Całowanie/pocałunek Idealny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-01, 10:51   #1
mania1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 141
Unhappy

Całowanie/pocałunek Idealny


mam problem mam 14 lat , poznalam wrescie idealnego chlopaka ktorego strasznie kocham,,,Ale problem tkwi w pocalunku, calowalam sie juz w zeszlym roku z takim jednym ale nie bylo miło a wrecz okropnie....A ten teraz jest miloscia mojego zycia....I neichce zepsuc pocalunku czy to odemnie zalezy? Co mam zrobic? A po drugie dawno sie nie calowalam i juz niewiem ,,, moge jakos sprobowac na czyms?

To głupie to wszystko ale naprawde mi na nim zalezy i chce zeby ansz 1 pocalunek byl idealny.

Pozdrawiam
mania1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 10:56   #2
Fajowy Koles =D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 48
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Tego sie nie cwiczy... Jesli bedziesz dosc dojzala to bedzie idealnie.
Fajowy Koles =D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 11:00   #3
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Z pocałunkami jest tak jak z seksem- na początku nie zawsze Ci się pdoba, ale za drugim, trzecim razem jest coraz lepiej
nie ma sensu planować, ćwiczyć- jak bedziesz czuła coś do osoby z którą sie całujesz to wszystko wyjdzie nie myśl o technice tylko ciesz się chwilą. Nie ma czegoś takiego jak pocałunek idealny- każdemu podoba sie coś innego, jeden woli delikatne inny mocniejsze pocalunki- dlatego całuj tak jak sama chciałabyś być całowana i jak lubisz i bądź sobą
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 13:21   #4
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Z pocałunkami jest tak jak z seksem- na początku nie zawsze Ci się pdoba, ale za drugim, trzecim razem jest coraz lepiej
nie ma sensu planować, ćwiczyć- jak bedziesz czuła coś do osoby z którą sie całujesz to wszystko wyjdzie nie myśl o technice tylko ciesz się chwilą. Nie ma czegoś takiego jak pocałunek idealny- każdemu podoba sie coś innego, jeden woli delikatne inny mocniejsze pocalunki- dlatego całuj tak jak sama chciałabyś być całowana i jak lubisz i bądź sobą

dokladnie nic dodac, nic ujac
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 13:56   #5
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Cytat:
Napisane przez mania1994 Pokaż wiadomość
mam problem mam 14 lat , poznalam wrescie idealnego chlopaka ktorego strasznie kocham,,,Ale problem tkwi w pocalunku, calowalam sie juz w zeszlym roku z takim jednym ale nie bylo miło a wrecz okropnie....A ten teraz jest miloscia mojego zycia....I neichce zepsuc pocalunku czy to odemnie zalezy? Co mam zrobic? A po drugie dawno sie nie calowalam i juz niewiem ,,, moge jakos sprobowac na czyms?

To głupie to wszystko ale naprawde mi na nim zalezy i chce zeby ansz 1 pocalunek byl idealny.

Pozdrawiam
ja w tym wieku nie siedziałam na internecie i nie zadawałam głupich pytań. ech, dzieci neostrady...


poproś miłość swojego życia żeby cię nauczyła, albo nie wiem, zrób jakiś kurs korespondencyjny?

i jeszcze ta odpowiedź Chii która chyba odpisuje na wszystkie tematy, łącznie z najbardziej absurdalnymi...'



chyba się starzeję.
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 14:31   #6
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

taaak, odnaleźć miłość swojego życia w wieku 13 lat , bosko.

napisz o tym do bravo
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 14:36   #7
Fajowy Koles =D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 48
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Mam rok starsza niz mania siostre... Az sie boje spytac jak ona podchodzi do takich spraw... Jesli bierze ze mnie przyklad to pewnie niedlugo zostane wujkiem :P
Fajowy Koles =D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 14:38   #8
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
ja w tym wieku nie siedziałam na internecie i nie zadawałam głupich pytań. ech, dzieci neostrady...


poproś miłość swojego życia żeby cię nauczyła, albo nie wiem, zrób jakiś kurs korespondencyjny?

i jeszcze ta odpowiedź Chii która chyba odpisuje na wszystkie tematy, łącznie z najbardziej absurdalnymi...'



chyba się starzeję.
Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
taaak, odnaleźć miłość swojego życia w wieku 13 lat , bosko.

