycie źle sie czułam, za mało ruchu miałam i za dużo niezdrowego jedzenia jadłam. efekt możecie sobie wyobrazić. chce zapobiec temu w przyszłości.
tak więc piszcie dziewczyny, szczególnie o ruchu, fitness, tańcu.
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 20:02   #9
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Zadbana w UK?

Jestem bardziej zadbana w sensie ze mam na pewno latwiejszy dostep do wielu rzeczy i uslug. Jesli chodzi o moj sposob dbania o siebie to wiele sie nie zmienilo oprocz gustu i kosmetykow - dalej nosze subtelny makijaz, mam zawsze zadbane wlosy, paznokcie pomalowane kiedy mi przyjdzie ochota, ubieram sie tylko inaczej - teraz jest to styl elegancko/casual, itd.
Na solarium czy silownie nie chodze - solarium nigdy nie lubilam a z moja trudnoscia poruszania na silownie sie za bardzo nie nadaje.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 20:53   #10
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Zadbana w UK?

Cytat:
Napisane przez malinowo-truskawkowa Pokaż wiadomość
lida82, a jakie to są tance, w parze, czy solo, latino, taniec brzucha? napisz coś więcej.

Aha dziewczyny może znacie jakiś portal internetowy londyński, właśnie z adresami i www klubów fitness, szkol tańca i w ogóle innych instytucji, np. klubów, barów, dyskotek, fryzjerów, itp. chodzi mi o angielskie www. coś takiego jak nasze portale miejskie.
dla mnie raz w tygodniu tance to za malo, aby utrzymac sylwetke w UK wyjeżdżam tam za jakiś czas i nie chce żeby powtórzyła sie znowu sytuacja, ze przytyje parę kilo zaledwie w 10 tygodni, a ja tam wyjadę na parę lat tam po kilkutygodniowym pobycie źle sie czułam, za mało ruchu miałam i za dużo niezdrowego jedzenia jadłam. efekt możecie sobie wyobrazić. chce zapobiec temu w przyszłości.
tak więc piszcie dziewczyny, szczególnie o ruchu, fitness, tańcu.
hmm..do tej szkoly tanca chodze od dwoch lat z TZ tanczymy w parach
zalezy jakiego tanca sie uczymy zaczynalismy tance balowe a teraz ucze faceta ruszac biodrami salasa ubaw swietny- polecam!
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 09:01   #11
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Zadbana w UK?

Cytat:
Napisane przez malinowo-truskawkowa Pokaż wiadomość
pracoewalam w coffee shop. nie mozna bylo sie malowac ze wzgledu na prace z jedzeniem i tez dlatego, ze promowalo sie firme, jedzenie, wiec zadnego makijazu i wlosy zwiazane

ja wyjezdzam na Wyspy za pare miesiecy i nie chce tak. ciagle nie zadbana, z kilkoma kilogramami wiecej :\, nie umalowana. chce sobie zrobic sztuczne paznokcie i nosic wyrazisty makijaz ( najpierw sie go musze nauczyc wykonywac). Chce chodzic na jakies zajecia, aerobic, tance, no ale nie wiem czy z moimi zarobkami,. ktore beda pewnie najnize w kraju bedzie mnie na to stac.

O Mój Boże wcale ci sie nie dziwie że nie chcesz już pracować w takich warunkach .

Słyszałam że Angielki nie są zadbane , a wręcz wyglądają okropnie , i te ich ciuchy ( nie wiem czy wszyscy tak chodzą ) ale Słyszałam mnóstwo takich opini że to flejtuchy. Może dlatego szef miał takie podejście .

Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 09:03   #12
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Zadbana w UK?

[quote=malinowo-truskawkowa;5589474]iwONKA595, a ile tygodniowo płaciłas za siłke? a może się orientujesz ile kosztuje tam aerobic, np. step, tak mniej wiecej, nie żadam dokladniej ceny po prostu mnie to ciekawi, bo slyszalam, ze za to ploaci sie z 40 funtow tygodniowo ( za aerobic), o tance juz nie pytam, bo pewnie sa megadrogie. To z ciebie szcesiara ze masz taka lekka prace, ze mozesz na silke chodzic. ja nie stety silki nie lubie :|



co do silowni to place £37 za miesiac i moge tam siedziec ile chce, poza tym mam za darmo basen, jakuzji, 2 sauny i aerobik - to wszystko wlicza sie w cene w nieograniczonych ilosciach. no i mieszkam 2 min piechotka. co do tancow sie nie orientuje , u mnie na pewno nie ma.
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 20:09   #13
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Zadbana w UK?

