dziwne brwi... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-20, 19:36   #1
ewcia_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 139

dziwne brwi...


witam wszystkich!!! mam może dość dziwne pytanie ale nie wiem jak sobie z tym poradzic. Otóż mam gęste ciemne brwi, wloski są dość długi i się troszke kręcą wiec nie moge nigdy zachować takiego ksztaltu jakbym chciala. Czy mozecie mi poradzic drogie wizazanki co robic aby brwi (te włoski) sie nie kręciły (falowały)i pozostawaly na swoim miejscu przez dluzszy czas. z góry dziekuję za pomoc
ewcia_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-20, 19:42   #2
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: dziwne brwi...

Nie wiem czy Ci pomoge, chyba nie za bardzo. Moja kolezanka takze ma krecone brwi i walczyla z nimi dosc dlugo, a w koncu postanowila wyregulowac ladnie u kosmetyczki i pozostawic takie jakie sa. Moze i Ty je po prostu zostaw, bo taka ich uroda? Poza tym, to chyba jedyna rada, mozesz delikatnie jakims pedzelkiem rozprowadzic lakier do wlosow, tylko pamietaj zeby nie dotykac brwi w ciagu dnia, to powinno pomoc aby byly przynajmniej w jednym miejscu

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-20, 19:43   #3
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: dziwne brwi...

mi kosmetyczka polecila zebym je troche smarowala zelem do wlosow(ale i tak tego nie robie
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 08:32   #4
Molly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 9
Re: dziwne brwi...

Cześć!!
Spróbuj odżywki Constance Caroll- ona usztywni i zdyscyplinuje brwi przez kilka godzin lub psiknij na palec zwykły lakier do włosów i przetrzyj tym brwi
Pozdrawiam!!
Molly
Molly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 11:14   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: dziwne brwi...

mozesz je potraktowac niedużą ilością żelu do włosów lub np. spryskać lakierem do włosów szczoteczkę do brwi i je "uczesać"
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 11:21   #6
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: dziwne brwi...

Skąd ja to zam - tylko ja dla odmiany mam rzadkie i bardzo delikatne - a przez te zakrętaski wyglądają jeszcze bardziej jak wyżarte przez mole - ale tak jak mówiło poprzedniczki, psikam lakierem na szczoteczkę do brwi i probuję je choć troche zdyscyplinować - fakt, że niestety na długo mi to nie starcza (bo mam manię grzebania przy twarzy), ale przynajmniej pozostaje pierwsze wrażenie
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 16:00   #7
ewcia_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 139
Re: dziwne brwi...

dziekuje wam! ja juz probowalam sposobu z lakierem ale wloski nadal byly pokręcone, zelu jeszcze nie probowealam
ewcia_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-30, 22:56   #8
Nef
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 142
Re: dziwne brwi...

Ewelina,
PO nadaniu im ksztaltu zaczesz je umyta szczoteczka z tuszu do gory i obetnij nozyczkami wystajace wloski (koncowki), potem powtorz to samo zaczesujac je do dolu.

A podczas ukladania (po zrobieniu makijazu) - zmocz szczoteczke do tuszu, nanies na nia troche zelu do wlosow (lub wosku - ja wole wosk jest delikatniejszy) i uczesz brwi. Jak w trakcie dnia sie 'rusza' to przeczesz mokrym grzebyczkiem i natychmiast sie uloza. Aha ten zel 'rozczesz', rozprowadz na szczoteczce aby nie nalozyl sie plackiem na brwi.

Ja tak robie i dziala super.
__________________
Kiziak, kiedyś Nef
Nef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.