napisz o tym do bravo
jesteście bezczelne
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 16:56   #9
Dziubek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 219
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

miłośc swojego życia w wieku 14 lat? gratuluje.

ja mając prawie 18 lat i będąc od 8 miesięcy w pierwszym (szczęśliwym) związku nie potrafie stwerdzić czy to miłość mojego życia. I to włąsnie osobe z którą teraz jestem pocałowałam jako pierwszą. Mając prawie 17 lat. czy jestem zacofana? czy ta młodzież jest do przodu?

a skoro to ' miłość Twojego życia ' to nie martw sie pocałunkiem. wiesz , miłośc powoduje motylki w brzuchu, uniesienia, zawirowania w główce. ona jest odpowiedzialna za jakość pocałunku. to po prostu takie naturalne. ;]
Dziubek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 17:24   #10
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

A Wy dziewczyny już ironizujecie i kpicie jakby Wasze problemy też po części do wyświechtanych gazet się nie nadawały. W młodym wieku tak się wydaje i nie ma nic w tym złego. Mania1994, nie przejmuj się, jeśli Wam na sobie bardzo zależy, wszystko przyjdzie w czasie, takie drobnostki jak technika pocałunku wyrabiają się wraz ze stażem związku, więc idź na żywioł, nie zaprzątaj sobie tym głowy Pozdrówka
__________________
No pain, no game.
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 17:27   #11
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

nie musisz nic planować, poddaj się chwili
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 18:07   #12
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Mania nie przejmuj się zobaczysz, że wszystko będzie ok Nie stresuj się tak tym buziakiem jeśli tylko do siebie coś czujecie to uczucie was pokieruje.

Do dziewczyn które nie rozumieją problemu autorki wątku - bez komentarza
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 18:48   #13
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
ja w tym wieku nie siedziałam na internecie i nie zadawałam głupich pytań. ech, dzieci neostrady...


poproś miłość swojego życia żeby cię nauczyła, albo nie wiem, zrób jakiś kurs korespondencyjny?

i jeszcze ta odpowiedź Chii która chyba odpisuje na wszystkie tematy, łącznie z najbardziej absurdalnymi...'



chyba się starzeję.

Może trochę więcej kultury?
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 19:00   #14
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Nic się nie przejmuj! moje (całe 2 ) pierwsze pocałunki były okropne ale potem drugi, trzeci owszem Po prostu bądź sobą, przez stres i ekscytację często nie wychodzi ale jeśli nie będziesz sobie dobierała bardzo do głowy (tak jak ja to kiedyś robiłam w Twoim wieku z resztą iii kilka lat później kiedy calowałam się po raz pierwszy z moim obecnym Tż) to będzie wspaniale. Jeśli Wam na sobie zależy, jak to powiedziała już Kaname, będzie ok

a co do reakcji dziewczyn, to nie rozumiem zupełnie Was... nie miałyscie 14 lat? Nie pamięta wół jak cielęciem był? Chyba że też jestem dzieckiem neostrady )
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 19:12   #15
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Tak, najlepiej się poddać chwili ^^ Ja swój pierwszy pocałunek przeżyłam lekko wstawiona więc praktycznie nie wiedziałam co jest

ale teraz z TŻ jest cudownie i nie myśli się o tym tylko robi im mniej się skoncentrujesz na tym, aby było idealnie tym idealniej będzie ;>
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 19:36   #16
kura25
Wtajemniczenie
 
Avatar kura25
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 2 441
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

pocałunek... na początku zawsze jest dziwnie. I do tego się nie przygotowujesz, to jest impuls, samo przychodzi w odpowiednim momencie. Nie myśląc o tym, jest to jeszcze lepsze

Później juz chcessz tylko więcej, więcej i więcej ... :P
__________________
studentka
czas na zmiany!



Prosiaczek:
-Jak się pisze 'miłość'?
Puchatek:
-Tego się nie pisze.
To się czuje.