Z tego co widzę na codzień to Polki dbają o siebie, napewno dużo bardziej niz Angielki. Chociaż nie mozna powiedzieć że to flejtuchy. Co do sposobu ubierania się (Angielek) to również zależy ale więszkość chyba otwiera szafę i ubiera co popadnie i na co popadnie. Tak to czasem wygląda. Njabardziej bawi mnie to jak w zimie chodzą w rybaczkach, sandałkach i zimowych kurtkach i aż są sinę z tego zimna, mimo że żadna się nie przyzna. A co do mnie to nic się nie zmieniło od czsu jak byłam w Polsce. Do przcy bez makijażu nie chodzę. Jedyne co nie mogę to nosić butów na obcasie do pracy, ale to racze mój wybór niż zakaz. Mogę sobię pozwolić na długie paznokcie i wymalowane jak chcę, fryzjerka przyjeżdża do mnie jak tylko stwierdzimy że już czas na odświeżenie, pracuje ze mną to zawsze jesteśmy na bieżąco. Ubieram się jak ja chcę a nie w to co jest modne, bo raczej nie sa to ubrania w moim stylu, dlatego ciuchy bardzo często kupuję w internecie. Na aerobik chodziłam ale szybko zrezygnowałam bo jestem troszkę leniwa, mam w domu bieżnię i nie biegam. Ale to raczej nie jest mi potrzebne bo nie mam problemu z wagą. Myślę że żadna praca nie powinna stać na przeszkodzie dbania o siebie.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 11:47   #14
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Zadbana w UK?

Sylwunia a w jakim mieście mieszkasz?

I powiedz mi jak stoją ceny związane z Fryzjerem. Ile kosztuje ściecie włosów w salonie , balejaz ?

A jak wygląda usługa w domu - chodzi mi o to czy można się dogadać zeby np fryzjerka przyszła do domu ( cena jest wtedy nizsza ?) i najchetniej zeby była to Polka.
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 12:19   #15
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Zadbana w UK?

Sysunia_d "wetne" sie z odp jak to jest u mnie. fryzjerka w salonie wziela ode mnie za sciecie i wymodelowanie £25(to w takim tanszym), kiedys zaszalalam i poszlam do drozszego i za to samo zaplacilam £40. za balejaz placi sie w salonie od £50 - £120 zalezy czy taki zwyklejszy czy z tych drogich. ja chodze do kolezanki do domu i place za balejaz £25.
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 19:04   #16
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Zadbana w UK?

Mieszkam w Oswestry. Ale jakoś jeszcze nie spotkałam niestety nikogo na wizazu z mojej okolicy. Moja kolezanka bierze 25 funtów za ścięcie, balejaż i wymodelowanie. W salonie nie byłam bo jak chciałam zrobić pasemka to chcieli 80 funtów za moje włosy a nie mam ich za dużo. Polki fryzjeri przeważnie pracują i tylko dorabiają ścinaniem i farbowaniem. Napewno jakąś znajdziesz. Wystarczy popytać znajomych.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 11:40   #17
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: Zadbana w UK?

A ja jestem identyczna jak przed przeprowadzka tutaj
Tak samo o siebie dbam, tylko cere mam o niebo lepsza, to pewnie dlatego ze wiecej spie, pije wody i prawie woglole nie jem miesa, no moze kanapeczka z szyneczka albo kurczaczek na obiad (yes!!!! nareszcie). Przytylam 3 kg, ale przed wyjazdem wlasnie tyle mi brakowalo do mojej idealnej wagi, co prawda zaczelam myslec o jakiejs diecie, ale to dopiero po zimie. Myslamam zeby sie zapisac na silownie, ale chyba jestem za leniwa, wiec zostaja mi rollki, rower, wycieczki i plywanie,babinkton no i jak bede grzeczna to Sw Mikolaj mi przyniesie stepper bo stary mi sie zepsul ;(
nie mam w pracy problemow z tym ze szefuniowi sie nie podoba makijaz albo go zaduzo, wiec zawsze jestem wymalowana, czasami mocniej czasami bardzo naturalnie.
a paznowkcie, zawsze robilam french manikiur, ale chyba z wiekiem mi sie znudzilo, wczoraj obcielam paznokcie, zawsze mialam bardzo dlugie...teraz jeszcze nie mam pomyslu na nie, ale tez w pracy moge miec wymalowane wiec to nie problem, mam ogolnie zadbane rece, wiec ok
co jeszcze?
chyba nic

no moze moja buzia potrzebuje nawilzania za wzgledu na klimatyzacje w pracy.
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 13:36   #18
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Zadbana w UK?