♥♥♥




kura25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 19:39   #17
mania1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 141
Smile Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Dziekuje dla tych co wzieli mnie na powaznie

A do tych pozostalych, to po co to wszystko?! Tak wam zalezy zeby krytykowac albo nasmiewac sie z innych?!
Moze to co napisalam glupio brzmi , ale ja naprawde mam z tym problem.... wiec sobie odpuscie, nie umiecie na to odpowiedziec to po co wogle pisac?!
mania1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 19:42   #18
mania1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 141
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

I to nieznaczy ze wy nieznalazłyscie milosci swojego zycia w wieku 14 ze ja niemoge...Ja czuje ze to milosc mojego zycia , i teraz mi niemowcie ze to sie zmieni i wogle , bo mi na nim strasznie zalezy odwrotnie rowniez i wydaje mi sie ze sie nic nie zmieni w przeciagu tych lat....
mania1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 20:39   #19
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
ja w tym wieku nie siedziałam na internecie i nie zadawałam głupich pytań. ech, dzieci neostrady...


poproś miłość swojego życia żeby cię nauczyła, albo nie wiem, zrób jakiś kurs korespondencyjny?

i jeszcze ta odpowiedź Chii która chyba odpisuje na wszystkie tematy, łącznie z najbardziej absurdalnymi...'



chyba się starzeję.
Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
taaak, odnaleźć miłość swojego życia w wieku 13 lat , bosko.

napisz o tym do bravo
"Nie pamięta wół jak cielęciem był", to całkiem nieźle obrazuje moje odczucia odnośnie tych dwóch postów.

Każdy wiek rządzi się swoimi prawami, każdy wiek ma swoje problemy.
Naśmiewanie się z problemów, które wydają się Wam błahe i odpowiadanie na nie złośliwością i sarkazmem jest niegrzeczne, niekulturalne i nietolerowane na tym forum.

Proszę o nieco więcej... empatii.

Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 21:29   #20
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
chyba się starzeję.
zdecydowanie tak, widac, ze temat zupelnie nie dla Ciebie
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 21:34   #21
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Ajj, czy 14 latka, czy 24 latka, kazda ma uczucia. Moze kochac.
Zalezy tez jacy dojrzali oboje są,
jeśli są, to mozliwe jest znalezc nawet taka na cale zycie.

Znam takie przypadki.
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 23:17   #22
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

pomijając niektore posty, bo mi sie nie chce o tej porze krytykować powiem autorce wątku:
co ma byc to bedzie. oddaj sie chwili. moj pierwszy pocałunek był obleśny, mokry jakis taki ale nastepny... mmm. cudo nie stresuj sie, nie mysl o tym czy dobrze wypadasz czy mu sie podoba, całuujj całuuuj
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 23:46   #23
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Nie martw się- pamiętam jak ja byłam zestresowana, prawie zemdlałam z wrażenia
Pierwszy pocałunek z mojej strony był taki średni- bo nie wiedziałam co i jak ale już za drugim razem to ho ho!

Jeżeli miałabym Tobie dać jakąś radę to nie całuj się od razu 'z języczkiem' (na to przyjdzie czas później) ale tak normalnie Jest po prostu łatwiej

Ćwiczenie czyni mistrza
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 08:49   #24
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Lexie ja mam ogromną zdolnośc empatii, ale mam też siostrzenice w wieku założycielki wątku i jakoś nie potrafię ukryć zgorszenia

Też miałam 13 lat jak się pierwszy raz w życiu całowałam (nota bene nie z Polakiem ), wyszło fatalnie i musiały upłynąc 2 lata, zanim to powtórzyłam. Z pewnością obaj chłopacy nie byli miłością mojego życia, ja w ogóle nie myslałam wtedy o miłości
Załozycielce wątku moge jedynie poradzić żeby poddała się chwili i nie myslała o technice, na pewno samo z siebie wyjdzie i będzie super

Mimo wszystko nie pochwalam takich manewrów w tym wieku

Ps. Czuje się jak stara kokota
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 09:47   #25
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Mimo iż autorka ma tyle lat, nie oznacza, że nie może nic czuć. Zakochała się i tyle a, że uważa, że to miłość jej życia, to tylko dlatego, że tak czuje w danej chwili. Wiemy dobrze, że jak minie parę lat będzie się z tego śmiać i wspominać jak mogła tak myśleć a teraz to teraz.
Ja swój pierwszy pocałunek przeżyłam w 7 klasie podstawówki i wtedy też uważałam, że ten z którym to zrobiłam był tym jedynym, spotykaliśmy się 2 lata po czym z nim zerwałam z tego względu iż chciałam coś jeszcze przeżyć. Do tej pory utrzymujemy kontakt mimo iż minęło tych kilkanaście lat.
Do tej pory też uważam, że to co czułam do niego było czymś wyjątkowym ale ze zbiegiem czasu uświadomiłam sobie, że to co do niego czułam nie było czymś co mogło się nazwać miłością życia.
To jej życie, to jej uczucia i problemy, każdy miał te naście lat, miał swoje wzloty i upadki i nikt Was za to nie karcił.
Camilla ja też mam w rodzinie dziewczynę w wieku 13 lat (córka brata mojego męża), ostatnio się przyznała, że ma sympatię ale mnie to nie zgorszyło, z tego względu iż widzę w niej samą siebie z przed kilkunastu tam lat.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 10:13   #26
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
"Nie pamięta wół jak cielęciem był"
tak dla ścisłości jestem rok starsza od autorki głównego postu
zażartowałam sobie i postaram się więcej w ten sposób nie żartować .
żeby nie było niemiło, droga Maniu1994 - pierwsze pocałunki nie są od razu idealne, nie da się tego zaplanować, to wyjdzie samo z siebie, bądź spontaniczna. Nie ma chyba sposobu, żeby przygotować się do pocałunku, nauczysz się z czasem i będzie Ci to coraz lepiej wychodzić. Przy pocałunku z tym jednym oddaj się chwili, nie myśl o niczym innym tylko o Was. Będzie dobrze .


lepiej ?
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 10:46   #27
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Nie martw się- pamiętam jak ja byłam zestresowana, prawie zemdlałam z wrażenia
Pierwszy pocałunek z mojej strony był taki średni- bo nie wiedziałam co i jak ale już za drugim razem to ho ho!

Jeżeli miałabym Tobie dać jakąś radę to nie całuj się od razu 'z języczkiem' (na to przyjdzie czas później) ale tak normalnie Jest po prostu łatwiej

Ćwiczenie czyni mistrza
no wlasnie :| najlepiej moze nie całkiem bez języczka ale najpierw pocałuj ustami żeby wejść w rytm i się dostosowac Faceci zawsze na poczatku wciskaja jezyk do ust :/ przynajmniej u mnie tak bylo a to nie jest zbyt przyjemne jak na 1 raz, bo nie ma się wyczucia jeszcze i nie wie kto co lubi

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
tak dla ścisłości jestem rok starsza od autorki głównego postu
zażartowałam sobie i postaram się więcej w ten sposób nie żartować .
żeby nie było niemiło, droga Maniu1994 - pierwsze pocałunki nie są od razu idealne, nie da się tego zaplanować, to wyjdzie samo z siebie, bądź spontaniczna. Nie ma chyba sposobu, żeby przygotować się do pocałunku, nauczysz się z czasem i będzie Ci to coraz lepiej wychodzić. Przy pocałunku z tym jednym oddaj się chwili, nie myśl o niczym innym tylko o Was. Będzie dobrze .


lepiej ?
Lepiej
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 12:46   #28
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Mój pierwszy też był beznadziejny A była to miłość mojego życia, poznana jak miałam całe 18 lat Ale jakoś się nie zraził, więc to wcale nie jest takie ważne. Bardziej to chyba same wyolbrzymiamy. Dodam może, że jesteśmy dalej razem już kilka lat i kto wie co z tego będzie


Jeżeli twój wybranek ma tyle lat co ty, to pomyśl, że on pewnie jest równie zestresowany, albo nawet i gorzej - bo to od "facetów" oczekuje się doświadczenia i zdolności w tych sprawach, a od dziewczyn raczej niewinności
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 12:55   #29
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Mój pierwszy pocałunek był beznadziejnie okropny ... ale poprostu chłopak był niewłaściwy . Jeżeli czujesz ,że Twój wybranek to właśnie ten wszystko powinno pójść ok
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 13:11   #30
Mneme
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 619
Dot.: Całowanie/pocałunek Idealny

Miłości nie da się przyłożyć do żadnej miarki. Nie można powiedzieć, że jedna jest "większa", "lepsza", "mocniejsza" a ta druga "słabsza", "nieprawdziwa". Miłość to miłość. I jeśli tylko człowiek określa to "miłością" to nikt nie ma prawa tego podważać. Są różne rodzaje miłości. Miłość młodzieńcza, miłość dojrzała... Wiemy wszyscy, że w wieku 14 lat nie jest to związek taki sam, jak w momencie kiedy mamy np po 20 lat.. natomiast uczucie jest uczuciem. Istnieje, i już.
Mneme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.