Dziewczyny dziekuje za informacje dotyczące Fryzjera Ja będe szukać w okolicach oxfordu ewentualnie w Witney bo tam bede mieszkać.
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 13:51   #19
Vonnie
Raczkowanie
 
Avatar Vonnie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 269
Dot.: Zadbana w UK?

W moim przypadku duzo zalezy od samopoczucia. Pewne minimum zawsze zachowuje! W tej chwili "wzielam sie za siebie". Zapisalam sie na silownie (place £40 miesiecznie i sa w to wliczone wszystkie zajecia), przeszlam na diete, a raczej zdrowe odzywianie, koniec wymowek pt. nie mam czasu zjem burgera... Zafundowalam sobie laserowa depilacje (narazie tylko bikini) i kupilam sobie taki karnet do fryzjera, gdzie za £40 mam ciecie, farbowanie, pasemka, konsultacje w kwestii koloru i ciecia itd naprawde fajna sprawa. I naprawde czuje sie o niebo lepiej, fajnie jest robic cos tylko i wylacznie dla siebie
Vonnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 01:25   #20
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Exclamation Dot.: Zadbana w UK?

Jesli chodzi o Fryzjerke to ja nia jestem ,specjalizuje sie we fryzjerstwie damskim i zeobie wam to czego pragniecie,jest to moj zawod i pasja mieszkam w Newbury poprosze o emaila jakby ktora chciala wygladac pieknie na codzien a nie tylko od swieta,prauje na profesjonanych produktach najwyzszej jakosci,,,ceny ustalam z kazdá indywidualnie matys-magda69@ o2.pl
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 18:38   #21
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Zadbana w UK?

Cytat:
Napisane przez matys-magda69 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o Fryzjerke to ja nia jestem ,specjalizuje sie we fryzjerstwie damskim i zeobie wam to czego pragniecie,jest to moj zawod i pasja mieszkam w Newbury poprosze o emaila jakby ktora chciala wygladac pieknie na codzien a nie tylko od swieta,prauje na profesjonanych produktach najwyzszej jakosci,,,ceny ustalam z kazdá indywidualnie matys-magda69@ o2.pl


Szkoda że nie pracujesz bliżej moich okolic , ale wezmę Pod uwage Twojego @

Szkoda że więcej osób się nie ogłasza .
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 15:22   #22
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: Zadbana w UK?

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Szkoda że nie pracujesz bliżej moich okolic , ale wezmę Pod uwage Twojego @

Szkoda że więcej osób się nie ogłasza .
to prawda ze szkoda ze wiecej sie osob nie zglasza, bo i ja bym moze pomyslala nad zmiana fryzury...hummm, nieznosze moich wlosow!!!
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 15:33   #23
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Zadbana w UK?

Pracowałam w Irlandii. Na co dzien miałam kontakt z klientami, byłam sekretarką, codziennie miałam makijaż, włosy zawsze też zrobione chociaz obiecałam sobie nie prostować przez 2 tygodnie wiec robiłam czasami koczek, czasmi kręciłam, musiałam być elegancko ubrana.. Jednak mimo wszystko źle się czułam bo będąc tam 3 miesiące miałam spoooore odrosty i byłam blada, wiadomo w Anglii i Irlandii słońca jak na lekarstwo, na solarium tam nie chodziłam bo szkoda było mi kasy. Jednym słowem dbałam o siebie, ale nie tak bardzo jak dbam tu w PL Na początku cieszyłam się ze moja praca będzie wymagała tego że mam dobrze wygladac, jak większość dziewczyn lubie robić sobie ' spa ' bo wtedy nawet wewnętrznie lepiej się czuje, gdy patrze w lustro i mowie O! wyglądam fajnie Sytuacja wyglądała nieco inaczej bo po 8 godzinach w pracy byłam na prawde zmęczona, pozniej jeszcze dojazd, zakupy do domu.. jedyną rzeczą o której marzyłam była kapiel. Aaaha i stan moich włosów był fatalny nie wiem czy to przez wodę ale zaczeły mi starsznie wypadać, a dodatkowo nie mogłam znaleźć żadnych profesjonalnych produktów do włosów mowie o tych fryzjerskich, mozliwe ze słabo szukałam,ale wydaje mi się ze są trudniej dostępne niz tu w Pl.
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 00:32   #24
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Zadbana w UK?

Ja tam o siebie dbam.
moze nawet bardziej niz w Polsce, tu jakos łatwiej
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 01:11   #25
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Zadbana w UK?

Ja kompletnie sie nie zmienilam. Mieszkam w UK juz ponad 2,5 roku. Zawsze dbalam o siebie i tak juz zostanie. Nie ma dla mnie znaczenia gdzie mieszkam. Praca w tym mi absolutnie nie przeszkadza, zreszta wykonuje taka sama prace jak w Polsce.
Zauwazalna roznica jest ta, ze teraz stosunek zarobkow do cen np kosmetykow jest zupelnie inny, wiec moge sobie pozwolic na zakupy z zupelnie innej polki, niz w Polsce.
Zreszta nie chodzi mi tylko o makijaz, fryzure, ubranie, zdrowa zywnosc, aerobic czy basen. Dalej czytam ksiazki, chodze do kina, na wystawy ciekawych artystow. Staram sie nie zaniedbywac takze i w tej dziedzinie. Cos dla ciala, cos dla duszy.
__________
Jesli chodzi u Angielki, to nie generalizowalabym tutaj. Sa rozne, znam bardzo dbajace o siebie, znam i takie, ktore nie dbaja wcale. Podobnie i w Polsce.
Fakt jest taki, ze gole stopki w sandalkach na obcasie (grudzien- luty) do kurtki z futerkiem bawia i mnie
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 09:13   #26
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Zadbana w UK?

a ja teraz chodze z odrostem 2 cm bo moja fryzjerka strajkuje. i z jednej str moze bym znalazla jakas inna ale z drugiej jade do Polski za 4 tyg, moja przyjaciolka jest fryzjerka wiec mi zrobi porzadek na glowie no i wloski troche odpoczna- przyda im sie przerwa.

mariolasl - fajny avatar
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 18:04   #27
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Zadbana w UK?

Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
mariolasl - fajny avatar
Dziekuje
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 13:34   #28
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zadbana w UK?

Cytat:
Napisane przez karolka21 Pokaż wiadomość
u mnie to samo nie rpzejmuj sie zanedbalam sie strasznie zero makijazu, zero solarium, fryzjera to juz nie wspomne ( z 5cm odrostem chodzenie po ulicy mi nie przeszkadza ) pomimo tego ze pracuje w banku szczerze nie cche mi sie dbac o sibie nie iwem moze to jest takie podejscie jakies dziwne ale za kazdym razem jak jestem w polsce czy to na pare dni czy dluzej to normanlnie zmiania o 180 stopni pomalowana zadbana wlosy zrobione itd nei wiem nie mam poojecia ale nei przejmuj sie nie jestes jedyna ktora sie zaniedbala )
No nie wiem,praca w banku w pewien sposób zobowiązuje do zadbanego wyglądu i nie o solarium mi tu chodzi,bo nie opalenizna świadczy o tym,że kobieta jest zadbana.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 16:27   #29
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Zadbana w UK?

Ja mialam polecenie od szefa ze mam przychodzic do pracy wypindrzona jak na wyjscie wieczorne oczywiscie w granicach zdrowego rozsądku

Pracuje jako barmanka wiec jako taką prezencje powinnam mieć
A ze ja lubie sie stroic, to mnie to na ręke
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 17:44   #30
tygrysekkk100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Dot.: Zadbana w UK?

dbam o siebie lepiej niz w polsce-poniewaz mam na to czas i pieniadze.silownia,basen, solarium,modne ciuszki....jedynie do fryzjera jezdze do Polski co okolo 4 miesiace(poniewaz nikt nie zastapi mojej ulubionej fryzjerki).pozdrawiam
tygrysekkk100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.